Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Virtuvės kombainai - 2
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
sostine_
QUOTE(insk @ 2008 03 12, 17:42)
Tai va kad reikalinga ir mėsmale ir sulciauspaude  g.gif
*

neskaitysiu visu 16 spl:)
man irgi reikejo ir mesmales ir 2 sulciauspaudziu (citrusiniu ir universalios), ir man galejo pasiulyti tik KENWOOD,

http://www.eurobuitis.lt/index.php?id=300&pid=2809

bet gaila tiek atiduot:) Topocentre jis 100lt brangesnis

tavo Phillips cia pigiau kainuoja:

http://www.eurobuitis.lt/index.php?id=300&pid=2803

kadangi nusipirkau blenderi ir Moulinex mesmale kartu su citr.vaisiu sulciaspaude, kenwoodo nebereikia:)) nors dar nemaliau mesos su sia mesmale: ))
vaida g.
As turiu Philips. Ten nera mesmales,bet sukapoja taip lyg butu sumalta mirksiukas.gif kazkaip pas musu beveik viskas Philips ir
nesiryzau imti kitokio ax.gif kol kas neapsirikom mirksiukas.gif
**pepe**
Sveikos! Aš dar apie tą Philips Essence HR7768... Kaip su juo padaryti kūdikiui košyčių?! Dabar maitinamės Hipp'o košėmis kai virtuvėje stovi toooks prietaisas doh.gif Visaip aš į jį žiūriu.. kur sudėti morkytę, bulvytę ir dar ką nors, kad jis man sumaltų iš jų tyrelę? Patarkit, mielosios 4u.gif
sostine_
QUOTE(**pepe** @ 2009 03 24, 16:53)
Sveikos! Aš dar apie tą Philips Essence HR7768... Kaip su juo padaryti kūdikiui košyčių?! Dabar maitinamės Hipp'o košėmis kai virtuvėje stovi toooks prietaisas  doh.gif  Visaip aš į jį žiūriu.. kur sudėti morkytę, bulvytę ir dar ką nors, kad jis man sumaltų iš jų tyrelę? Patarkit, mielosios  4u.gif
*

kiek suprantu is sio kombaino nuotraukos internete, reikai sudeti viska i kokteiline:)
ruda lape
QUOTE(simoselis @ 2009 03 18, 18:12)
O kiek kainavo? ax.gif
*

Standartas, kaip visur ar 799,- ar 849,- nebepamenu g.gif
mieliauske
o as kenwood gerbeja, man grazu, na beda, kad keik nesupjausto gerai, bet pries tai turetas PHILIPsas irgi visko graziai nesutarkuodavo, bet, kas lieka nesutarkuota, tiesiog idedeu i kita stiklini indeli ir susmulkinu, taigi vel gi viskas viename biggrin.gif
ruda lape
QUOTE(mieliauske @ 2009 03 26, 01:02)
o as kenwood gerbeja, man grazu, na beda, kad keik nesupjausto gerai, bet pries tai turetas PHILIPsas irgi visko graziai nesutarkuodavo, bet, kas lieka nesutarkuota, tiesiog idedeu i kita stiklini indeli ir susmulkinu, taigi vel gi viskas viename  biggrin.gif
*

Šiaip tai man dažnai Kenwood ir Philips dizainas panašus būna, tik Kenwood spalvotesnių, pvz. raudonų, pasiūlo.... wub.gif Ir iš draugų, kas Kenwod turėjo, tai giria, nors mes patys tai Philips'ų gerbėjai.... Bet čia mantyt nuo skonio priklauso...
dusaras
pasikartosiu, nes rasiau ta pati kitoje temoje.

sveikos mergaites / moterys.

perskaiciau cia keleta puslapiu, tai noriu rekomendaciju.

jei padovanociau Philips HR 7775 arba Kenwood FP 931 ar tikrai isgelbesiu savaja nuo vargu?
tas kenwoodas raudonas, tai graziai derintusi taip pat prie raudono kenwood'o virdulio (tik nzn ar jis ant stolo bus laikomas). jei galit pakomentuoki siuos du modelius.

gaunu vakarieniai dazniausiai:
sriubos (trintos nevalgau)
ivairus kotletukai (kai buna vistienos, tai maciau pjausto)
salotos
troskiniai (cenachai)
pyraga (ne visalaik blush2.gif )

cepelinu, plokstainio, bulviniu blynu negaunu, nes turiu pasizadejima pats sutarkuot bulves su rankine lotuliukas.gif

aciu jums uz infoklodus thumbup.gif
emuxxx
QUOTE(dusaras @ 2009 04 09, 10:08)

labai nepatarsiu, bet as sriubai 2morkas su kenwood'u tarkuoju lotuliukas.gif visiskai aptingau biggrin.gif
dusaras
Gal kam bus idomu.

Parduodu virtuvini kombaina phillips hr 7775.

