Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenamosios vietos deklaracija

QUOTE(Gabriellle @ 2013 05 23, 01:08)
Sveiki, gal žinote, kokio baigtumo name galima deklaruoti savo ir vaikų gyvenamąją vietą. Adresas yra suteiktas.


Mane irgi tas domina smile.gif
Ir antras dalykas, ar vaikas turi registruotisi į darželį tik toj savivaldybėj kur deklaruota jo gyv.vieta?
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 07 27, 19:52)
Mane irgi tas domina smile.gif
Ir antras dalykas, ar vaikas turi registruotisi į darželį tik toj savivaldybėj kur deklaruota jo gyv.vieta?

jei jau yra oficialiai patvirtintas adresas, savininkai, vieta kur deklaruoti - ir deklaruojate. I darzeli kolkas dar galima bet kur, bet jau parengtos pataisos ( ir berods jau patvirtintos), kad bus galima tik pagal gyvenama vieta
Atsakyti
Laba diena,
noriu pasiteirauti žinančių, kokie yra reikalavimai su deklaravimu gyvenimui užsienyje? kada jau reikia tai daryti ir kaip tai daryti biggrin.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gal man patarsit, as ir mano mazamete dukryte esam deklaruotos panevezyje,tevu bute, dabar jau 5 emtus gyvenam kaune, prisireike dukryte uzrasyti i darzeli,nuejau i kauno dainavos seniunija, prisirasyt prie savivaldybes,kadangi buta nuomojam be sutarties, ten pasake,kad sitaip negalima ir niekas jusu niekur neprirasines, nebent buto savininkas t.y. mano tetis, jus isregistruos, bet tada klausimas kaip su vaiku teisem? doh.gif ar nebus problemu kokiu?
Atsakyti
smile.gif+2013 08 21, 14:47-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2013 08 21, 14:47)
Gal man patarsit, as ir mano mazamete dukryte esam deklaruotos panevezyje,tevu bute, dabar jau 5 emtus gyvenam kaune, prisireike dukryte uzrasyti i darzeli,nuejau i kauno dainavos seniunija, prisirasyt prie savivaldybes,kadangi buta nuomojam be sutarties, ten pasake,kad sitaip negalima ir niekas jusu niekur neprirasines, nebent buto savininkas t.y. mano tetis, jus isregistruos, bet tada klausimas kaip su vaiku teisem? doh.gif ar nebus problemu kokiu?

Savininkas gali išregistruoti visus. Tėvų pareiga suteikti vaikui gyvenamąją vietą. Kai jus išregistruos, tada galėsite prisiregistruoti prie savivaldybės.
Atsakyti
laba, gal kas atsakys...
2010m gale ketinau isvaziuoti i uzsieni, tiesa sakant ta padariau, bet nepasilikau ten, isvaziavima buvau deklaravusi, kad neskaiciuotu PSD. taciau is kart grizau Kaunan, is kart uzsiregistravau i darbo birza, o draugai mane prirase prie savo buto, neregistravo, tik deklaravo kad ir as tokia gyvenu ju bute smile.gif
ir stai dabar paaiskejo jog as vis dar ''kabau'' UK blink.gif simtas metu man ne bum bum kad taip, dirbu sau, mokescius moku, ir poliklinikoje teko lankytis ir tt... net netoptelejo kad taip gali buti su gyv.vieta blink.gif
tai ka man dabar daryti??? begti deklaruoti gyv.vieta ir tiek? ar man gali gresti kokios sankcijos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo comep: 04 rugsėjo 2013 - 09:26
QUOTE(comep @ 2013 09 04, 09:24)
laba, gal kas atsakys...
2010m gale ketinau isvaziuoti i uzsieni, tiesa sakant ta padariau, bet nepasilikau ten, isvaziavima buvau deklaravusi, kad neskaiciuotu PSD. taciau is kart grizau Kaunan, is kart uzsiregistravau i darbo birza, o draugai mane prirase prie savo buto, neregistravo, tik deklaravo kad ir as tokia gyvenu ju bute smile.gif
ir stai dabar paaiskejo jog as vis dar ''kabau'' UK  blink.gif simtas metu man ne bum bum kad taip, dirbu sau, mokescius moku, ir poliklinikoje teko lankytis ir tt... net netoptelejo kad taip gali buti su gyv.vieta  blink.gif
tai ka man dabar daryti??? begti deklaruoti gyv.vieta ir tiek? ar man gali gresti kokios sankcijos  g.gif

