Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukės,

Mergaites, arden man atsiunte prisijungima pries kelias dienas, aciu jai, bet as tikrai nesamoniu tokiu nedaraiu, beto pora dienu planus rasiau , nebuvo kada i gmaila ilyst. Tai jei, galit, pasitikekit ir manim, mano emailas, l.makaviciene@gmail.com.
Labai noriu su jumis draugaut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 09 15, 19:56)
labos  4u.gif
paskaičiau, kad kažkas įsisuko į mūsų paštą, tai leidau pasivavaliaut ir pakeičiau jį. dabar temoj susidarykim sąrašiuką, kas jį turėjo ir visoms atsiųsiu į a.ž. naują slaptažodį. nepykit, bet padariau tai mūsų visų labui  blush2.gif
pradedu sąrašą
1. arden

Mintis gera, bet jei vėl visos gaus slaptažodį, tai bus tas pats blush2.gif ...
smilga@hotmail.com (turiu 2 elektroninio pašto adresus ir abiem naudojuosi, bet šituo dažniau ir asmeniškiau ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 15 rugsėjo 2010 - 19:30
sveikos, oi kaip nesmagu, kad tokie dalykai darosi verysad.gif
Atsakyti
as dabar gudresne pasidariau jei ka pagaunu is karto siunciuosi reikia nereikia, o be to ir siuksliadezej buvau radusi, bet dabar ziuriu ir siuksliadeze istrinta. Man baisu darosi kad atsiranda tokiu mokytoju. Metu man daug ,pradirbau daug, bet su tokiu dalyku neteko susidurti.
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2010 09 15, 20:34)
as dabar gudresne pasidariau jei ka pagaunu is karto siunciuosi reikia nereikia, o be to ir siuksliadezej buvau radusi, bet dabar ziuriu ir siuksliadeze istrinta. Man baisu darosi kad atsiranda tokiu mokytoju. Metu man daug ,pradirbau daug, bet su tokiu dalyku neteko susidurti.

Nu bet as zinokit galvoju, nu negi gali kazkas specialiai, kam???Kokiu tikslu??? O gal netycia???Nezinau, man keista, juk kaip bebutu, galima vel atsiust i pasta ir kam reikia pasinaudos. As manau, kad tikari nera cia pyktybiskai daroma, gal netycia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2010 09 15, 20:36)
Nu bet as zinokit galvoju, nu negi gali kazkas specialiai, kam???Kokiu tikslu??? O gal netycia???Nezinau, man keista, juk kaip bebutu, galima vel atsiust i pasta ir kam reikia pasinaudos. As manau, kad tikari nera cia pyktybiskai daroma, gal netycia? g.gif

Gal užsisvajoję elgiasi kaip su asmenišku paštu: gavau, susipažinau, persikėliau ir išsivaliau lotuliukas.gif
Atsakyti
žinokit pas mus darbe yra tokių kenkėjų, viską padarys, kad tik kitam būtų blogiau ir visada tai daro su šypsena



turinčios 2 kl., kaip dirbate per muzikos pamokas, naudojatės "Lakštutės" CD, o gal turite dainelių fonogramų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurija: 15 rugsėjo 2010 - 19:42
QUOTE(simba3 @ 2010 09 15, 20:36)

Nemanau, nes jeigu ištrintum netyčia laišką (galbūt nemokant siųstis) jis nedingtų ir liktų tarp šiukšlių, tačiau čia viskas ištrinta verysad.gif o kadangi tai jau pasikartojo ir dingo ne vienas laiškas, tad nori nenori belieka galvoti, kad tai padaryta ......tyčia.....
** galiu pasiūlyti tik „Džimbos“ dainelių su fonogramom 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 15 rugsėjo 2010 - 19:45
Mielosios , paskyriau "Pradinukems" apie 2h (kol perskaičiau visus puslapius nuo A ikiZ) _džiaugiausi daugumos patarimais, mintyse rezgiau , kad vertėtų ir man prisijungti- gi darbo patirtis tikrai ne vieni metai... nuliūdau, kaip ir paskutines žinutes- gerbkit savo ir kitų darbą, prie kurio kartais tenka oi kiek pasėdėt...Jaučiu dar užklysiu čia.
Atsakyti
Aš tai irgi siunčiuosi viską paeiliui, gal kada pravers ax.gif , tai dar suspėju nugriebti thumbup.gif , bet kad jau tuoj kompas užsikiš, reikia kažkur viską perkelti g.gif
Atsakyti
Nežinau, bet man tikrai sunku suvokti, jog šitaip gali daryti suaugę žmonės... Aš taip pat prisidedu prie minties, jog čia tikrai kaip nors netyčia..Juk jei kas norėtų bloga, ištrintų viską... Jergau... Baisi mintis blink.gif Kai mokiausi, grupėje taip pat turėjome bendra paštą gmail.... Ir lygiai tokia pati situacija buvo unsure.gif - kurį laiką barėmės, barėmės, o po to viskas baigėsi... Tuo metu taip pat galvojau, jog čia internetinės ar kompiuterinės painiavos... verysad.gif
Atsakyti
mergaitės, dėkit sąrašiuką, kas turėjot prisijungimą, ryt persiųsiu pakeistą slaptažodį visoms. gal čia gali būt kenkėjas tas, kuris buvo prisijungęs, kai visi prisijungimo duomenys buvo viešai temoj rašomi.
Atsakyti