Naujas, nenaudotas, pilnas komplektas.
Su garantija.

del detalesnes info i az.
emuxxx
QUOTE(dusaras @ 2009 04 19, 13:07)
Gal kam bus idomu.
Parduodu virtuvini kombaina phillips hr 7775.

o kodel netiko jis jums? rinkotes tarp Philips HR 7775 arba Kenwood FP 931 unsure.gif
dusaras
QUOTE(emuxxx @ 2009 04 20, 03:31)
o kodel netiko jis jums? rinkotes tarp Philips HR 7775 arba Kenwood FP 931 unsure.gif
*

tai as galvojau, kad tiks, bet deja doh.gif
per didelis
ne ta spalva

o gal ne ta nuotaika buvo.

na nepataikiau ir tiek blush2.gif
reikejo pasitart pries nustebinant biggrin.gif
emuxxx
QUOTE(dusaras @ 2009 04 20, 07:06)
tai as galvojau, kad tiks, bet  deja  doh.gif
per didelis
ne ta spalva
o gal ne ta nuotaika buvo.
na nepataikiau ir tiek  blush2.gif
reikejo pasitart pries nustebinant  biggrin.gif
*

console.gif
kai pagalvoji, nu bjaurybes esam angel.gif ph34r.gif
lorėja
Sveikos,

parduodu mažai naudotą virtuvinį kombainą:
http://www.krinona.lt/index.php?s_id=6&...106&lang=lt

Vilniuje, kaina apie 170 Lt.

Jei norėtumėte pasižiūrėti realių nuotraukų, pasinaudokite šia nuoroda:
http://picasaweb.google.lt/dainiusja/ARNICA#

Dėl kainos: visada galima derėtis ax.gif

Jei susidomėjote, rašykite AŽ.
katane
Ruošiuosi pirkti kombainą. Labai reikia Jūsų patarimų. ax.gif

"Geidžamiausias" būtų PHILIPS firmos ir didelio galingumo. Kiti reikalavimai:
1. Daržovių pjaustymas (šiaudeliais, griežinėliais, kubeliais);
2. Tarkavimas (ir smulkus (pvz. bulvių), ir stambesnis (na kaip rankinė burokėlių tarka));
3. Tešlos plakimas ir minkymas;
4. Blenderis;
5. Mėsmalė arba mėsos kapojimas;
6. Sulčiaspaudė (paprasta ir citrusinių vaisių)

Trumpai tariant - noriu visko ir kuo daugiau biggrin.gif Gal galėtumėt pasidalinti informacija, kas turit mano svajonių kombaina? (Ar bent jau tokį kuris arčiausia jo...) Iš anksto dėkoju 4u.gif
Donatas ir Monika
QUOTE(katane @ 2009 04 24, 11:56)
Ruošiuosi pirkti kombainą. Labai reikia Jūsų patarimų. ax.gif

"Geidžamiausias" būtų PHILIPS firmos ir didelio galingumo. Kiti reikalavimai:
2. Tarkavimas (ir smulkus (pvz. bulvių), ir stambesnis (na kaip rankinė burokėlių tarka));
3. Tešlos plakimas ir minkymas;
4. Blenderis;
5. Mėsmalė arba mėsos kapojimas;
6. Sulčiaspaudė (paprasta ir citrusinių vaisių)
Trumpai tariant - noriu visko ir kuo daugiau biggrin.gif Gal galėtumėt pasidalinti informacija, kas turit mano svajonių kombaina? (Ar bent jau tokį kuris arčiausia  jo...) Iš anksto dėkoju  4u.gif
*

Mano žiniomis nei vienas Philips minkomos tešlos nepadaro smile.gif
Turėjau pati gera daiktas, norint turėti daug priedų už pakankamai mažą kainą
Jei be mėsmalės, man labai patinka HR 7775/00, jis turi labai gerus priedus sultim sapusti ir pjaustymą griežinėliais galima reguliuoti.
Bet jei su mėsmale tai — HR 7768/13, tik ji neturi bulvių tarkavimo priedo...
katane
O HR 7775/00 gali kapoti mėsą? g.gif
Vat būtent sulčių spaudimo funkcija man nera labai reikalinga, bet jei yra tai papildomas privalumas smile.gif
O dėl tos tešlos minkymo, tai, tiesą sakant, labai nusivyliau... sad.gif
HR 7775/00 tikriausia ir kompaktiškesnis? Aišku ir gražesnis... blush2.gif
emuxxx
QUOTE(katane @ 2009 04 24, 08:56)

kazko man atrodo, kad pjaustymo kubeliais nelabai yra g.gif dar neteko pastebet kazko tokio g.gif gal klystu, bet nuojauta tokia blush2.gif
emuxxx
QUOTE(katane @ 2009 04 24, 08:56)

kazko man atrodo, kad pjaustymo kubeliais nelabai yra g.gif dar neteko pastebet kazko tokio g.gif gal klystu, bet nuojauta tokia blush2.gif
Donatas ir Monika
QUOTE(katane @ 2009 04 24, 15:03)
O HR 7775/00 gali kapoti mėsą? g.gif
Vat būtent sulčių spaudimo funkcija man nera labai reikalinga, bet jei yra tai papildomas privalumas smile.gif
O dėl tos tešlos minkymo, tai, tiesą sakant, labai nusivyliau... sad.gif
HR 7775/00 tikriausia ir kompaktiškesnis? Aišku ir gražesnis...  blush2.gif
*

