Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenamosios vietos deklaracija

QUOTE(mazojiR @ 2011 12 17, 14:47)
Prasome pateikti X gyventojo deklaravimo duomenis patvirtinancius ar paneigiancius dokumentus ir informacija apie sio asmens gyvenamaja vieta.
Tai man dar reik issiaiskinti kur asmuo gyvena?


ech ta biurokratija.... smile.gif
Pasiulymas Nr. 1. Bandyt su dviem kaimynais nuvykt i seniunija, kad jie parasytu kazka panasaus i paliudijimus.

Pasiulymas Nr. 2. Bandyt pabendraut su pvz igaliotiniu i Policijos. Gal jis galetu kazkokia forma iformint "faktiniu duomenu patikrinimo akta" ar kazka panasaus.....

Is principo, sioje vietoje nera reglamentuota, kas tai galetu but per dokumentai, tad seniunijos pradeda interpetuot savaip...

O siaip jei tas laiskas kuri siunte zmogui X, butu sugryzes i seniunija, manau, nereiketu papildomo proceduros vykdyti.. Siaip siulyciau pastui dar rasta parasyt, prasant atsakyt , kokiu pagrindu zmogui X siustas registruotas laiskas Jusu paveldetu adresu, nukeliavo jam kitu adresu?,...

O kita vertus, jei tas zmogus nera Jums gimine, tai siulau policijoje parasyt pareiskimima del to aprasant visa situacija su seniunijos istorija (gal kaip prevencine priemone suveiks smile.gif )... Pagal ATPK:
" 201(2) straipsnis. Gyvenamosios vietos deklaravimo duomenų nepateikimas arba

melagingų deklaravimo duomenų pateikimas

Gyvenamosios vietos deklaravimo duomenų nepateikimas deklaravimo įstaigai, taip pat melagingų deklaravimo duomenų pateikimas –

užtraukia įspėjimą arba baudą Lietuvos Respublikos gyventojams nuo dvidešimties iki penkiasdešimties litų.

Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytus pažeidimus, –

užtraukia baudą nuo penkiasdešimties iki vieno šimto litų."

Taigi, melagingai pateikes duomenis, kad ten gyvena, jis pazeidzia teises aktus, tai lai atsako... gal issigas ir pats persideklaruos..

Idomu butu isgirst, kaip seksis Jums toliau sia istorija pabaigt.

Sekmes
Atsakyti
Aciu patarusiems 4u.gif
Buvau paste, tiek skirstytoja, tiek pastininke teige, kad asmuo paprase zodziu (nors tik po rastisko prasymo, jos gali pristatyti laiskus kitu adresu), iskelus tai viesumon, joms grestu papeikimai. Sutarem kad iki kitos savaites vidurio butu gautas asmens prasymas atbuline data (pazeidimas) arba pasto paaiskinimas, kokiu pagrindu laiskai keliavo kitu adresu.
Kaimynai sutinka paliudyti.
Aciu patarima su policija.Nes asmuo yra is problematiskuju ir tikrai ten figuruoja, jie tures kazkokios info.
Dar klausimas, ar seniunijos darbuotoja turejo kazkaip uzfiksuoti asmens atvykima ir buvusi liudyjima? Rastu ir prideti prie "bylos"?

Total Kosmar musu seniunija, nes kreipiaus po menesio nuo parasyto prasymo, del sprendimo, man aiskino, kad atsakymas issiustas gruodzio pradzioj, as jo negavau. Todel nulekiau i seniunija gaut kopijos, aiskino, kad siunte neregistruotu. Tada pareikalavau parodyti "byla", joje nebuvo man "siusto" atsakymo kopijos, tai pat iraso isiustu dokumentu zurnale. Sekretore gerokai apsikvailino.
Atsakyma parase ta pacia diena ir atsiente registruotu rolleyes.gif
Atsakyti
quote=mazojiR,2011 12 18, 15:29]
Aciu patarusiems 4u.gif
[/quote]

Tik nepadarykit klaidos, kaip kai kurie padaro, jei su kaimynu paliudijimais bandysit eit - nenuneskit jau pasirasytus paliudijimus be paciu kaimynu...
Is principio , tai nors ir "sviestas sviestuotas" gaunas, PALIUDIJIMO formos tokios ir tokio kaip reglamentavimo nera. Tad atrodytu dar rimciau, jei tie liudininkai, pradziai pas seniuna uzeitu, parasytu paliudijimus, ir lai seniunas notariskai patvirtina ju parasu tikrumus (pagal notariato istatyma, jie sia paslauga gali teikti gyventojams NEATLYGINTINAI) o paskui tuos paliudijimus pateikt kaip priedus prie prasymo del isdeklaravimo.
Del pasto darbuotoju, tai, jei zadejo, per kazkuri laika susitvarkyt del to X asmens, prasymo, tai gal ir lukterkit, bet termino nepratesinekit, jei nebus, rasykit oficialu rasta. (juolab, kad kalendoriniai metai baigias, tai praejusiu metu bylos, gali netycia kur nors nukeliaut saugojimui.. ciai siaip pamastymas)

Sekmes.
Atsakyti
Sveiki, yra tokia problema, gal atsiras galinčių patarti. Mama su tėvu išsiskyrusi jau 10 metų, butą gavo mama, ji yra savininkė, bet kadangi jau buvo susituokę, tai kaip ir skaitosi tas butas "bendras turtas". Bet seniūnijoje kuo puikiausiai mama viena išregistravo vaikus, mūsų kažkokio sutikimo nereikėjo, o kaip būtų su ex vyru?
Atsakyti
QUOTE(ambicija @ 2012 01 22, 13:56)
Sveiki, yra tokia problema, gal atsiras galinčių patarti. Mama su tėvu išsiskyrusi jau 10 metų, butą gavo mama, ji yra savininkė, bet kadangi jau buvo susituokę, tai kaip ir skaitosi tas butas "bendras turtas". Bet seniūnijoje kuo puikiausiai mama viena išregistravo vaikus, mūsų kažkokio sutikimo nereikėjo, o kaip būtų su ex vyru?

