Įkraunama...
Įkraunama...

Namų fasadai

klinkerines plyteles gali "nubyreti", jei klijuojamos netinkamai,ar nepaisant oro salygu.
daznai taip atsitinka kai klijais padengiamas vienas pavirsius - plyteles arba sienos, ir pavirsiai tinkamai nesukimba. Savaime plytele gali neatkristi, taciau langvai nuimama;
tinkamai priklijuota plytele galima nuplesti tik kartu su armavimo tinkleliu, plikomis rankomis to nepadarysi;
Atsakyti
QUOTE(rem69 @ 2008 06 27, 11:53)
klinkerines plyteles gali "nubyreti", jei klijuojamos netinkamai,ar nepaisant oro salygu.
daznai taip atsitinka kai klijais padengiamas vienas pavirsius - plyteles arba sienos, ir pavirsiai tinkamai nesukimba. Savaime plytele gali neatkristi, taciau langvai nuimama;
tinkamai priklijuota plytele galima nuplesti tik kartu su armavimo tinkleliu, plikomis rankomis to nepadarysi;


Belieka tikėtis, kad pas mus viskas bus gerai, padarys profesionaliai ir nebus jokių nesklandumų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roberta_C @ 2008 06 14, 16:54)
O kodel dedate dvitanke vata? Ir dar vienas klausimas - ar mineta dvitanke vata galima apmurinti klinkerio plytelem?

Dvitankė vata skirta tinkuojamiems fasadams. Klinkerio plyteles reikia klijuoti, ne mūrinti. Mūrija klinkerio plytas. Yra išleistas naujas Rockwool bukletas apie įvairių išorės sienų šiltinimą ir galimą apdailą >> http://www.rockwool....form/ewi_lt.pdf.
Atsakyti
Laba diena,
Gal mano klausimas bus nelabai "i tema", taciau uzsikabinau uz temos pavadinimo, nes mes irgi puse namo darysim apdailinem plytom, o virsau - strukturiniu tinku.
Taigi, noreciau paklausti, kur pirkot plytas namo apdailai? Gal dar nepamirsot? ..Ieskom Wienerberger Terra Riff, o nuo liepos 1 joms uzkele kainas, kazkur +10 cnt uz 1 plyta. Reikia 4600 vnt plytu, kuriu ismatavimai 650*85*65 Domejausi "serfe"(brangu), "Makvezoje" (kazkas irgi netiko), Siauliuose kazkokia firma turi nebrangiai, bet atsivezimas min 500 Lt gaunasi , ir is pacios estijos vezant ne kas susitaupo.
Gal kas zinot kur pigiausiai galima sito gerio isigyti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutulia: 10 liepos 2008 - 14:52
QUOTE(Rimokas @ 2007 03 22, 12:47)
biggrin.gif ... Nebloga patirtis ! Ka gi , isvada : atsiliepimu mazai , be to ir tie patys nelabai kokie , mesim lauk mintis apie Bayramix . Imsim koki silikonini tinka ... :-)


Mayramix yra pats paprasciausias mozaikinis tinkas, tik pirmas produktas buvo pagamintas bayramix imones todel ji visi toliau taip ir vadina. Produktas labai atsparus atmosferos poveikiamt ir trynimui, neturi analogukai dedamas ant cokolio ar pastato pamatu
Atsakyti
user posted image
Kvieciu i diskusijas apie namu fasadus 4u.gif
Kadangi tokios temos neradau, tai nusprendziau sukurti blush2.gif
Sioje temoje galima butu rodyti savo namu fasadus, papasakoti kokiais principais vadovaujates renkantis, derinant spalvas, medziagas fakturas ir t.t.
Vienu zodziu dalinkimes patirtimi, patarimais ir gera nuotaika biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Jungiuosi. Kaip tik aktuali tema, nes neužilgo prasidės namo apdailos darbai. Išorė bus klinkerio plytelės + medžio dailylentės. Taigis, šiuo metu renkamės spalvas, dailylenčių formas ir panašiai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tila: 03 gruodžio 2008 - 14:43
QUOTE(Tila @ 2008 12 03, 13:42)
4u.gif Jungiuosi. Kaip tik aktuali tema, nes neužilgo prasidės namo apdailos darbai. Išorė bus klinkerio plytelės + medžio dailylentės. Taigis, šiuo metu renkamės spalvas, dailylenčių formas ir panašiai ax.gif



Patarciau renkantis klinkerio spalva pasidometi ir trinkeliu spalvomis, o tai susiduriu su beda kad tokiu paciu atspalviu kaip sienu lauko klinkeris ir nerandu, o dedant kitoki atspalvi kazi kaip atrodys g.gif
Atsakyti
Na man dar iki fasadu rinkimosi "kaip rakom do Kitaja", bet kol ziema gi galima apie tai nors pasvajoti biggrin.gif
Tai vat, uzmaciau vienam lenku forume sitoki grozi
user posted image
Ir pagal ji nuspalvinau savo nama blush2.gif
user posted image
user posted image
Nezinau kaip kam, bet man baisiai grazu blush2.gif

Trinkeles, tai manau blogiausiu atveju ir pilkos tiktu, jai atitaikyti negalima mastau.gif
Atsakyti
Oho koks ryškus bigsmile.gif
Aš pasirinkau tamsias spalvas - tamsiai rudas klinkerio plyteles + šviesesnės spalvos medieną. Langų rėmai tamsūs (šokoladinės spalvos). Apdailą rinkausi pagal jau pastatyto ir pagražinto namo pvz., man jis labai gražus wub.gif Kadangi vyras pasitiki mano skoniu, tai viską ir "diriguoju" blush2.gif

O dėl trinkelių - mačiau visokių tamsiai rudų, gal nebus sudėtinga išsirinkt. Nors jei kažkiek atspalvis ir skirsis, labai nenusiminsiu.

uogute, gal parodysi savo namą? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tila: 04 gruodžio 2008 - 08:44
pas mus kaimynai baltom klinkerinem plytelem klijuoja... nu labai jau idomiai atrodo g.gif idomu dar koki strukturini tinka des salia...
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2008 12 04, 09:40)
Aš pasirinkau tamsias spalvas - tamsiai rudas klinkerio plyteles + šviesesnės spalvos medieną. Langų rėmai tamsūs (šokoladinės spalvos).


Aprašei mano namą smile.gif tik pas mane dar bus ir tinkas baltas biggrin.gif
Atsakyti