HR 7775/00 gali kapoti mėsą
Kas dėl minkymo, tai dėl to ir pirkau Kenwood KMM760, labai patenkinta, bet čia jau kita kainos kategorija... jei ne tešlos problemos, būčiau pirkus HR 7775 smile.gif
Nes kenwoodui, viską reikia pirkti atskirai, tai kainelė gaunasi x3... bet labai kokybiškas?

Papildyta:
QUOTE(emuxxx @ 2009 04 25, 08:18)
*

Aš taip pat negirdėjau, kad kombainas pjaustytų kubeliais... labai norėčiau, oi kaip mišrainytes daryčiau smile.gif
katane
jau du kartus nusivyliau... verysad.gif Matyt per gerai noriu. Gaila del tu kubeliu. Dabar tuomet dar keli klausimai iskilo:
Kiek ziuriu aprasyma HR 7775 tai ten sako, kad yra "minkymo irankis". Tai kaip ten is tikro su tuo minkymu? ar jis tiesiog prastai atlieka sita funkcija, ar jos isvis nera? unsure.gif

Kadangi Jusu atsakymai parode, kad mano norai siek tiek prasilenkia su galimybem, tai dar idomu kaip su bulviu tarkavimu. Ar jis sutarkuos man bulves kaip senoviska lietuviska tarkavimo masinka ar ir vel teks nusivilt? Kitas slykstus darbas - kopustu pjaustymas. Ar galesiu su tuo kombainu pjaustyti kopustus sriubai ar salotoms? g.gif

Dabar jau galvoju apie du modelius philips HR 7775 ir kenwood FP 931. tai kuris visgi butu geriau? blink.gif

ir dar... labai aciu uz konsultacijas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
emuxxx
QUOTE(katane @ 2009 04 27, 17:56)
Ar jis sutarkuos man bulves kaip senoviska lietuviska tarkavimo masinka ar ir vel teks nusivilt? Kitas slykstus darbas - kopustu pjaustymas. Ar galesiu su tuo kombainu pjaustyti kopustus sriubai ar salotoms? g.gif

Apie jusu kombainu modelius nieko nezinau. Va musu kombainui yra diskai buviu tarkavimui, bet as neturiu to disko blush2.gif bet itariu senuju masinku niekas nepakeis biggrin.gif
o kopustus pjaustau, yra dvieju dydziu diskai, tik reikia gerokai papjaustyt kopusta, nes anga kombaino ne super didele smile.gif

beje, Donatas ir Monika jus gal jau gavot savo bulviu skutimo prieda ax.gif ? ir gal netycia ta bulviu tarkavimo diska turit ax.gif ? kazin kiek tas diskas lt kainuotu g.gif
Donatas ir Monika
QUOTE(emuxxx @ 2009 04 28, 07:34)
Apie jusu kombainu modelius nieko nezinau. Va musu kombainui yra diskai buviu tarkavimui, bet as neturiu to disko blush2.gif bet itariu senuju masinku niekas nepakeis biggrin.gif
o kopustus pjaustau, yra dvieju dydziu diskai, tik reikia gerokai papjaustyt kopusta, nes anga kombaino ne super didele smile.gif

beje, Donatas ir Monika jus gal jau gavot savo bulviu skutimo prieda ax.gif ? ir gal netycia ta bulviu tarkavimo diska turit ax.gif ? kazin kiek tas diskas lt kainuotu g.gif
*

smile.gif jau naudoju bulvių skutimo priedą... ilgokai, bet pačiai tik akutes išlupti reikia smile.gif, o jei nenori palaikai ilgiau... aišku tada bulvės mažesnės lieka.
Skutu senas, pernykštes bulves... namines, padžiūvusias... na manau suprantat kaip jos atrodo šiuo metu smile.gif ir ką nuskuta
Tai manau, kai skusiu šviežias, procesas bus daug spartesnis
Iš esmės esu patenkinta, nes baisiausiai nemėgstu bulvių skusti
O bulvių tarkavimo diskas buvo prie daržovių pjaustymo priedo, tarkuoja gerai.
Pjaustyklė atrodo taip:
http://www1.kenwoodworld.com/lt/product_de...1378&id=292
Papildyta:
QUOTE(katane @ 2009 04 27, 20:56)
jau du kartus nusivyliau... verysad.gif Matyt per gerai noriu. Gaila del tu kubeliu. Dabar tuomet dar keli klausimai iskilo:
Kiek ziuriu aprasyma HR 7775 tai ten sako, kad yra "minkymo irankis". Tai kaip ten is tikro su tuo minkymu? ar jis tiesiog prastai atlieka sita funkcija, ar jos isvis nera? unsure.gif

