Įkraunama...
Įkraunama...

Namų fasadai

man minejo, kad darbas tikrai apie 100 lt ir daugiau su klinkerio plytom
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 10 05, 19:28)
sveiki, domina klinkerio apdailos kainos ir paprasto tinko?
tikrai zinau, jog kaina gerokai didesne klinkerio apdailos, bet idomu, kiek kartu?

musu namukas papiestas su klinkerio plytomis, idomu, kiek isaugs kaina


pries metus fasada tvarkem, tai galiu pasakyt, kad darbu kainos buvo:
tinkavimas 20Lt/m2
klinkerio plyteliu klijavimas 60Lt/m2
be medziagu


Papildyta:
QUOTE(knopke* @ 2014 10 06, 12:09)
man minejo, kad darbas tikrai apie 100 lt ir daugiau su klinkerio plytom


man irgi labai idomu darbu kainos, nes naujam namukyje numatyta plytu apdaila.
Skaiciuojama kaina uz plyta ar m2? jei m2 tai ar issimeta langu plotas?

kaip supratau murijant galima naudot skiedini atitinkama, tada nereiks siuliu atskirai glaistyt g.gif
Atsakyti
Siandien suzinojome , koks plotas butu klinkerio, jei visas namas, tai 365 kv ir 145, jei tik priekinis fasadas pirmame aukste ir sone kampai, deja, skaiciai mane "uzmuse" biggrin.gif tiek pinigu plytai negalime skirti, o dar grubiai plytos padejimas kokie 2.5 lt plius medziagos doh.gif
lieka viena iseitis - tinkas+ klinkerine plytele kur jau labai norisi plytos

skaiciavau labai paprastai, plyta nuo 2-2.5 lt, o kv ieina 50/60 plytu..reziume - baisus skaiciai ir jei po10 metu nenoresim plytos, pakeisti nieko nebus galima
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2014 10 07, 09:07)

man irgi labai idomu darbu kainos, nes naujam namukyje numatyta plytu apdaila.
Skaiciuojama kaina uz plyta ar m2? jei m2 tai ar issimeta langu plotas?

kaip supratau murijant galima naudot skiedini atitinkama, tada nereiks siuliu atskirai glaistyt  g.gif


Nei langu nei balkono duru niekas neismeta, skaiciuoja visa bendra plota... smile.gif
Atsakyti
jei gerai supratau, tai plota paskaiciuoja su langais, durim?
o kur deti likusias plytas tada? jei vitrinu daug, langu?duru?
ar as ne taip supratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 10 07, 21:24)
jei gerai supratau, tai plota paskaiciuoja su langais, durim?
o kur deti likusias plytas tada? jei vitrinu daug, langu?duru?
ar as ne taip supratau g.gif


Tai cia darba taip skaiciuoja, kvadratais, o klinkerio tai pirkti tiek, kiek reik klijuoti,ten koki ruoza ar visa ,kas kaip nori...
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 10 07, 16:06)
Siandien suzinojome , koks plotas butu klinkerio, jei visas namas, tai 365 kv ir 145, jei tik priekinis fasadas pirmame aukste ir sone kampai, deja, skaiciai mane "uzmuse" biggrin.gif tiek pinigu plytai negalime skirti, o dar grubiai plytos padejimas kokie 2.5 lt plius medziagos doh.gif
lieka viena iseitis - tinkas+ klinkerine plytele kur jau labai norisi plytos

skaiciavau labai paprastai, plyta nuo 2-2.5 lt, o kv ieina 50/60 plytu..reziume - baisus skaiciai ir jei po10 metu nenoresim plytos, pakeisti nieko nebus galima


tai patikslinkit kokia samata gavot?
2lt plyta+2,5 padejimas+ skiedinys tarkim koks 0,5Lt=5Lt viena padeta plyta, i viena m2 telpa imkim vidurki 55x5=275Lt m2
jei pas jus 365m2x275=100.375,00Lt
ar tokius skaicius gavote?
tikrai tada kainele ogogo.... doh.gif
Atsakyti
Taip, sumele ogogo, pati skaiciavau, tai dar ir daugiau gavau
o tinko kvadratas 16 lt+ medziagos, tad nieko nelieka mums, nes nenoriu apdeti klinkeriu fasado, akd paskui sedeciau ant zemes ir is aliuminiu bliudu sriuba valgyciau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 10 08, 11:26)
Taip, sumele ogogo, pati skaiciavau, tai dar ir daugiau gavau
o tinko kvadratas 16 lt+ medziagos, tad nieko nelieka mums, nes nenoriu apdeti klinkeriu fasado, akd paskui sedeciau ant zemes ir is aliuminiu bliudu sriuba valgyciau doh.gif  lotuliukas.gif



Aga..., raskit dabar aliumuni -tikro aliumo bliuda! Prabanga... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 10 07, 21:24)
jei gerai supratau, tai plota paskaiciuoja su langais, durim?
o kur deti likusias plytas tada? jei vitrinu daug, langu?duru?
ar as ne taip supratau g.gif

Viskas priklauso kaip susitari, mes siuo metu baiginejame fasada,

Tinkas 20 lt (neisimant langu)- antras aukstas.

Pirmas aukstas akmens mases plyteles - darbas 30 lt (skaiciuojama tik tiek kiek sudesime plyteliu, jokiu bendru plotu, nes musu langai dideli) + angokrasciai 30 lt metras. Suklijuosime 140 kv plyteliu, tai su viskuo bus kokie 16 000 Lt max (darbai, medziagos)
Atsakyti
na susiskaiciavau kiek tada man gautusi, jei 190m2 * ~300lt=57tukst vieno auksto nameliukas.
Gal pavyks dar su meistrais susitart, kad langus ismestu?

Tiesa esu maciu varianta, kai apmurija ne su sveika plyta, o skelia perpus. Tai kaip tada gaunas darbu kaina? kaip plyteliu klyjavimas ar kaip murijimas?
ir kaip tokia konstrukcija laiko? ar tokia pat kaip muro siena?
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2014 10 08, 13:35)
na susiskaiciavau kiek tada man gautusi, jei 190m2 * ~300lt=57tukst vieno auksto nameliukas.
Gal pavyks dar su meistrais susitart, kad langus ismestu?

Tiesa esu maciu varianta, kai apmurija ne su sveika plyta, o skelia perpus. Tai kaip tada gaunas darbu kaina? kaip plyteliu klyjavimas ar kaip murijimas?
ir kaip tokia konstrukcija laiko? ar tokia pat kaip muro siena?

\\

Tai taip, kad ir klinkerine plyta skelti galima per puse, taip dvigubai maziau reiks plytu, o darbas tai vistiek lieka tas pats... smile.gif
Atsakyti