Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

Taip mesmales jis neturi, bet siaip atsiliepimai ben mano patys geriausi, vienas minusas tik nepatiko man fry bulvyciu pjaustymo peiliukas jis jas padaro per mazytes, daugiau su juo nebandysiu pjaustyti, bet siaip visa kta man super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2009 03 03, 13:20)
Taip mesmales jis neturi, bet siaip atsiliepimai ben mano patys geriausi, vienas minusas tik nepatiko man fry bulvyciu pjaustymo peiliukas jis jas padaro per mazytes, daugiau su juo nebandysiu pjaustyti, bet siaip visa kta man super smile.gif

o bulves sutarkuoja normaliai? o tas fri peiliukas tik vienas negalima keisti? O kaip sultis spaudzia be priekaistu? Plauti paprasta? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Turejau virtuvini kombaina PROFESIONAL PROKIT COMPACT 666 šiaip geras daiktas tik manyčiau atskira buitine pradedant nuo bulviu tarkavimo, mėsmalės veikia geriau nes vistiek jie yra sukurti konkrečiai operacijai bet kas turi mažai vietos ir nedaug naudoja nenori apsikrauti buitiniais prietaisais tai manau virtuvinis kombainas pats tas
Atsakyti
QUOTE(sweeta @ 2009 03 04, 16:02)
o bulves sutarkuoja normaliai? o tas fri peiliukas tik vienas negalima keisti? O kaip sultis spaudzia be priekaistu? Plauti paprasta? Aciu  4u.gif


Sultis tai liuks spaudzia. Vis pasidarau obuoliu, morku.
Plaunai lengvai. Tai sietelis gal sunkiau. Jo i indaplove nenoriu kisti,kad peiliukai neatsiptu.
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2009 03 01, 00:49)
matyt apsigavau del didesnio indo, nes parduotuvej man jis vizualiai didesnis pasirode blush2.gif

sulciaspaude tikrai patinka, nors tik morkas ir obuolius tespaudem biggrin.gif obuoliu tirsciai nebuna sausi, bet sultys tikrai tirstos nebuna, tik putu plutele susidaro, bet asotis sultims toks, kad ispilant sultis, puta palieka inde. tik, zinau, yra dvieju rusiu sulciaspaudes, plastikine ir metaline, mes pirkom metaline, i jos padavimo vamzdeli telpa visas obuolys. o ta plastikine yra siek tiek kitokia g.gif
lauksim ziniu apie bulviu skutimo prieda thumbup.gif siaip, ir 560 ir 760 turi bulviu skutimo priedus, vizualiai irgi jie vienodi, bet perkant reikia gerai atkreipt demesi i priedu kodus, jie skiriasi smile.gif ir tas galioja ne tik bulviu skutimo priedui smile.gif
tiesa, mane labai nustebino parduotuves konsultantes ( ne LT ), kai nusipirkom is ju 560, ir po keliu dienu atejom klaust del priedu, jos mums pasake, kad jokie priedai jam netinka lotuliukas.gif atseit zmones joms taip skundes doh.gif o pasirodo, zmones nepasiziuri i kodukus ir knygutes dezese, ir sumaiso priedus, nes daugumos isvaizda visiskai vienoda 4u.gif


Ačiū už pasidalijimą patirtimi... mano bulvių skutyklos gavimą vis atidėlioja blink.gif niekaip nesulaikiu
Teks ir man įsigyti sučiaspaudę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Inturbo @ 2009 03 08, 15:11)
Plaunai lengvai. Tai sietelis gal sunkiau.


va ir kenwood'ui sietelis sunkiau plaunasi, bet buvo idetas sepetukas sieteliui plaut smile.gif bet itariu visi sieteliai sunkiai plaunasi, mama turi moulinex sulciaspaude - tas pats irnesakyk.gif

Papildyta:
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 03 10, 17:24)
Teks ir man įsigyti sučiaspaudę  blush2.gif


butu is ko pirkt, as tada visu priedu noreciau lotuliukas.gif buvau uzsimanius ledu gaminimo priedo, bet po to pasvarsciau, kad pigiau nusipirkt juos is parduotuves biggrin.gif
o sulciaspaude turi but tokia pat gera, kaip ir perkant atskira, nes kaina tai nemaza jos ( bene apie 80e kainuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sweeta @ 2009 03 01, 20:29)
Kokie atsiliepimai apie Philips HR 7775/00 Virtuvės kombaina? Jis kaip suprantu daugmaz viska turi tik neturi mesmales ar klystu?
user posted image