Kadangi Jusu atsakymai parode, kad mano norai siek tiek prasilenkia su galimybem, tai dar idomu kaip su bulviu tarkavimu. Ar jis sutarkuos man bulves kaip senoviska lietuviska tarkavimo masinka ar ir vel teks nusivilt? Kitas slykstus darbas - kopustu pjaustymas. Ar galesiu su tuo kombainu pjaustyti kopustus sriubai ar salotoms? g.gif

Dabar jau galvoju apie du modelius philips HR 7775 ir kenwood FP 931. tai kuris visgi butu geriau?  blink.gif

ir dar... labai aciu uz konsultacijas  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

minkymo irankis prie HR 7775 tikrai yra, ir jis padarys tešlą... tik ne kočiojimui... gali bandyti, bet kai turėjau Philips senesnį modelį, jis proceso metu išsikungdavo nuo perkaitimo (visa laimė, kad yar tokia apsauga, nes kitaip tektų išmesti).
Bet keksui, ar šiaip kokiam pyragui, puikiausiai tinka išplaka tikrai neblogai.
Bulves sutrakuos, kopūstus ar morkas ar dar ką supjaustys, šiaudeliais, riekutėsm...
Kubeliais supjaustys svogūną, nes jis "išsiardo".
Lyginant philips HR 7775 ir kenwood FP 931, aš rinkčiausi Philips, nes kenwood turi labai mažai preidų, jei gerai išsiaiškinau, tai su juo nei baltymų neišmuši, nei pyrago nesumaišysi, o sulčiaspaudė taip pat visai kitokia.
Nors kaina irgi skiriasi atitinkamai pagal priedų kiekį...
emuxxx
Skutu senas, pernykštes bulves... namines, padžiūvusias...

jetaus, i as noriu lotuliukas.gif rolleyes.gif

O bulvių tarkavimo diskas buvo prie daržovių pjaustymo priedo, tarkuoja gerai.

pas mane nebuvo jo, buvo tik trys diskai, bulvem fri, ir dar du tarkavimui ir griezineliais, skirtingu dydziu. uztai ir mastau gal reikia ir likusius tris dasipirkt g.gif

minkymo irankis prie HR 7775 tikrai yra, ir jis padarys tešlą... tik ne kočiojimui... gali bandyti, bet kai turėjau Philips senesnį modelį, jis proceso metu išsikungdavo nuo perkaitimo

siaip turetu isminkyt tesla, pas drauge philips'as isminkydavo g.gif supildavom miltus, vandeni, siek tiek aliejaus, tai nei minutes neuztrukdavo tesla suminkyt g.gif

kazko nepavyko normaliai pacituot blush2.gif
Donatas ir Monika
QUOTE(emuxxx @ 2009 04 28, 12:14)
siaip turetu isminkyt tesla, pas drauge philips'as isminkydavo g.gif supildavom miltus, vandeni, siek tiek aliejaus, tai nei minutes neuztrukdavo tesla suminkyt g.gif
*

Iki kočiojimo?
Nes kitokią tešlą taip...

Bulvių tarkavimo diskus galima nusipirkti atskirai... aišku žiūrint koks kombainas.
emuxxx
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 04 28, 09:20)
Iki kočiojimo?
Nes kitokią tešlą taip...

nu jo, i ta gniuzula suminkydavo, tada iskociot belikdavo g.gif
Donatas ir Monika
QUOTE(emuxxx @ 2009 04 29, 01:00)
nu jo, i ta gniuzula suminkydavo, tada iskociot belikdavo g.gif
*

Tada gal jos "jaunesnis"? Mano sunukas, minkydamas pradėdavo po stalą "vaikščioti", tekdavo prilaikyti lotuliukas.gif
Tiesą sakant ir juo labai patenkinta buvau, bet šiemet pirkau naują, nes mano Philipsiukas susidėvėjo, nemažai naudojau, tai jungiamosios plastikinės dalys sudilo, aikšku ką norėti naudojausi kokius 7 metus blush2.gif
bet vistiek dabar kai rinkausi... žiūrėjau, kad viskas metalas į metalą būtų.
emuxxx
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 04 29, 13:37)
Tada gal jos "jaunesnis"?

