Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukės,

QUOTE(janiku @ 2010 09 06, 20:22)
nors tiek, nes reikia 1-2-3 klasems parasyti tai baigiu nukvakti, nes dirbu mazakomplekteje


Aš pašte taip pat pridėjau savaitnių planų trečiai klasei. Niekas netinka? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2010 09 06, 21:43)
Aš pašte taip pat pridėjau savaitnių planų trečiai klasei. Niekas netinka? sad.gif

radau tik ilgalaikius gal jau nukvaisau Atsiprasau
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2010 09 06, 20:55)
radau tik ilgalaikius gal jau nukvaisau Atsiprasau


Hmmm Nesistebėčiau, jei ir būčiau ne tuos įdėjusi - man dažnai rugsėjo pirmom savaitėm nutinka keistų dalykųsmile.gif Peržiūrėsiu tuoj dar kartą, ką turiu ir ką atsiunčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 09 06, 16:12)
Sveikutės  4u.gif

Ujujujjjjjjjjjjjj, jau pavargau  biggrin.gif  Jetau jetau, kokių turiu vaikų...Neskiriam - viršus apačia vidurys...O kitas žiūrėk ir skaito laisvai  wub.gif Ir šiaip savarankiškas. Bandėm rašinėti šiandien, pagaliukus, raizgaliukus - irgi uuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjj doh.gif  Vargeliai džiaugsmeliai tie mažučiai  wub.gif

Vadovėlių irgi trūksta, kitų ne tokios dalys atvežtos, bibliotekininkė duodas po prakaitu . Pratybų dar nėra, užsakyta, neatveža dar doh.gif  Tėvai jau klausia  unsure.gif  Ir vėl  - uuuujjjjj biggrin.gif

O kur dar pavežėjimai visokie - juk kviečiam vaikus, žadam vežioti, o kai reikia... doh.gif  Vairuotojas nespėja po visus vienkiemius išvežiot, tėvai tuoj skambina - kas kaip kodėl neveža???

Muzikos diską kažkokį turiu g.gif  Reiks ryt pažiūrėti, kas ir kaip  g.gif


kažko pažįstama dainelė lotuliukas.gif Mano klasėj panašios problemėlės blink.gif Ir dabar sėdžiu prie kompo ir kopijuoju pratybų sąsiuvinio puslapius, nes knygyne dar jų neatveža, o dirbt reikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 06, 18:02)
įkelkite jei galite kuri rasite  4u.gif  4u.gif  4u.gif man labai reikėtų IV klasei  4u.gif

Radau darbe thumbup.gif . Grįžusi namo įkelsiu, nes dabar nelabai yra laiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 07, 11:50)
Radau darbe  thumbup.gif . Grįžusi namo įkelsiu, nes dabar nelabai yra laiko  blush2.gif

bigsmile.gif thumbup.gif svarbu kad radai, tai kad ir rytoj lauksime 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Krakauskaite turiu ir as, bet mano kompaktai originalai ir ant ju uzrasyta, kad sis kompaktas pasileidzia tik grotuvuose ir kopija neimanoma verysad.gif Bandysiu dar ryt pas kopiuterrista nueiti, nes tikrai dejau im kompa ir visikai kompakto neskaito
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2010 09 06, 15:42)
Mergaitės,gal žinot ar yra 4 klasei muzikos diskas(pagal Krakauskaitę). Niekur nerandu fonogramos ,,riešutai'' ir t.t. g.gif

diskas yra, mokykloj turiu, bet kiek prisimenu jo kompiutery neatidaro...
ir dar... gal galetumet kuri atsiust 4 kl teminius planus (ilgalaikius ir trumpalaikius)?... oi palengvintumete man gyvenima... smile.gif
p.lijana@gmail.com
Atsakyti
Nusiunčiau į paštą Krakauskaitės 4 klasės diską. Bandykit persirašyti, ten karaoke mirksiukas.gif . Instrukcijas parašiau ten pat mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,
norėjau paklausti, kaip su vertinimu jūsų mokykloje?kokias naudojate pasiekimų knygeles? o gal turite kokių nors lipdukų pavyzdžių? ar jau čia ir uždrausta sritis, kaip tie pažymiai? Ar informavote tėvus apie vertinimą, kokį nusako atnaujintos programos?
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 07, 17:20)
Nusiunčiau į paštą Krakauskaitės 4 klasės diską. Bandykit persirašyti, ten karaoke  mirksiukas.gif . Instrukcijas parašiau ten pat  mirksiukas.gif

yahoo.gif A-č-i-ū user posted image
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 07, 17:47)
yahoo.gif A-č-i-ū  user posted image

Nėra už ką. Kuo galėsiu tuo padėsiu 4u.gif . Šiaip karaoke disku dar turiu, jeigu reikia kokių tai sakykit blush2.gif
Papildyta:
Persiunčiau ir sąrašą bigsmile.gif
Atsakyti