Taip, sitas kombainas turi viska, apart mesmales, bet mesmales funkcija atlieka - kapojimo peilis *(Rodo dbr blenderi braun per reklama, kur pjausta ir mesa, tai pat ir sis kombainas) Beto jis turi dideli privaluma, sulciaspaude su didele anga, kol kas tai yra vienas tokio tipo kombainas..
Sulciaspaude spaudzia gerai, sausai, mazai tirsciu - daug sulciu, paciai teko matyti..
Peiliai yra labai geros kokybes.
Galia 1000W - ir kadangi yra tik vienas varyklis, jis isnaudoja visa davo jega..
Siaip daiktas tikrai vertas demesio, ir jeigu ne taip reikalinga mesmale - patarciau rinkti butent ji.
Papildyta:
QUOTE(emuxxx @ 2009 03 15, 01:03)
va ir kenwood'ui sietelis sunkiau plaunasi, bet buvo idetas sepetukas sieteliui plaut smile.gif bet itariu visi sieteliai sunkiai plaunasi, mama turi moulinex sulciaspaude - tas pats irnesakyk.gif

Papildyta:
butu is ko pirkt, as tada visu priedu noreciau lotuliukas.gif buvau uzsimanius ledu gaminimo priedo, bet po to pasvarsciau, kad pigiau nusipirkt juos is parduotuves biggrin.gif
o sulciaspaude turi but tokia pat gera, kaip ir perkant atskira, nes kaina tai nemaza jos ( bene apie 80e kainuoja doh.gif




Koks modelis Jusu kombaino? Kaip supratau Kenwood firmos?
Atsakyti
QUOTE(sweeta @ 2009 03 01, 20:29)
Kokie atsiliepimai apie Philips HR 7775/00 Virtuvės kombaina? Jis kaip suprantu daugmaz viska turi tik neturi mesmales ar klystu?
user posted image


Atsiliepimai patys geriausi- turim nuo naujų metų, tai labai šauniai naudojam. Mėsmalės neturi, tas tiesa. Bet visa kita- thumbup.gif Sultys spaudžiasi gerai, tarkavimui ir smulkinimui keli peiliai, kokteiliams didelis indas. Ir kas svarbaiusia- kompaktiškas thumbup.gif
Rinkomės tarp šito ir identiško beveik Kenwood, tai pardavėja atkalbėjo, nes būktai pas Philips'us mažiau šiūkšlių lieka tarkuojant ir spaudžiant sultis. Tai praktika tai ir įrodė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruda lape @ 2009 03 15, 01:18)
Atsiliepimai patys geriausi- turim nuo naujų metų, tai labai šauniai naudojam. Mėsmalės neturi, tas tiesa. Bet visa kita-  thumbup.gif  Sultys spaudžiasi gerai, tarkavimui ir smulkinimui keli peiliai, kokteiliams didelis indas. Ir kas svarbaiusia- kompaktiškas  thumbup.gif
Rinkomės tarp šito ir identiško beveik Kenwood, tai pardavėja atkalbėjo, nes būktai pas Philips'us mažiau šiūkšlių lieka tarkuojant ir spaudžiant sultis. Tai praktika tai ir įrodė  mirksiukas.gif



Gal pirkote Topo Centre?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DJUDY @ 2009 03 14, 23:16)
Koks modelis Jusu kombaino? Kaip supratau Kenwood firmos?


kenwood chef 560 rolleyes.gif
Atsakyti
lab,
mes netiketai nusipirkom Philips hr7775 (maximoj), kol kas nebandziau, bet paskaicius komentarus nuotaika geresne smile.gifsmile.gif
gaila sio forumo iki perkant nebuvau radus, zinociau i ka kreipt demesi smile.gifsmile.gif
galiu tik pasakyt, kad i musu maza virtuvele gerai isipaise, uzima ne taip ir daug vietos. tikrai netureciau kur visu atskiru prietaisu laikyt.
pabandysiu , parasysiu atsiliepimus.
Atsakyti
Aciu visom uz atsiliepimus ir patarimus, man irgi svarbu kad butu kompaktiskas, nedaug vietos uzimtu, o dar pasirodo kad ir funkcijas sauniai atlieka 4u.gif

ireneri, gal kartais maximoj jam kokia akcija taikoma? blush-anim-cl.gif
Atsakyti