Įkraunama...
Įkraunama...

Vėjaraupiai - 2

QUOTE(triuliu @ 2009 03 11, 14:55)

maniskiui irgi nedaug spuogeliu, sergam jau trecia diena o spuogeliu gal 10 g.gif


Ir aš džiaugiausi, kad pas mažąją keli spuogeliai (tris dienas bvo gal kokie 5 spugiukai tik o po to kaip pabėrė, tai ohoho, visur raudoni spuogiukai ir daug puslyčių išberta nugarytė, kakliukas, veidukas, galvytė, tarp kojyčių, netgi burnytei unsure.gif verysad.gif vargšiukė kasosi, tepu psilobalzamu, tai nuramina jis ......

Atsakyti
O aš irgi nebežinau ką daryt, šiandien nuvešiu pas gydytoją. Kažkaip prieš savaitę pasirodė tokios raudonos dėmelės ant nugaros ir kojytės, vidurys jų šiek tiek įdubęs, tarsi adatėle pradurtas. Nuo kojos paskui lyg dingo. Ant nugaros liko. Užvakar pasirodė naujų - kirkšnyje, ant rankytės, nugaroj ant kakliuko. Senieji nugariniai spuogeliai iš tų dėmelių virto puškiais, o dabar tokie sukietėjo, su viršūnėlėmis, bet tokie smulkūs smulkūs. ir jam labai niežti. Temperatūros jokios. Šiaip dar nesigąsdinčiau dėl nieko, bet ir mus su vyru beria. Bet kitokiais. Dideliais paprastais ir niežtinčiais. Ant kojų kokie septyni, ant rankos pora ir šiandien ant savo pilvo vieną pastebėjau. Juk negali būti vėjaraupiai?
Gal nuo maisto? Pastaruoju metu mes vitamino C žirniukų gėrėm daugiau, gal nuo jų beria? Vakar jau negėriau, bet šiandien naujas spuogas vis tiek. Hmm.

Tiesa, pamelavau dėl temperatūros. Prieš savaitę buvo temperatūra, mes matavom, nes kažkoks įtartinas buvo jis mums. Bet buvo 37,1 37,2 tokia.

Ir jei kuriai panašiai buvo, brūkštelkit į AŽ kokį patarimą ar nuraminimą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveraite1302: 21 balandžio 2009 - 09:49
ir maniskis susirgo, tempos nera, berimas greit plito 2 dienas, snd trecia, bet po nakties tik keli nauji atsirado... buvom vakar ligoninen nuveze tai sake jei be tempos gali but ir netikri vejaraupiai ir kazkada gali tikrais tada susirgti sad.gif atseit buna tokiu atveju.... nors as tai tikiuos kad nebesusirgs daugiau ateity, gal cia lengvesne forma tiesiog g.gif dar persalimo simptomu yra...
Atsakyti
QUOTE(adriatic @ 2009 05 02, 13:56)
ir maniskis susirgo, tempos nera, berimas greit plito 2 dienas, snd trecia, bet po nakties tik keli nauji atsirado... buvom vakar ligoninen nuveze tai sake jei be tempos gali but ir netikri vejaraupiai ir kazkada gali tikrais tada susirgti sad.gif atseit buna tokiu atveju.... nors as tai tikiuos kad nebesusirgs daugiau ateity, gal cia lengvesne forma tiesiog g.gif dar persalimo simptomu yra...

BET KAIP SUPRASTI, KAD GYDYTOJAI NEBESUPRANTA TIKRI AR NETIKRI TIE VĖJARAUPIAI g.gif , MUMS PAVYDŽIUI SAKĖ, KAD ČIA NUO UŽSIKRĖTIMO PRIKLAUSO, JEI KONTAKTAS BUVO SU VIENU ŽMOGUM, VAIKAI PERSERGA LENGVA FORMA, NES MŪSŲ DIDYSIS SIRGO LABAIII, LANKO DARŽELĮ IR TEN 9 IŠKART SIRGO verysad.gif , O MAŽASIS LABAI LENGVAI PERSIRGO ax.gif , NEI TEMPŲ DIDELIŲ NEBUVO IR BĖRIMAS NEGAUSUS smile.gif, NES BENDRAVO TIK SU BROLIU smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo graimonda: 03 gegužės 2009 - 14:33
Sakykit nuo vėjaraupių paburksta akys? Mes dar pas gydytoją nebuvom bet jaučiu kad sergam šita liga. Esam skiepyti, bet vistiek sergam biggrin.gif
Išbėrimas galvoj, ant kūno ir kojų. Nėra gausus g.gif sako niežti, tempos nėr.
Ir aš galima maudytis sergant vėjaraupiais? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,

esu girdejusi, kad kuo mazesnis vaikas, tuo lengviau pernesa sia liga... Idomu, tai tiesa ar tik mitas g.gif Gal zinot kas ? Nes jei tai tiesa, tai dabar kaip tik serga drauges sunus, nuvesciau i vakareli, kad pasirinktu spuogeliu blush2.gif Manau, kad geriau dabar pasinaudoti atsiradusia proga kol dar nelankom darzelio, bunam dviese namuose ...
Pasidalinkit mintimis mirksiukas.gif Dekui is anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksis @ 2009 05 05, 13:38)
Sveikos mamos,

esu girdejusi, kad kuo mazesnis vaikas, tuo lengviau pernesa sia liga... Idomu, tai tiesa ar tik mitas  g.gif  Gal zinot kas ? Nes jei tai tiesa, tai dabar kaip tik serga drauges sunus, nuvesciau i vakareli, kad pasirinktu spuogeliu  blush2.gif  Manau, kad geriau dabar pasinaudoti atsiradusia proga kol dar nelankom darzelio, bunam dviese namuose ... 
Pasidalinkit mintimis  mirksiukas.gif Dekui is anksto  smile.gif