gali but, kad jaunesnis, nes pirktas mazdaug pries 5metus smile.gif

beje, ar jus ka nors darot su situo disku? ax.gif
Viaula
QUOTE(emuxxx @ 2009 04 29, 19:24)
gali but, kad jaunesnis, nes pirktas mazdaug pries 5metus smile.gif

beje, ar jus ka nors darot su situo disku? ax.gif
*

tarkuoju morkas.. tongue.gif
emuxxx
QUOTE(Kurmaitiene @ 2009 04 30, 10:10)
tarkuoju morkas..  tongue.gif
*

as morkas tarkuju su su situo g.gif
o kuom skirias? g.gif mat as anksciau mineto disko neturiu blush2.gif
Donatas ir Monika
QUOTE(emuxxx @ 2009 04 30, 16:42)
as morkas tarkuju su su situo  g.gif 
o kuom skirias? g.gif mat as anksciau mineto disko neturiu blush2.gif
*

Viena pusė pjausto riekutėm, kita tarkuoja: morkas, ridiką ar dar ką
Skiriasi jie tarkos stambumu, nuo visiškai smulkaus iki "burokinės"
Po to dar yra bulvytėm fry ar dar smulkesni šiaudeliai, paparastai tuo pjaustau pomudorus agurkus, salotoms
AiNi
Kiek žiūrinėjom parduotuvėse įvairių virtuvinių kombainų, tai perskaičius apie atliekamas funkcijas musm labiausiai tinka Philips hr 7775. Tie visi balti plastikiniai iškart atkrito dėl išvaizdos, beliko rinktis iš Braun K 3000 ir šito. Sustojom ties Philips.

Tik man įdomu ar jis spaudžia ir daržovių sultis ar tik citrusinių... vienur vienaip rašo, kitur kitaip randu pliusą uždėtą unsure.gif Atsakykit kas turit 4u.gif 4u.gif Ir ar išspaudus tirščiai visi lieka sausi? Ar gerai išspaudžia? g.gif
lorėja
QUOTE(loretikas @ 2009 04 23, 12:55)
Sveikos,

parduodu mažai naudotą virtuvinį kombainą:
http://www.krinona.lt/index.php?s_id=6&...106&lang=lt

Vilniuje, kaina apie 170 Lt.   

Jei norėtumėte pasižiūrėti realių nuotraukų, pasinaudokite šia nuoroda:
http://picasaweb.google.lt/dainiusja/ARNICA#

Dėl kainos: visada galima derėtis  ax.gif

Jei susidomėjote, rašykite AŽ.
*

PARDUOTA
Renacio
As turiu philips 7775. labai gerai spaudzia sultis is darzoviu bei vaisiu. is morku ir obuoliu tirsciai sausi lieka.
AiNi
QUOTE(Renacio @ 2009 05 07, 13:00)
As turiu philips 7775. labai gerai spaudzia sultis is darzoviu bei vaisiu. is morku ir obuoliu tirsciai sausi lieka.
*

Dėkui 4u.gif
Užvakar dar kartą parduotuvėj apžiūrėjau jį atidžiau ir savaitgalį nusiųsiu vyrą nupirkti. Apsisprendėm pagaliau biggrin.gif
Donatas ir Monika
QUOTE(Nanda @ 2009 05 07, 16:06)
Dėkui  4u.gif
Užvakar dar kartą parduotuvėj apžiūrėjau jį atidžiau ir savaitgalį nusiųsiu vyrą nupirkti. Apsisprendėm pagaliau  biggrin.gif
*

Manau, teisingas sprendimas thumbup.gif
Aš manau, kad philips 7775 geriausias kainos ir kokybės santykis
Tik nežinau ar kuri sulčiapaudė išspaudžia tirščius sausai... ko gero tik presas biggrin.gif
Bet čia jau kiekvieno reikalavimai skirtingi rolleyes.gif
Pati turiu prie kenwood kombaino... visi sako, kad išspaudžia gerai... o man atrodo neitin ax.gif
emuxxx
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 05 07, 14:19)
Pati turiu prie kenwood kombaino... visi sako, kad išspaudžia gerai... o man atrodo neitin ax.gif
*

as lietuvisku darzoviu/vaisiu dar nespaudziau, bet va cepiakam bandziau airiskas bulves perspaust lotuliukas.gif o jos labai vandeningos, tai teko kokias 6bulves isspaust, kad pasirodytu tie tirsciai lotuliukas.gif doh.gif bet tirsciai buvo dar per skysti biskeli unsure.gif visgi, manau lietuviskos bulves spaustusi truputeli kitaip smile.gif
AiNi
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 05 07, 15:19)
Tik nežinau ar kuri sulčiapaudė išspaudžia tirščius sausai... ko gero tik presas  biggrin.gif
*

