Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukės,

Ačiū už Krakauskaitės diską.
Aš su kolege pati dariau pasiekimų knygeles. Vertinam lygiais. Tikrai gerai suveikia mokinius ir tėvus,reaguoja gaudami nepatenkinamą įvertinimą. Taip pat vertinam elgesį,tai tikrai irgi veikia... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2010 09 08, 15:08)
Aš su kolege pati dariau pasiekimų knygeles. Vertinam lygiais. Tikrai gerai suveikia mokinius ir tėvus,reaguoja gaudami nepatenkinamą įvertinimą. Taip pat vertinam elgesį,tai tikrai irgi veikia... smile.gif



o lygiai: aukštesnysis, pagrindinis, patenkinamas? Jūs juos rašot į pasiekimų knygeles?

elgesį ir mes seniau vertinom, mokiniai rinkdavo taškus, bet jau kelinti metai to nedarom. gal vėl reikėtų? Gal galite pasidalinti savo elgesio vertinimo lentelėmis, ar ką jūs ten turite?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BalBal: 08 rugsėjo 2010 - 15:45
QUOTE(BalBal @ 2010 09 08, 16:44)
o lygiai: aukštesnysis, pagrindinis, patenkinamas? Jūs juos rašot į pasiekimų knygeles?

Mes rašome į knygeles M, P, A o tai reiškia: M- pasiekimai atitinka bendrųjų programų patenkinamą lygį, P- pasiekimai atitinka bendrųjų programų pagrindinį lygį, ir A -pasiekimai atitinka bendrųjų programų aukštesnįjį lygį.
Atsakyti
labos 4u.gif
radau neblogą puslapiuką www.mokinukas.lt
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 09 08, 19:49)
labos  4u.gif
radau neblogą puslapiuką www.mokinukas.lt

Mes pernai bandėme prisijungti, bet laabai brangu gavosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 08, 20:14)
Mes pernai bandėme prisijungti, bet laabai brangu gavosi  doh.gif


Cia ne mokinukai.lt

uzbek pasizvalgyti smile.gif Gaila, kad viskas dar tik kurimo stadijoje. Treciokams informacija dar tik ruosiama unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 09 08, 20:39)
Cia ne mokinukai.lt
uzbek pasizvalgyti  smile.gif Gaila, kad viskas dar tik kurimo stadijoje. Treciokams informacija dar tik ruosiama unsure.gif

ups doh.gif tikrai sumaišiau, atsiprašau 4u.gif tikrai kalbėjau apie kitą puslapiuką blush2.gif
Atsakyti
O aš pataikiau užsiregistruoti www.mokinukai.lt, kai buvo paskelbtos nuolaidos. Tai esu labai patenkinta. Mano sūnus namuose mielai žaidžia žaidimus, žiūri mokomuosius filmukus. Pastaruosius rodau ir klasės moksleiviams per pasaulio pažinimo pamokas atitikus temai. Filmukai gražūs, informatyvūs - patraukia moksleivių dėmesį. Dabar tikiuosi, jog vėl pavyks "pagauti" akcijąsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2010 09 09, 00:01)
O aš pataikiau užsiregistruoti www.mokinukai.lt, kai buvo paskelbtos nuolaidos. Tai esu labai patenkinta. Mano sūnus namuose mielai žaidžia žaidimus, žiūri mokomuosius filmukus. Pastaruosius rodau ir klasės moksleiviams per pasaulio pažinimo pamokas atitikus temai. Filmukai gražūs, informatyvūs - patraukia moksleivių dėmesį. Dabar tikiuosi, jog vėl pavyks "pagauti" akcijąsmile.gif

Labai geras puslapiukas thumbup.gif . O kokiu ten akciju laukiate? Kiek supratau aki uzmetus, tai nemokami ... raso? Gal kazkur dar kokia informac. slypi g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 09 07, 17:09)
O mums išaiškino pavaduotoja, kad jokių lygių negali būti pasiekimų knygelėse (mėnesio vertinime), tai vietoj jų kažkokius dviračius išradinėjom, sukom galvas, kokiais žodžiais juos pakeisti (lyg ne tas pats būtų) g.gif . Kaip čia išeina  - vienur galima, kitur neleidžia  g.gif  pievos kažkokios  doh.gif ...


O Alytuj jau keičiasi? Juk buvo priimta, kad vienodos visoms mokykloms. g.gif Tai jau kitaip rašot, nenaudojat pernykščių knygelių?
Atsakyti
mokinukais lt irgi esu labai patenkinta.Pirkau kaip mama, bet panaudodavau ir mokykloje gan daznai. O siaip mokyklai pirkti tai tikrai brangu
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2010 09 09, 13:38)
Labai geras puslapiukas  thumbup.gif . O kokiu ten akciju laukiate? Kiek supratau aki uzmetus, tai nemokami ... raso? Gal kazkur dar kokia informac. slypi g.gif ?

As irgi pavarciau, bet kad mokami nepastebejau. Kreditai yra, bet juos gauni uz lankymasi tame saite.

Mergaites, reik skubios pagalbos. GAl kuri turi daugybos (stulpeliu) ir dalybos veiksmuku. Neberandu savo kompe, nu negi dabar vel rinkt man is naujo? Noriu ryt duot savo ketvirtokam mini testuka, patikrint kaip atsimena daugybos lentele. Gal kas galetu permest per skype rusniukas37
Atsakyti