Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukės,

QUOTE(Betukas @ 2010 09 05, 11:36)
Pas mus mokykla maža (214 mokinių ax.gif ), o lentos net 3  rolleyes.gif

Labukas  4u.gif

Su šventėm, deja, jau praėjusiom  4u.gif  Stiprybės, kantrybės, kūrybiškų minčių  4u.gif

Aš blaškausi, kai burė vėjuje - čia mokykla, čia sergantys vaikai. Ruošiuos kitą savaitę į sanatorują...Galit įsivaizduot valdžios reakciją, kai pasakiau apie tai...Juk PIRMOKAI  blink.gif Kaio aš drįstu taip !!!!!!!!! O ape mūsų vaikus, nieks negalvoja  verysad.gif  Bet kaip nors...Vakar kurpiau planus teminius. Kaip jūs rašote? Pas mane grafos - tema, gebėjimai, val. sk., i ntegracija, vertinimas . Gal kas panašiai darote? Galėtume susikeisti. Jau pasidariau muzikai, kūno kult., pasauliui. Lietuvių naudosiu iš šok puslapio  blush2.gif

Ai, o dėl gimtadienio, tai esam darę taip. Kieno gimtadienis, tą vaiką paguldom ant tapeto, apvedžiojam ir visi bendrom jėgom nupiešiams, nuspalvinam - tai ir būdavo dovana originalaus dydžio autoportetas visu ūgiu  biggrin.gif

Jei dirbate su Šok serija, tai visi planai yra internete, tik reikia sau prisitaikyti. Mums ilgalaikiams planams nėra griežtos tvarkos, beveik mokytojų kūryba, tik pradžia duota vieninga mokyklos, o trumpalaikius planus rašome kaip patogiau mokytojui.
Atsakyti
QUOTE(svajokle5 @ 2010 09 05, 14:39)
Sveikos mergytes. Gal galima ir man prie jusu prisideti?  4u.gif  Esu taip pat pradinuke  mirksiukas.gif

Sveika 4u.gif
Gal kuri turit ketvirtokų teminius planus jau pasidariusi? Galėčiau duoti savo pernykščius trečiokų (Pupa, Raktas, Kiseliovo matematika)
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2010 09 05, 14:14)
Jei dirbate su Šok serija, tai visi planai yra internete, tik reikia sau prisitaikyti. Mums ilgalaikiams planams nėra griežtos tvarkos, beveik mokytojų kūryba, tik pradžia duota vieninga mokyklos, o trumpalaikius planus rašome kaip patogiau mokytojui.

Dirbsiu pirmus metus su Riešutu ir Pupa, tai ir naudosiuos iš ten.
Žinokit aš jau visai susimėčiau terminuose...Tai trumpalaikiai ir yra teminiai, taip? unsure.gif Pavaduotojai reikia pristatyti ilgalaikius ir teminius unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betukas: 05 rugsėjo 2010 - 15:54
QUOTE(Betukas @ 2010 09 05, 16:53)
Dirbsiu pirmus metus su Riešutu ir Pupa, tai ir naudosiuos iš ten.
Žinokit aš jau visai susimėčiau terminuose...Tai trumpalaikiai ir yra teminiai, taip?  unsure.gif  Pavaduotojai reikia pristatyti ilgalaikius ir teminius  unsure.gif

Taip, manau, kad trumpalaikiai ir yra teminiai. Tik jų ministerija rekomenduoja atsisakyt pradinėms klasėms, atseit savaitei tik į priekį pagal mokinių tempą pasiplanuoji ir šį planavimą, kaip visos žinote, fiksuojame dienyne. Bet jei valdžia reikalauja, tai nieko nepadarysit... g.gif Nors aš ir be reikalavimo pasiplanuoju (pernai siunčiau į paštą 3 klasei kaip dariau, analogiškai ir ketvirtai šiemet kurpiu, bet žiauriai man lėtai sekasi blush2.gif ; per savaitgalį tik iki gruodžio prisikapsčiau)
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2010 09 04, 17:02)
Stiprybės visoms bitutėms:)
Vis dar ieškau kolegių, kurios savo pamokose naudojasi Smat lenta:) Atsiliepkite:) Būtų įdomu padiskutuoti ir pasidalinti patirtimi:)))
Ar yra mokytojų, kurios turi susikūrusios savo klasės tinklapius? Gal nepagailėtų savo patarimų, kaip tai padaryti?

