Įkraunama...
Įkraunama...

Vėjaraupiai - 2

Laba diena 4u.gif
Pas mus tai ne kaip pas visus doh.gif . Didysis vaikas apsirgo,gerai, kad lengva forma, viskas be temperatūrosir didelių vargų, tuo metu atostogavau ir mąsčiau gal ir gerai,tuo pačiu ir mažius persirgs " 2in1". Kartu sėdėjom namuose, laukiau laukiau, bet taip ir nesulaukiau g.gif .....nesusirgo. Teks kitų metų laukt kol iš darželio parsineš..........

Dovilevln, dažnau maudykitės ir greit nusipraus ta žalia spalva smile.gif
Atsakyti
Dėl darželio tai keistai čia daktarė - šiaip atleidžia 2 sav. - pirmą juk serga, o antrą kad šašiukai nukristų - neužkabintų kur unsure.gif

O aš noriu paklaust, kaip jūs galvojate, kada man jau savo vyresnėlę parsivežt namo g.gif - trys paros jau be temp ir bėrimų g.gif - bijau dėl mažylės unsure.gif
Atsakyti
Ir mes šiandien susirgom unsure.gif temperatūros nedaug kol kas - 37,4, bėrimų nemažai, bet pastebėjau tik nurengus miegot sad.gif bet nepasakyčiau, kad labai niežti, užmigo ir miega ramiai ax.gif Baisiai ne laiku ta liga sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2008 06 12, 12:56)
Dėl darželio tai keistai čia daktarė - šiaip atleidžia 2 sav. - pirmą juk serga, o antrą kad šašiukai nukristų - neužkabintų kur  unsure.gif

O aš noriu paklaust, kaip jūs galvojate, kada man jau savo vyresnėlę parsivežt namo  g.gif  - trys paros jau be temp ir bėrimų  g.gif  - bijau dėl mažylės  unsure.gif


Taip, gyd. į darželi neleidžia dvi sav., nes po ligos, dar 10 dienų gali užkrėsti kitus.
O parsivešti manau dar ankstoka. Nors va mano antras nors ir kartu buvo - neapsirgo smile.gif . O draugės trys vaikučiai kas dvi savaites persirgo........
Atsakyti
O tada dar klausimukas blush2.gif - kada galima galvą su šampūnu plauti? jau kai nieko galvoje nebelieka? kai nubyra šašiukai? aš čia ne dėl dukros klausiu - dėl vyro - jis baigia nuprotėt su tokia neplauta galva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(goya @ 2008 06 13, 09:58)
Taip, gyd. į darželi neleidžia dvi sav., nes po ligos, dar 10 dienų gali užkrėsti kitus.
O parsivešti manau dar ankstoka. Nors va mano antras nors ir kartu buvo - neapsirgo smile.gif .  O draugės trys vaikučiai kas dvi savaites persirgo........


O as treciadieni nuejau pas ja ir ji pasake ateiti i poliklinika penktadieni o ketvirtadieni mums tebuvo savaite kai sergam ir ji pasake pimadieni galit eiti i darzeli viskas tvarkoj ir net vaiko nepaziurejo niu siaubinga man ta gyditoja.Tai as jai pasakiau man lapelio galit nerasyti mes vistiek dar savaite neisim ir nueisim pas savo gyd..Gerai kad ji tik pavaduoja musu geraja daktaryte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2008 06 08, 19:49)
Ir dar - prieš keturias dieneles gimė mūsų mažylė - labai bijau dėl jos, kelio pro ašaras nematau.............. verysad.gif

Skaičiau, kad ką tik gimęs kūdikis neužsikrečia, nes dar turi imunitetą nuo mamos, jei ši yra persirgusi mirksiukas.gif
QUOTE(*Mulate* @ 2008 06 09, 19:02)
As su klausimu labai rimtu  blush2.gif  biggrin.gif  o kaip atskirt ar spuogas vejarupinis ar ne  unsure.gif

Vėjaraupinis spuogas yra pūslelė
QUOTE(Dovilevln @ 2008 06 11, 20:49)
O gal kas zinot su kuom vadinama ta zelionka nuvalyti po ligos? ax.gif