Visgi galvoju, kad atskirai pirkta sulčiaspaudė išspaustų geriau g.gif bet visiškai nenoriu apsistatyti daiktais, atliekančiais tik po vieną funkciją. Tai bus gerai ir taip... o gal ir netgi labai gerai bus biggrin.gif patikrinsim...
pupa86
laba diena,
norejau pasiteirauti apie virtuvinius kombainus...visai susipainiojau... verysad.gif vakar buvau tvirtai pasiryzusi nusipirkti virtuvini kombaina, bet nuejus i parduotuve man pasiule tik du variantus...pacius brangiausius zinoma.. blink.gif
Norejau jusu pasiteirauti, ka galetumete patarti is savo asmenines patirties,kuris kombainas geriausiai man tiktu jei pagrindines norimos funkcijos butu sios:
mesmale, kad galeciau sutarkuoti bulves cepelinams ax.gif darzoviu smulkintuvas-trintuvas.
gal kas turite virtuvini kombaina, kuris atliktu sias funkcijas ir nebutu Philips hr7768 arba kenwood...? mirksiukas.gif
Labai lauksiu Jusu patarimu...aciu:)!
Donatas ir Monika
QUOTE(pupa86 @ 2009 05 10, 14:10)
laba diena,
norejau pasiteirauti apie virtuvinius kombainus...visai susipainiojau... verysad.gif vakar buvau tvirtai pasiryzusi nusipirkti virtuvini kombaina, bet nuejus i parduotuve man pasiule tik du variantus...pacius brangiausius zinoma.. blink.gif
Norejau jusu pasiteirauti, ka galetumete patarti is savo asmenines patirties,kuris kombainas geriausiai man tiktu jei pagrindines norimos funkcijos butu sios:
mesmale, kad galeciau sutarkuoti bulves cepelinams  ax.gif  darzoviu smulkintuvas-trintuvas.
gal kas turite virtuvini kombaina, kuris atliktu sias funkcijas ir nebutu Philips hr7768 arba kenwood...? mirksiukas.gif
Labai lauksiu Jusu patarimu...aciu:)!
*

Šiuo metu nieko nėra ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Nanda @ 2009 05 07, 19:35)
Visgi galvoju, kad atskirai pirkta sulčiaspaudė išspaustų geriau  g.gif  bet visiškai nenoriu apsistatyti daiktais, atliekančiais tik po vieną funkciją. Tai bus gerai ir taip... o gal ir netgi labai gerai bus  biggrin.gif  patikrinsim...
*

Visiškai pritariu thumbup.gif , jau turiu atskirai mėsmalę, elektinį peilį, virtuvinį kombainą su krūva priedų... ir jau visa spintelė užgrūsta, nors virtuvinis kombainas ant stalo visad stovi... bet kadangi labai dažnai naudoju... tai kiekvieną kartą tokį tampyti... 4u.gif
katane
Pasinaudojus jusu patarimais vakar nusipirkau PHILIPS 7775. thumbup.gif

Jau isbandziau tarkuodama bulves ir morkas, pjaustydama kopustus ir spausdama apelsinu sultis. Priekaistu neturiu, kol kas mano lukesciai pasiteisino thumbup.gif. Na jei ieskociau prie ko prikibt, tai tarkuojant palieka didokus gabakelius. Aisku neturiu su kuo lygint, gal kitu butu dar blogiau smile.gif, o gal dar man naudojimosi igudziu truksta... g.gif

Labai patinka man jo dizainas, ziuriu ir atsigeret negaliu blush2.gif

Pries perkant daug kas gazdino, kad tingisi surinkinet ji, daug plaut ir pan., todel tik gules spintelej ir retai bus naudojamas. NIEKO PANASAUS!!!!! schmoll.gif Labai paprasta surinkti, nedaugiau ir plovimo gaunasi tongue.gif

Dar karteli aciu visiems patarusiem rinktis sita 4u.gif
AiNi
QUOTE(katane @ 2009 05 25, 17:32)
Pasinaudojus jusu patarimais vakar nusipirkau PHILIPS 7775.  thumbup.gif

Jau isbandziau tarkuodama bulves ir morkas, pjaustydama kopustus ir spausdama apelsinu sultis. Priekaistu neturiu, kol kas mano lukesciai pasiteisino  thumbup.gif. Na jei ieskociau prie ko prikibt, tai tarkuojant palieka didokus gabakelius. Aisku neturiu su kuo lygint, gal kitu butu dar blogiau  smile.gif, o gal dar man naudojimosi igudziu truksta...  g.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Ir man tas pats, labai džiaugiuosi ir greitai viską padarau. Man lengviau paplauti po to nei pjaustyt didelį indą morkų, kopūstų ir t.t. bigsmile.gif
katane
  Ir man tas pats, labai džiaugiuosi ir greitai viską padarau. Man lengviau paplauti po to nei pjaustyt didelį indą morkų, kopūstų ir t.t.

drinks_cheers.gif O dar paprastai pjaustant tuos kopustus tai dar ir puse virtuves as ju pridrabstau blush2.gif, tai tuo atzvilgiu cia tikrai maziau plaut reikejo thumbup.gif
Donatas ir Monika
Smagu matyti, kad džiaugiatės pirkiniais bigsmile.gif
Aš pati, buvau laiminga, kai gavau pirmą virtuvinį kombainą... dabar atrodo, kad butinybė, o kaip gi be jo smile.gif
Imi ir pripranti ax.gif
Bet iš tiesų, tikrai labai geras pagalbininkas maisto ruošoje
Solopgang
Mergaites, o kuo sitie skiriasi g.gif