Labas,
gal tokią lentą gausiu lapkričio ar gruodžio mėnesį. Va tada pulsiu pas tave patarimų dėl naudojimo. unsure.gif Bet čia dar tik pažadai. rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutės. Vargstu ir aš su planais - mūsiškės sugalvojo tokias nesąmoningas grafas doh.gif Dar ir vertinimą įkišo ilgalaikiuose planuose, tai nors nusišauk unsure.gif
Knygų irgi trūksta, pratybų į knygyną dar neatvežė, tai pusė klasės jų neturi doh.gif Šiandien namie šviečiau pratybas, kad galėtume su pirmokais normaliai pradėt dirbt verysad.gif
Ryt turbūt važiuosiu pirkt CD grotuvo, nes klasėj nieko nėr doh.gif Daryk, ką nori, tik nieko neduoda - priemonių jokių, tik spintos stovi lotuliukas.gif Galim slėpynių žaist lotuliukas.gif Jau baigiu pusę namų turto išvilkt g.gif
Atsakyti
Mergaitės,gal žinot ar yra 4 klasei muzikos diskas(pagal Krakauskaitę). Niekur nerandu fonogramos ,,riešutai'' ir t.t. g.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2010 09 06, 14:42)
Mergaitės,gal žinot ar yra 4 klasei muzikos diskas(pagal Krakauskaitę). Niekur nerandu fonogramos ,,riešutai'' ir t.t. g.gif

aš irgi ieškau, bet kolkas nieko neradau unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Ujujujjjjjjjjjjjj, jau pavargau biggrin.gif Jetau jetau, kokių turiu vaikų...Neskiriam - viršus apačia vidurys...O kitas žiūrėk ir skaito laisvai wub.gif Ir šiaip savarankiškas. Bandėm rašinėti šiandien, pagaliukus, raizgaliukus - irgi uuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjj doh.gif Vargeliai džiaugsmeliai tie mažučiai wub.gif

Vadovėlių irgi trūksta, kitų ne tokios dalys atvežtos, bibliotekininkė duodas po prakaitu . Pratybų dar nėra, užsakyta, neatveža dar doh.gif Tėvai jau klausia unsure.gif Ir vėl - uuuujjjjj biggrin.gif

O kur dar pavežėjimai visokie - juk kviečiam vaikus, žadam vežioti, o kai reikia... doh.gif Vairuotojas nespėja po visus vienkiemius išvežiot, tėvai tuoj skambina - kas kaip kodėl neveža???

Muzikos diską kažkokį turiu g.gif Reiks ryt pažiūrėti, kas ir kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 06, 14:47)
aš irgi ieškau, bet kolkas nieko  neradau unsure.gif

Paieškosiu namuose ir darbe, lyg ir turėjau g.gif ...
Namus jau iškuičiau, neradau, bet man tikrai vaidenasi, kad turiu, tai rytoj darbe pažiūrėsiu ir būtinai įkelsiu, jei dar nepervėlu mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 06 rugsėjo 2010 - 15:51
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 06, 17:47)
Paieškosiu namuose ir darbe, lyg ir turėjau g.gif ...
Namus jau iškuičiau, neradau, bet man tikrai vaidenasi, kad turiu, tai rytoj darbe pažiūrėsiu ir būtinai įkelsiu, jei dar nepervėlu mirksiukas.gif .


Jeigu tamsta nerasi, tai galesiu as ikelti, nes man atrodo, kad krakauskaites yra net du CD vienas su fonogramom, o kitas su dainele. Nes as treciokam ziurejau, tai buvau radusi lygtais ir ketvirtokams. Rytoj darbe reikes paziureti g.gif
Papildyta:
Ruosiu treciokams papildommo ugdymo programa, tai vartau cia visokias knygeles. Gal kam reikia galiu nuskanuoti ir ikelti Kengura "Nykstukas" uzduotys su atsakymais, Zaidziame matematika, Pasuk galva(150 nuostabiu galvosukiu vaikams ir paaugliams) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2010 09 06, 14:42)
Mergaitės,gal žinot ar yra 4 klasei muzikos diskas(pagal Krakauskaitę). Niekur nerandu fonogramos ,,riešutai'' ir t.t. g.gif


TIKRAI YRA
Atsakyti