Lauk kol nusiplaus biggrin.gif
QUOTE(Mazule @ 2008 06 14, 11:45)
O tada dar klausimukas  blush2.gif  - kada galima galvą su šampūnu plauti? jau kai nieko galvoje nebelieka? kai nubyra šašiukai? aš čia ne dėl dukros klausiu - dėl vyro - jis baigia nuprotėt su tokia neplauta galva  doh.gif

na jei šašiukai jau sudžiuvę, tai manau gali plaut g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilevln @ 2008 06 14, 17:31)
O as treciadieni nuejau pas ja ir ji pasake ateiti i poliklinika penktadieni o ketvirtadieni mums tebuvo savaite kai sergam ir ji pasake pimadieni galit eiti i darzeli viskas tvarkoj ir net vaiko nepaziurejo niu siaubinga man ta gyditoja.Tai as jai pasakiau man lapelio galit nerasyti mes vistiek dar savaite neisim ir nueisim pas savo gyd..Gerai kad ji  tik pavaduoja musu geraja daktaryte  ax.gif


mums giditoja leido po 10 dienu eit i darželi.sake kai šašai džiuna,jau neusikres kiti vaikai
Atsakyti
Man patiko šis straipsniukas, viskas susisteminta ir aišku, tiesa dėl gydymo mažai info... O apie maudynes, tai paskaičius skiltį "Patarimai" rašoma mirksiukas.gif .
vėjaraupiai
O ieškojau info tai ne šiaip sau maniškiai abu va susirgo, su temperatūra vyresnėlis. Vakar vakare buvo 38,8. Mažas baisiai irzlus, nuo rankų nenulipa doh.gif .
Atsakyti
Manau į darželį galima leisti ne anksčiau kaip po 2 sav. tačiau ir tai negarantuojama, kad neužkrės kitų. Mano keturmetis šį "džiaugsmą" parsinešė iš daržo. Sirgo 2 sav. gan sunkiai- 40C, daug bėrimų, liežuvis- žaizdotas ir t.t. ir po 2 sav. mažiukas 3 men. susirgo...šiek tiek neramus, bet temp. neturi. Laukiam pasveikimo. Draugė skiepijo ir abu susirgo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2008 06 17, 09:29)
Manau į darželį galima leisti ne anksčiau kaip po 2 sav. tačiau ir tai negarantuojama, kad neužkrės kitų. Mano keturmetis šį "džiaugsmą" parsinešė iš daržo. Sirgo 2 sav. gan sunkiai- 40C, daug bėrimų, liežuvis- žaizdotas ir t.t. ir po 2 sav. mažiukas 3 men. susirgo...

Vėjaraupiai gali išlįsti ir po poros savaičių nuo užsikrėtimo, tikriausiai tavo mažiukas jau buvo užsikrėtęs anksčiau, bet tik vėliau pasirodė bėrimas smile.gif šiaip užkrečiamumas yra viena diena prieš bėrimą ir 5 dienos beriant arba iki kol užsideda šašiukai, dėl viso pikto karantinas yra 10 dienų, bet po dviejų savaičių manau jau nebeužsikrės schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2008 06 17, 09:29)
Manau į darželį galima leisti ne anksčiau kaip po 2 sav. tačiau ir tai negarantuojama, kad neužkrės kitų. Mano keturmetis šį "džiaugsmą" parsinešė iš daržo. Sirgo 2 sav. gan sunkiai- 40C, daug bėrimų, liežuvis- žaizdotas ir t.t. ir po 2 sav. mažiukas 3 men. susirgo...šiek tiek neramus, bet temp. neturi. Laukiam pasveikimo. Draugė skiepijo ir abu susirgo verysad.gif

Skiepas nuo vėjaraupiu neapsaugo,tik jei susirgs tai mažesnės komplikacijos būna.
Aš ir savo vaikinus paskiepinau,nes kažkaips bijau visų tų negerų pasekmių,ypač berniukams.
Atsakyti