VIRTUVINIS KOMBAINAS PHILIPS HR7774

Prekės kodas: 000050924203

Kaina:
499,00 Lt
(144,71 EUR)

Aprašymas: Galingumas 1000W; 3,4 l talpos indas; 1,5 l talpos plaktuvas kokteiliams; trumpalaikis greičio padidinimas; Komplekte yra šie priedai: pjaustymo peilis mėsai, 3 pjaustyklės daržovėms (šiaudeliams, griežinėliams bei sūriui), Antgaliai plakimui ir maišymui; Citrusinių vaisių sulčiaspaudė; > Suteikiama 24 mėn garantija.

000050925349
529,00 Lt
(153,41 EUR)

Galingumas 1000W; 3,4 l talpos indas; 1,5 l talpos plaktuvas kokteiliams; trumpalaikis greičio padidinimas; Komplekte yra šie priedai: pjaustymo peilis mėsai, 3 pjaustyklės daržovėms (šiaudeliams, griežinėliams bei sūriui), Antgaliai plakimui ir maišymui; Citrusinių vaisių sulčiaspaudė; > Suteikiama 24 mėn garantija.

VIRTUVINIS KOMBAINAS PHILIPS HR7775
000050949394

899,00 Lt
(260,71 EUR)

Galingumas 1000W; 3,4 l talpos indas; 1,5 l talpos plaktuvas kokteiliams; trumpalaikis greičio padidinimas; Komplekte yra šie priedai: pjaustymo peilis mėsai, 3 pjaustyklės daržovėms (šiaudeliams, griežinėliams bei sūriui), Antgaliai plakimui ir maišymui; Citrusinių vaisių ir universali sulčiaspaudė; Suteikiama 24 mėn garantija.

nuoroda
Papildyta:
o gal geriau sita ziureti g.gif
VIRTUVINIS KOMBAINAS KENWOOD KM266

nuoroda

Aprašymas
Galingumas - 900W, plastikinis korpusas su nerūdijančio plieno apdaila, nerūdijančio plieno dubuo 4.3ltr., minkymo kablys su tešlos skirtuvu, K formos minkymo kablys, plakimo ir maišymo šluotelės, apsauginis dangtelis, įvairių greičių ir "Pulse" pulsuojantis nustatymo režimas. Papildomi priedai komplektacijoje: 1.5l. plastikinis plaktuvas, mėsmalė (2 diskeliai), 1.4l plastikinio indo talpa, nerūdijančio plieno ašmenys, smulkiai/stambiai pjaustantys ir tarkavimo (bulvių) diskeliai (6 vnt. komplektacijoje), citrusinių vaisių sulčiaspaudė, daržovių ir vaisių sulčiaspaudė. Suteikiama 24 mėn garantija.
AiNi
Va galiu jau pasidalint šiek tiek savo patyrimu biggrin.gif naudojantis Philips HR7775. Dirba šiek tiek garsiau, nei tikėjausi. Bet pas mamą Kenwood apynaujis kriokia palygint su šituo biggrin.gif
Tarkavau morkas su vadinama bulvine tarka. Iš septynių didžiulių morkų jis paliko du mažus galiukus nesutarkuotus ir vieną juostelę, tai skaitau labai gerai. Iš kelių draugių girdėjus daug blogesnių atsiliepimų su kitokiais kombainais darant šitą.

Pjausčiau kopūstą smulkiai, viskas liuks. Su svogūnais tas pats.

Sultis spaudžia tikrai gerai taip pat thumbup.gif

O labiausiai patenkinti abu su vyru kokteiline biggrin.gif Kas antrą vakarą prisiplakam įvairiausių jogurtinių kokteilių su uogom, vaisiais thumbup.gif Įdomu kada atsibos biggrin.gif

Taigi, kažkokių didelių minusų nepastebėjau bent jau kol kas ir prie to garso pripratau jau. Lyginant su tais, kuriais teko naudotis pas draugus ar tėvus, tai vėl rinkčiausi tik šitą kombainą. Dizainas taip pat man gražiausias buvo iš visų apžiūrinėtų, nes į tuos plasmasinius nenorėjau žiūrėti ax.gif
Donatas ir Monika
QUOTE(Sidabra @ 2009 06 09, 20:37)
Mergaites, o kuo sitie skiriasi  g.gif

Prekės kodas:  000050924203
Kaina: 
499,00 Lt
(144,71 EUR)

