Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukės,

QUOTE(vaiduuse @ 2010 09 15, 22:10)
Ar jau pridavėt auklėtojo darbo planą? Aš dar vis nepabaigiu  blush2.gif

Dar nepradėjau blush2.gif . Bet atsisėsiu ryt kokiai porai valandėlių ir sumesiu. Kažkaip man KV patinka visai daryt. Vat su adaptuotom tai pastoviai žaliuoju blink.gif
Atsakyti
Svekutes. Ir kam gi galejo uzkliuti musu geri dalykeliai? schmoll.gif Nepamirskit ir manes, mano elektroninis ingrida.inga@gmail.com
Atsakyti
nauja tema: http://www.supermama...howtopic=640962
Papildyta:
Labai bijojau, kad liksim be naujų namučių smile.gif
Atsakyti
yra merginų, kad slaptažodį dalina į kairę ir dešinę. Visiems saviems ir artimiesiems. Tai taip ir atsiranda nesąžiningų žmonių. verysad.gif unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 09 15, 21:43)
nauja tema: http://www.supermama...howtopic=640962
Papildyta:
Labai bijojau, kad liksim be naujų namučių  smile.gif


Ačiū už naują temą. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ji jau parankiniuose.
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2010 09 15, 21:01)
3. rutagra - vidaruta@yahoo.com



Paskaiciau paskutinius kelis puslapius, kaip liudna pasidare, kad kazkas ilenda ir trina laiskus ... Kazkaip kenkejiskai atrodo sad.gif Nemanau, kad istryne netycia, nes siukslines paprastai netycia nieks netrina....
ir as noreciau gauti priisjungimo duomenis. vdindaite@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(virgulyte @ 2010 09 16, 06:45)
Paskaiciau paskutinius kelis puslapius, kaip liudna pasidare, kad kazkas ilenda ir trina laiskus ... Kazkaip kenkejiskai atrodo sad.gif Nemanau, kad istryne netycia, nes siukslines paprastai netycia nieks netrina....
ir as noreciau gauti priisjungimo duomenis. vdindaite@gmail.com

O gal imanoma kokiu nors budu perkelt pas save i pasta ar kompiut. dokumentus taip, kad jie net siuksliu dezej neatsidurtu? g.gif Jei tai imanoma, tai gal tikrai kas nemoka kitais budais siustis??? Gaila, kad man tik vakar gmailas prasidare - busiu turbut ka vertingo praziopsojus... Viena savo laiskiuka pakartojau, kuris istrintas buvo, visi kiti vietoj smile.gif .
Mane irgi vel i sarasiuka itraukit -
natele (jei siusit slapt. i el pasta, tai parasysiu veliau).
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 09 15, 20:04)
Liūna, bet tai kartojasi jau antrą kartą  doh.gif  verysad.gif  daug svarbių dalykų sukaupta, tad saugokime tai ką turime  4u.gif  4u.gif  4u.gif 
1. arden
2.janiku arba janiku@gmail.com
3.rutagra - vidaruta@yahoo.com
4. leta-beta



Aš taip pat BalBal - aukse.bega@gmail.com

Niekaip nesuprantu, kaip galima taip neatsakingai elgtis, o buvo laikas, kad gyriau, jog pradinukės labai draugiškai bendaruja. Liūdna
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2010 09 15, 21:24)
O iš kur Jūs esat, simba? Ką ten planuojate aplankyti? Mąstau, gal su kolege važiuojant kartu būt pigiau... Į Panevėžį, tuomet su siauruku pavažiuot...

Tai, va siandien jau susikambinau ir susitariau su Kukuruzu labirintu (kaina 4,5 lt vaikui). dar aplankysime Vorutos Seimyniskeliu piliakalnio apzvalgos boksta ir tuo paciu uzsisakem edukacine programele apie senovinius ginklus ir zvejyba, sake, dar virs zuvieneir vaikus vaisins (6 lt vaikui) ir dar kas nores gales kartingais pravaziuot (5 ratai 15 lt). Norejom dar i vasaros roguciu trasa, bet kai vaiku daug, bijau, kad kokia nelaime neatsitiktu (sako cia neseniai, vienas vaikas su rogutem uzstabde, kitas dideliu greiciu vare ir ikirto i tas rogutes, virto ir buvo komoj,) Zodziu su seima buvau, labai patiko, bet vaiku nevesiu. As is Ukmerges.
Atsakyti
Sunku patiketi tuo, kad kazkas naikina musu visu lobiu skrynia. Tikiuosi, kad naujaja visos labai saugosim, branginsim ir gausinsim.

Labai noreciau gauti naujaji prisijungima dainelej@gmail.com

Beje, rekomenduoju visoms kartu su vaikais aplankyti kursiu nerija. Pernai turejom nerealia ekskursija. jei ka sudomins, galesiu smulkiau papasakoti ir duoti kontaktus zmoniu, kurie organizuoja super ekskursijas butent Kursiu nerijoje.

Atsakyti
labai norėčiau ir aš prie bendro pašto prisijungti... skaičiau ankščiau, kad slaptažodį reikia užsitarnauti. bandysiu kažką nusiųst, gal kam tiks ir patiks...
Atsakyti
O kada gausim naujus prisijungimo duomenis? Gal mane pamiršot, nes savo pašte dar nieko neradau.
Atsakyti
noreciau ir as prisijungimo linastri@gmail.com 4u.gif
Atsakyti