Įkraunama...
Įkraunama...

Baltmė (Vitiligo)

Labutis 4u.gif

Viltyte, man prieš daug metų pasakė Baltmė, ir metai po metų margėju, margėju blink.gif plaštakos visiškai jau baltos. Dabar jau nusipirkau balinamą kremą bandysiu aprudavimus tuos balint, nes jie atrodo bjauriau kaip baltos, o visų tu baltmei gydyt nebeperku be naudos tik tam kartui o po to vėl išnaujo kerša visa doh.gif
Jau kaip ir susitaikiau balinu, tepu apsauginį kremą 50 apsauga ir tiek

Svarbiausiai neskauda ir neužkrečiama ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2009 05 08, 23:01)

Svarbiausiai neskauda ir neužkrečiama ir viskas  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif tas tai teisybe
Atsakyti
Sveikutes, aptikau sia temele visai atsitikrinai, gal tikriausia suzinojau neseniai ligos pavadinima, situ demeliu pas mane nera tiek daug, kad jausciau diskonforta, bet kiek vaiksciojau pas medikus tai visi sake tepk tepaliukais apsauginiais nuo saules ir nieko nepakeisi. Bet vakar mano kolege( garbyngo amziaus, buvusi medike, genetike ) pamaciusi sita demele( deme ) ant kaklo, pradejo pasakoti nuo ko ji. Trumpai pasakysiu, ka ji man sake, aisku pas mus pokalbis vyko apie kelias val. bet jos zodziuose atradau tiesos . Vitiligo pasireiskia nuo nervu ar turinciam psichologiniu problemu, ir ju niekaip nesumazinsim, tik galim isvengti kad, nedaugetu, pasiule gingmedzio arbatzoles pageti sustiprinti savo nervu sistema.
Atsakyti
QUOTE(zuika12 @ 2009 05 15, 15:05)
Vitiligo pasireiskia nuo nervu ar turinciam psichologiniu problemu,


Visa tai jau seniai aišku smile.gif O sumažinti galima ir tą pati pajutau ir ne viena mergina pasakojosi.Bet nežinia kiek ilgam.
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2009 05 15, 17:19)
Visa tai jau seniai aišku  smile.gif  O sumažinti galima ir tą pati pajutau ir ne viena mergina pasakojosi.Bet nežinia kiek ilgam.

blush2.gif , pirmadieni reiks pasiteirauti daugiau ax.gif bet jos atsinaujina as tiek supratau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika12 @ 2009 05 15, 20:36)
blush2.gif , pirmadieni reiks pasiteirauti daugiau  ax.gif bet jos atsinaujina as tiek supratau  unsure.gif


Girdėjau, kad atsinaujina, bet man džiugu, kad bent jau traukiasi kai naudoju UVB procedūras. smile.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
QUOTE(zuika12 @ 2009 05 15, 15:05)
Vitiligo pasireiskia nuo nervu ar turinciam psichologiniu problemu, ir ju niekaip nesumazinsim, tik galim isvengti kad, nedaugetu,  pasiule gingmedzio arbatzoles pageti sustiprinti savo nervu sistema.


Senai žinoma tiesa doh.gif , man pradėjo atsirasti po to kai dukrytei išlindo epi priepuoliai ir reanimacijoj gulėjo, tą vasarą ir pradėjo labai ryškiai plisti. O psihologinė būsena per tiek metų truputį nurimo, bet visiškai nusiraminti dėl vaiko ligos neįmanoma tai ir baltmė niekur nedings doh.gif
Atsakyti
Kartas nuo karto apsilankau sioj temoj, tikedamasi, kad gal kuriai ivyko koks stebuklas, bet nieko.. O taip noretusi, ypac, kai arteja vasara....
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Bandau gydyti savo demeles , kiekviena demele vis kitaip kankinu biggrin.gif . Taciau kol kas dar jokiu rezultatu , todel tenka naudoti maskavimo priemones. Gal kas girdejot apie vichy dermablend pudra ? kiek skaiciau internete ji puikiai maskuoja tatuiruotes, randus , vitiligo demes ir kt. labai noreciau ismegint , bet turbut lietovoje jos nera unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes,gal teko girdeti apie sita dalyka:Kad viso kūno odos spalva susilygintų, taikoma depigmentacija – baltmės nepažeistos odos šviesinimas. Rekomenduojama, jei baltmė paveikė daugiau nei 50 proc. odos. Depigmentacijai vartojamas monobenzonas (Benoquin), kuriuo oda dukart per dieną tepama, kol viso kūno spalva susilygina. Noreciau info gal kas zinot su kokiu dermatologu pasikonsultuoti situo klausimu?Zinau kad yra toks tepaliukas nubalinantis oda kad susilygintu spalva,nes as jau kitos iseities nematau visi tie gydymai nepadeda,o ir nezinia ar ilgam padetu,geriau jau turesiu balta,bet lygia oda, negu vaiksciosiu demetea,nes jauna esu, o tos demeles man trugdo,visas kunas nusetas, kad ir kaip stengiuosi apie jas negalvoti,tai vat nezinau ar Lietuvoje galima rasti sito tepalo,nes jis parduodamas su receptu ir maciau tik kad yra uzsienyje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 30 gegužės 2009 - 20:02
Skaiciau internete , kad rytu salyse paneles sviesinasi veida su kremukais , tik kad nelaimei , jos per visus kremus labai susigadino oda.. todel buvo parasyta kad nepatartina balinti veido. unsure.gif taciau nieko tiksliai negaliu pasakyti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos margutės smile.gif
Pamenat, rašiau kad įsigijau Demovat tepaliuką, kuris tipo stebuklingai baltmę išgydo. tai vat-nė velnio schmoll.gif na mano dėmėms jau dešimt metų tai gal dėl to, kad įsisenėję.....Tiesą sakant tas tepaliukas man labiau vazeliną priminė lotuliukas.gif
Beje, gal kuri bandėte
http://www.adele.lt/...s...=1&Itemid=1
?
Kaina prienama, įdomu koks poveikis?...
Atsakyti