Aš irgi girdėjau, kad kuo mažesni, tuo lengviau serga, bet maniškis tai labai jau sunkiai sirgo. Temperatūra 39,5 buvo penkias dienas, be to bėrimai buvo ne tik ant kūno, bet ir burnytėje ant padų, nu žodžiu visur kur tik įmanoma. Gydytoja sakė, kad tai labai jau sunki forma verysad.gif Bet taip sunkiai turbūt rečiau vaikučiai serga g.gif
Atsakyti
g.gif, kogero ir mes papildom gretas, užvakar radom du spuogelius,šiandie jau daugiau, jie niežti, turiu zelionkos, ale skaičiau Sveikas žmogus kad ji negerai,nes džiovindama skatina niežuli, tepu bespalviu kastelianu, kolkas abi mano damos be tempos, bus kaip bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksis @ 2009 05 05, 14:38)
Sveikos mamos,

esu girdejusi, kad kuo mazesnis vaikas, tuo lengviau pernesa sia liga... Idomu, tai tiesa ar tik mitas  g.gif  Gal zinot kas ? Nes jei tai tiesa, tai dabar kaip tik serga drauges sunus, nuvesciau i vakareli, kad pasirinktu spuogeliu  blush2.gif  Manau, kad geriau dabar pasinaudoti atsiradusia proga kol dar nelankom darzelio, bunam dviese namuose ... 
Pasidalinkit mintimis  mirksiukas.gif Dekui is anksto  smile.gif


Sutinku kad tai tiesa, o ne mitas. bet kiekviena tiesa turi savų išimčių. tad visko gali būti. bet faktas tas, kad jaunesniam yra žymiai geriau persirgt, o suaugusiam tai iš viso šakės gali būti. beje, girdėjau nemažai pavyzdžių, kad pasiskiepinę perserga žymiai sunkiau
Papildyta:
QUOTE(Pusele_ @ 2009 05 06, 18:44)
g.gif, kogero ir mes papildom gretas, užvakar radom du spuogelius,šiandie jau daugiau, jie niežti, turiu zelionkos, ale skaičiau Sveikas žmogus kad ji negerai,nes džiovindama skatina niežuli, tepu bespalviu kastelianu,  kolkas abi mano damos be tempos, bus kaip bus smile.gif


mes tepėm kalio permanganato tirpalu. jo esme ta pati, tik vaikas bent i marsietį nebuvo panašus biggrin.gif kaip supratau iš daktarės, tai kuo greičiau tas spuogelis uždžiūsta, tuo jis mažesnis. beje pastebėjau, kad tai faktas. nes mažylė ant nosies visai nesidavė tepama, tad jis ilgai labai laikėsi ir išdidėjo gerokai. schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
Gal kas žino? 4u.gif

Susirgo mano mažoji, aš pati jau seniai esu persirgusi, o darbe turiu nestuke.gif kolegę. Jeigu kolegė nesirgus vėjaraupiais, ar yra tikimybė, kad ji gali per mane užsikrėsti nuo mano vaiko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2009 05 06, 18:27)
Sutinku kad tai tiesa, o ne mitas. bet kiekviena tiesa turi savų išimčių. tad visko gali būti. bet faktas tas, kad jaunesniam yra žymiai geriau persirgt, o suaugusiam tai iš viso šakės gali būti. beje, girdėjau nemažai pavyzdžių, kad pasiskiepinę perserga žymiai sunkiau
Papildyta:
mes tepėm kalio permanganato tirpalu. jo esme ta pati, tik vaikas bent i marsietį nebuvo panašus  biggrin.gif  kaip supratau iš daktarės, tai kuo greičiau tas spuogelis uždžiūsta, tuo jis mažesnis. beje pastebėjau, kad tai faktas. nes mažylė ant nosies visai nesidavė tepama, tad jis ilgai labai laikėsi ir išdidėjo gerokai. schmoll.gif  doh.gif


O mums gydytoja išrašė Menovazino mirksiukas.gif kuris nuima niežulį mirksiukas.gif
QUOTE(Hermion@ @ 2009 05 06, 21:40)
Gal kas žino?  4u.gif

Susirgo mano mažoji, aš pati jau seniai esu persirgusi, o darbe turiu nestuke.gif kolegę. Jeigu kolegė nesirgus vėjaraupiais, ar yra tikimybė, kad ji gali per mane užsikrėsti nuo mano vaiko?  g.gif


Nemanau schmoll.gif jei būtum vėjaraupių nešiotoja tavo užkrėstum g.gif
Atsakyti
Mano mergina irgi jau penkta diena serga vejaraupiais doh.gif Pradzioje buvo tik keli spuogeliai, o vakar jau visa kruva spuogeliu visur (blogiausia del tu, kurie yra galvoje, ant veiduko bei ant lytiniu organu) sad.gif
Niezti jai vargsiukei labai verysad.gif
Tepiau pradzioje ant kunelio esancius spuogelius zaluma, o kitur esancius pakitom su arbatmedzio aliejumi, salicilo spiritu bei tokiu purkaliuku, kuris skatina gyti zaizdas, negriauzia.

Patarkite kuo efektyviausiai salinti ta niezuli???? Vaistineje siule Phillo balsama lyg ir g.gif na, kur skirtas visokiems vabzdziu ikandimas, nudegimams tepti... Bet nesinori prisipirkti visokiu neefektyviu vaistuku kalno doh.gif
4u.gif
Atsakyti