šiaip jau, ligonių kasos, kai žmogus nėra deklaruotas LT, išbraukia iš sąrašų...
Deklaravimas - tai seniau vadintas registravimas.
Kaip gali žmonės deklaruoti kad gyvenat jų bute, bet nepriregistruoti... seniūnijoj buvo?

Galima taip - draugai parašo raštą, kad gyvenate pas juos, bet nesutinka registruoti savo bute. jei neturit jokio turto (reiks pažymos iš registro) - jus privalo registruoti prie savivaldybės. jei Vilniuje - galite prisiregistruoti automatiškai prie savivaldybės smile.gif per el banką.
pati, neturint savo būsto, nenubėgsite ir neprisideklaruosite niekaip, reik savininko, kuris gali prideklaruoti savo bute.
sankcijos kaip ir negręsia... kaip biržoj jus registravo, jei nedeklaruota gyv vieta?
Atsakyti
QUOTE(mama_x2 @ 2013 09 07, 13:43)
šiaip jau, ligonių kasos, kai žmogus nėra deklaruotas LT, išbraukia iš sąrašų...
Deklaravimas - tai seniau vadintas registravimas.
Kaip gali žmonės deklaruoti kad gyvenat jų bute, bet nepriregistruoti... seniūnijoj buvo?

Galima taip - draugai parašo raštą, kad gyvenate pas juos, bet nesutinka registruoti savo bute. jei neturit jokio turto (reiks pažymos iš registro) - jus privalo registruoti prie savivaldybės. jei Vilniuje - galite prisiregistruoti automatiškai prie savivaldybės smile.gif per el banką.
pati, neturint savo būsto, nenubėgsite ir neprisideklaruosite niekaip, reik savininko, kuris gali prideklaruoti savo bute.
sankcijos kaip ir negręsia... kaip biržoj jus registravo, jei nedeklaruota gyv vieta?

man cia ir mistika.. kaip mane registravo birzoje, poliklinikoje lankiausi, viskas buvo ok.. o dabar po tiek laiko paaiskejo kad ''skaitausi'' uk blink.gif

reik prisiregistruoti prie Kauno savivaldybes, turto jokio neturiu, esu nuomininke.. tik internetu kaip supratau to padaryti neina, ieskojau neradau, radau tik deklaracija konkreciu adresu g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 05 15, 04:35)
Prie savivaldybes.


Mūsų analogiška situacija, tik mes vaikiuką jau priregistravom prie tėvelio gyvenamosios vietos dėl tos vienkartinės pašalpos (visai nepagalvojom apie darželį), o dabar jau norim registruotis į darželius, bet gyvenam nuomojama bute. O registruojantis prie savivaldybes jau reikia vykti kažkur į vietą (seniūniją ar kur), internetu nebepavyks, taip?
Dar klausimas, jei deklaruojames tuo adresu kuriame dabar gyvename, ar buto savininkui jokių papildomų problemų neatsiras, išskyrus, kad mus patvirtintintų? g.gif
Atsakyti
Sveiki, man reikalinga pažyma apie deklaruotą gyveną vietą. Kas ją išduos? Vilniaus savivaldybė ar seniūnija?
Atsakyti
QUOTE(Daredi @ 2013 10 02, 12:24)
Sveiki, man reikalinga pažyma apie deklaruotą gyveną vietą. Kas ją išduos? Vilniaus savivaldybė ar seniūnija?

Seniunijoj
Atsakyti
Sveiki,net nezinau kaip paklaust tiksliai,ar gali zmogus but nedeklaraves gyvenamos vietos?
Atsakyti