Aprašymas:  Galingumas 1000W; 3,4 l talpos indas; 1,5 l talpos plaktuvas kokteiliams; trumpalaikis greičio padidinimas; Komplekte yra šie priedai: pjaustymo peilis mėsai, 3 pjaustyklės daržovėms (šiaudeliams, griežinėliams bei sūriui), Antgaliai plakimui ir maišymui; Citrusinių vaisių sulčiaspaudė; > Suteikiama 24 mėn garantija. 
000050925349
529,00 Lt
(153,41 EUR)
Galingumas 1000W; 3,4 l talpos indas; 1,5 l talpos plaktuvas kokteiliams; trumpalaikis greičio padidinimas; Komplekte yra šie priedai: pjaustymo peilis mėsai, 3 pjaustyklės daržovėms (šiaudeliams, griežinėliams bei sūriui), Antgaliai plakimui ir maišymui; Citrusinių vaisių sulčiaspaudė; > Suteikiama 24 mėn garantija. 
VIRTUVINIS KOMBAINAS PHILIPS HR7775
000050949394
899,00 Lt
(260,71 EUR)
Galingumas 1000W; 3,4 l talpos indas; 1,5 l talpos plaktuvas kokteiliams; trumpalaikis greičio padidinimas; Komplekte yra šie priedai: pjaustymo peilis mėsai, 3 pjaustyklės daržovėms (šiaudeliams, griežinėliams bei sūriui), Antgaliai plakimui ir maišymui; Citrusinių vaisių ir universali sulčiaspaudė; Suteikiama 24 mėn garantija.
nuoroda
Papildyta:
o gal geriau sita ziureti  g.gif
VIRTUVINIS KOMBAINAS KENWOOD KM266
nuoroda
Aprašymas
Galingumas - 900W, plastikinis korpusas su nerūdijančio plieno apdaila, nerūdijančio plieno dubuo 4.3ltr., minkymo kablys su tešlos skirtuvu, K formos minkymo kablys, plakimo ir maišymo šluotelės, apsauginis dangtelis, įvairių greičių ir "Pulse" pulsuojantis nustatymo režimas. Papildomi priedai komplektacijoje: 1.5l. plastikinis plaktuvas, mėsmalė (2 diskeliai), 1.4l plastikinio indo talpa, nerūdijančio plieno ašmenys, smulkiai/stambiai pjaustantys ir tarkavimo (bulvių) diskeliai (6 vnt. komplektacijoje), citrusinių vaisių sulčiaspaudė, daržovių ir vaisių sulčiaspaudė. Suteikiama 24 mėn garantija.
*

Skiriasi iš esmės
HR7774 nuo HR7775 —skiriasi tuo, kad HR7774 yra paprastesnis neturi bulvių tarkavimo peilio, yra paprasta sulčiaspaudė, negalima reguliuoti riekelėm pjautymo storio
KENWOOD KM266 — neturi daug priedų, bet yra idealiai pritaikytas tešlai gaminti.
Solopgang
nu va, philips 7775 jau mano virtuveje ax.gif
kolkas dar neisbandem blush2.gif
o su kuo bulves cepelinams tarkoti tenai g.gif daliu tiek, kad nesusigaudau kas prie ko doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2009 06 11, 16:37)
Skiriasi iš esmės
HR7774 nuo HR7775 —skiriasi tuo, kad HR7774 yra paprastesnis neturi bulvių tarkavimo peilio, yra paprasta sulčiaspaudė, negalima reguliuoti riekelėm pjautymo storio
KENWOOD KM266 — neturi daug priedų, bet yra idealiai pritaikytas tešlai gaminti.
*

teslos gaminimui tokio daikto tikrai nereikia, tai manau gerai kad pasirinkom 7775 ax.gif
AiNi
QUOTE(Sidabra @ 2009 06 12, 18:12)
nu va, philips 7775 jau mano virtuveje  ax.gif
kolkas dar neisbandem  blush2.gif
o su kuo bulves cepelinams tarkoti tenai  g.gif  daliu tiek, kad nesusigaudau kas prie ko  doh.gif  biggrin.gif
*

Yra vienas tas peilis tarkavimo su skylutėmis aštriai išbadytomis. Na kaip paprastos rankinės tarkos būna morkoms, bulvėms. Ot nupasakojau biggrin.gif Aš morkas tarkavau jau. Nepaisant kelių nedidelių paliktų galiukų, viskas super 4u.gif
MgdM
QUOTE(Nanda @ 2009 06 10, 09:11)

O labiausiai patenkinti abu su vyru kokteiline  biggrin.gif  Kas antrą vakarą prisiplakam įvairiausių jogurtinių kokteilių su uogom, vaisiais thumbup.gif Įdomu kada atsibos  biggrin.gif

Šita kombaino dalis mum irgi geriausia lotuliukas.gif Ypač kai dabar yra šviežių braškių smile.gif O aš turiu tą raudoną Kenwood, nežinau koks ten modelis ax.gif , bet viskas OK
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.