Įkraunama...
Įkraunama...

Namų fasadai

Siandien nupirkau Eps 70 neop 50 m2 po 51 Eur/m3 lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darius89: 20 gegužės 2015 - 22:39
QUOTE(Darius89 @ 2015 05 20, 22:37)
Siandien nupirkau Eps 70 neop 50 m2 po 51 Eur/m3  lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Kas gamintojas? smile.gif
Pas mane po 53.5 Eur/m3 Baltijos polistirenas
Atsakyti
QUOTE(Darius89 @ 2015 05 20, 23:37)
Siandien nupirkau Eps 70 neop 50 m2 po 51 Eur/m3  lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kur tokia kaina gavot? Jei galit-i AZ.
Atsakyti
QUOTE(robertuxas @ 2015 05 21, 08:06)
Kas gamintojas? smile.gif
Pas mane po 53.5 Eur/m3 Baltijos polistirenas



Jie teigia kad lietuviu smile.gif žodžiu jie patys pjausto iš dideliu kaladžių į norimą formatą. man taip kalbėjo kad atsiveža 3-6 metru kaladę ir ją pjausto. Taip turbut ir kainą išlaužia gera smile.gif Statybininkai sake kad nepanašu i lenkiską smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darius89: 21 gegužės 2015 - 16:58
visi pjausto plokstes is 4x1x1 kaladziu, nes tokias gamina.
O kip lenkiskas blogas? (neskaitant kai kuriu)...

QUOTE(Darius89 @ 2015 05 21, 15:57)
Jie teigia kad lietuviu smile.gif žodžiu jie patys pjausto iš dideliu kaladžių į norimą formatą. man taip kalbėjo kad atsiveža 3-6 metru kaladę ir ją pjausto. Taip turbut ir kainą išlaužia gera smile.gif Statybininkai sake kad nepanašu i lenkiską smile.gif

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2015 05 21, 17:18)
visi pjausto plokstes is 4x1x1 kaladziu, nes tokias gamina.
O kip lenkiskas blogas? (neskaitant kai kuriu)...


nzn kiek domėjausi tai lengvesnis polistirolas būna varžos mažesnes smile.gif
Pvz kiek teko kalbėtis su statybininkais tai iš lenku atsiveža polistirolo ir čia deda ant fasadu, kad tik pigiau jiem. ..nors jie deklaruoja kad deda EPS70 pagal popierius, ištikro pagal varžas lietuviška atitiktu EPS 50.
Atsakyti
QUOTE(Darius89 @ 2015 05 21, 17:35)
nzn kiek domėjausi tai lengvesnis polistirolas būna varžos mažesnes smile.gif
Pvz kiek teko kalbėtis su statybininkais tai iš lenku atsiveža polistirolo ir čia deda ant fasadu, kad tik pigiau jiem. ..nors jie deklaruoja kad deda EPS70 pagal popierius,  ištikro pagal varžas lietuviška atitiktu EPS 50.


o šitie dokai gali būti suklastoti?

http://termoorganika...ium-plus-fasada

reikės pora furų putplasčio, vilioja lenkiškas
Atsakyti
del dvieju furu - ir lietuviska gali pigiai padaryt (tik nukentes charakteristikos).
Dejausi Styrmann, laba puiki kokybe ir kaina, pirktas LT.

QUOTE(mariuzs @ 2015 05 21, 21:33)
o šitie dokai gali būti suklastoti?

http://termoorganika...ium-plus-fasada

reikės pora furų putplasčio, vilioja lenkiškas

Atsakyti
Visos polistirolo putyklos Lietuvoj daro 4m ilgio kalades. Artimiausia gamykla, kur pučia 6m ilgio kalades - Termoorganika Lenkijoje. Arba melavo, kad lietuvių, arba melavo, kad pjaustyta iš 6m.
Kad polistirolą pūstų vienoje gamykloje, o paskui pjaustytų kitoje - negirdėjęs tokio bajerio. Jei imi pilną kaladę, tai pati gamykla supjausto į norimo dydžio gabalus be papildomo mokesčio. Nematau jokios logikos iš perekupų pusės pirkti nesupjaustytą, o po to pjaustyti patiems.
Tik jei norima forma mandra, tai jau sunkiau su gamykla tartis. Pamato šonams reikėjo L formos detalių, tai finale gavosi, kad pačiam susipjauti pasirodė paprasčiau nei suderinti su gamykla.
[attachmentid=234485]
QUOTE(Darius89 @ 2015 05 21, 17:57)
Jie teigia kad lietuviu smile.gif žodžiu jie patys pjausto iš dideliu kaladžių į norimą formatą. man taip kalbėjo kad atsiveža 3-6 metru kaladę ir ją pjausto. Taip turbut ir kainą išlaužia gera smile.gif Statybininkai sake kad nepanašu i lenkiską smile.gif <{POST_SNAPBACK}>
Atsakyti
QUOTE(mariuzs @ 2015 05 21, 22:33)
o šitie dokai gali būti suklastoti?

http://termoorganika...ium-plus-fasada

reikės pora furų putplasčio, vilioja lenkiškas


Siandien dar buvau sutikes ta zmogeli kur pirkau:) papasakojo:
baltijos polistirolas po 4 m kalade
Kauno šilas daro kalades ir po 6 metrus smile.gif tai nereikia cia kad va lenkiska smile.gif zodziu tie zmones kurie pjausto orentuojasi i gamyklas daugiau, detales pjausto, (gali supjaustyti i degtuku dezute) o ten as kalbėjau su pačiais statybiorais kurie dirba pas mane, cia ju firmele taip perka smile.gif o polistirola as pats pirkau ir zinau ka nupirkau smile.gif tad sita imone is kurios pirkau nea prie ko.... Tad siap tai kiek kalbėjau jiem jokiu bedu ispjauti ir statybini polistirola smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darius89: 22 gegužės 2015 - 11:15
O tai reziume-Lenkiškas polistirolas "tipo blogos kokybės" -ar kaip?
Jei blogos-klausimas-kas nustatė,kad blogos? Statybininkai?
Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2015 05 22, 18:42)
O tai reziume-Lenkiškas polistirolas  "tipo blogos kokybės" -ar kaip?
Jei blogos-klausimas-kas nustatė,kad blogos? Statybininkai?



Nežinia vienėm geras kitam prastas čia jau skonio reikalas smile.gif Mes diskutuojame kas, ka pasakė o tiesa slypi kažkur..smile.gif) Kalbos ir lieka kalbomis...
apskritai čia vieni kalba kad klastoja ar ką, aš tiesiog norėjau pasakyti, kad ne visi statybininkai Lietuvoje yra sąžiningi statant kokius daugiabučius smile.gif Aš vistiek kažkaip krypstu į Lietuvos gamintojus smile.gif

MILAO juk Lietuvoje pilna tu perikupu, pažiurekim: senukai, moki veži, ermitažas, ir t.t smile.gif))) ar jie nesiskaito perikupai? smile.gif
Vienas svarbiausiu dalyku perkant tai kokybes ir kainos santykis smile.gif
Atsakyti