Kaip suprantu tetis yra bendrasavininkas. Mama viena nelabai galejo isdeklaruoti vaikus, turejo su bendrasavininku tai padaryti. ir mama bendrasavininko isdeklaruoti negali.
Atsakyti
QUOTE(Egliusia @ 2012 01 22, 20:41)
Kaip suprantu tetis yra bendrasavininkas. Mama viena nelabai galejo isdeklaruoti vaikus, turejo su bendrasavininku tai padaryti. ir mama bendrasavininko isdeklaruoti negali.

aš kiek suprantu, tai soc būstas. jei taip, poslyris, kuris suteikia soc būstą tai tvarko. jei mama yra pagr nuomininkė - ji ir prašo išregistruoti...
Atsakyti
QUOTE(mama_x2 @ 2012 01 27, 00:31)
aš kiek suprantu, tai soc būstas. jei taip, poslyris, kuris suteikia soc būstą tai tvarko. jei mama yra pagr nuomininkė - ji ir prašo išregistruoti...

mano supratimu, kad butas buvo gautas dar tarybiniais laikais, ir po to ji privatizavo- mama(kadangi buvo tevai santuokoje- nuosavybe bendra), bet taip jei tai soc. bustas - viska tvarko soc. bustas skyrius.
nesvarbu, ar tai soc. bustas, ar privatus, kad zmogu isdeklaruoti, turi asmuo negyventi tuo adresu(surenkami kaimynu parasai, ar siunciamas igaliotinis patikrinti)
Atsakyti
as kreipiuosi pas jus visazines 4u.gif 4u.gif
kvailoka situacija,bet kazkas man visiskai neaiskaus,tad jei zinote isaiskinkite man bukai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
as su vaikais registruoti mieste cia kur ir gyvename,o vyras registruotas kaime pas savo tevukus. prireike deklaracijos pazymos del maisto davinio ,na kur zmogus registruotas ir ar ten negauna jis to maisto davinio. na vyro tevai tvirtina kad pas juos seniunijoje jiems nedave tokios pazymos,nes keitesi kazkokie istatymai ir turi issiimti kur gyvena pagal adresa. na bet jis cia pagal kur gyvena neregistruotas,tai kaip cia??? arba ji tevai bus graziai apmonija ir isregitrave is namo g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzese @ 2012 02 02, 16:52)
as kreipiuosi pas jus visazines 4u.gif  4u.gif
kvailoka situacija,bet kazkas man visiskai neaiskaus,tad jei zinote isaiskinkite man bukai 4u.gif  4u.gif  4u.gif
as su vaikais registruoti mieste cia kur ir gyvename,o vyras registruotas kaime pas savo tevukus. prireike  deklaracijos pazymos del maisto davinio ,na kur zmogus registruotas ir ar ten negauna jis to maisto davinio. na vyro tevai tvirtina kad pas juos seniunijoje jiems nedave tokios pazymos,nes keitesi kazkokie istatymai ir turi issiimti kur gyvena pagal adresa. na bet jis cia pagal kur gyvena neregistruotas,tai kaip cia??? arba ji tevai bus graziai apmonija ir isregitrave is namo g.gif  g.gif  g.gif

Turi isduoti pazyma ten,kur jis registruotas,jei pas tevus,tai turi tevai(seimininke(as)) isimti tokia pazyma.
Atsakyti
buciau labai be galo dekinga jei iketumete vat sito istatymo kokio del deklaracijos pazymos israsymo kokia nuoroda,nes ten nuvykus kaip joms irodyt kad israsytu,jei jos aiskina kad naujas istatymas
Atsakyti
QUOTE(dzese @ 2012 02 02, 18:19)
buciau labai be galo dekinga jei iketumete vat sito istatymo kokio del deklaracijos pazymos israsymo kokia nuoroda,nes ten nuvykus kaip joms irodyt kad israsytu,jei jos aiskina kad naujas istatymas

Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymas
http://www.infolex.lt/ta/80368

Bet ten apie pazyma nera nieko parasita,kituose saltiniuose yra parasyta,kad "Deklaruotos gyvenamosios vietos pažymos išduodamos seniūnijose"
Man atrodo kad galima per el.bankininkyste,per el.valdzios vartus uzsakit tokia pazyma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 02 vasario 2012 - 18:01
QUOTE(dzese @ 2012 02 02, 16:52)
arba ji tevai bus graziai apmonija ir isregitrave is namo g.gif  g.gif  g.gif

žmogus išregistruojamas iš ankstesnės registracijos vietos tik pačiam prisiregistravus kitoje vietoje. tėvai jokio išregistravimo atlikti negali. nei žmona, nei vaikai. tik pats už save. matyt tiesiog nesusikalbėjot su tėvukais dėl pažymos...
Papildyta:
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 02 02, 17:03)
Turi isduoti pazyma ten,kur jis registruotas,jei pas tevus,tai turi tevai(seimininke(as)) isimti tokia pazyma.

pats asmeniškai turi nuvažiuoti pažymos. nebent čia bus iš tos istorijos, kur visas kaimas vienas kitą pažįsta ir laisvai įduoda reikiamus dokumentus visiems šeimos nariams. paprastai tokiu atveju visiems panašiems reikalams tėvai turi turėti jūsų vyro įgaliojimą - juk jau nebe nepilnametis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labo: 03 vasario 2012 - 11:10