Įkraunama...
Įkraunama...

Buto fotoalbumai - 5

QUOTE(mamius @ 2008 07 05, 01:06)
Viktorija,  puikiai pastebejai ir labai pataikei  mirksiukas.gif  Na isejo taip kad mano diedulis nebeturi jegu jau nieko ten meistraut, o man dasuto (  lotuliukas.gif  ) kad ten reikia daryti kitaip  smile.gif  Galvoje sukasi idejos apie draperijomis uzdengtas drabuziu lentynas, arba kokias nors azuolo lentynas, dar yr kur pamastyt. Tuo labiau kad namas gavosi didelis ir su nemazai vietos ukiniams pasidejimas - taigi miegamajam bus tik musu rubai ir panasus dalykai, bet ne lyginimo lentos ar kiti rakandai  4u.gif


smile.gif

aitiii, dziugu, kad ne mano vienos tokia nuomone drinks_cheers.gif . as pries pora metu irgi labai galvojau, kur spinta darytis g.gif , mano butukas mazas ir palepinio tipo, o kai pasimatavau ir susideliojau balkiukus lotuliukas.gif , pamaciau, kad lova jau nebetilps, jei toje vietoje darysiu spinta. tai ir pasilikau prie lygiosios sienos "uzdengimo" cool.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktorija09: 07 liepos 2008 - 23:13
Niu, sveikos, senai matytos bigsmile.gif
Čia vienas iš paskutinių mano darbelių. Prašom įvertinti ir nuoširdžiai pakritikuoti. Būsiu dėkinga. Prašyčiau vengti vertinimų: oi, mano mažasis padauža tokį .. iš kart nuterlios ... išvartys ..., todėl negražu mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pele: 08 liepos 2008 - 21:30
hm... ne mano stilius... patiko tik kedes, kurios mano akimis nedera su stalu ir uzuolaidos "sitting area" smile.gif galeciau komentuoti kiekviena daikta, taciau nelabai noriu gadinti nuotaikos...vistik visu skoniai skiriasi...nenoriu nieko izeisti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2008 07 08, 21:30)
hm... ne mano stilius... patiko tik kedes, kurios mano akimis nedera su stalu ir uzuolaidos "sitting area"  smile.gif  galeciau komentuoti kiekviena daikta, taciau nelabai noriu gadinti nuotaikos...vistik visu skoniai skiriasi...nenoriu nieko izeisti  blush2.gif

Priimta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2008 07 08, 20:26)
Niu, sveikos, senai matytos bigsmile.gif
Čia vienas iš paskutinių mano darbelių. Prašom įvertinti ir nuoširdžiai pakritikuoti. Būsiu dėkinga. Prašyčiau vengti vertinimų: oi, mano mažasis padauža tokį .. iš kart nuterlios ... išvartys ..., todėl negražu  mirksiukas.gif




Na seip tikrai viskas labai grazu, bet nori kritikos tai ja ir gausi biggrin.gif va man per daug tamsu. Netgi uzuolaidos svetainej rudos ir tamsiai rudos-sau daryciau jei cia mano namas butu tas pirmasias tikrai sviesesnes, o ir juodas stalas prie rudo tv stalo per tamsu man schmoll.gif

Patogi ir grazus seip kampas ta nisa ir indauja joje - viskas liuks thumbup.gif

Miegamojo tapetai ir tapetai paskutinej foto tikrai man nelabai....

bet vat cia seimininku skonio reikalas smile.gif man jei dizainere siulytu kazka tikiu daug kas atkristu doh.gif

O vat ydomios ir tokiu dar nepastebejau niekur tos pailgos lempos bigsmile.gif labai susidomejau jomis-kazin ar vieno auksto name pailgam koridoriuj isislgai dviem juostom tiktu??? bigsmile.gif rolleyes.gif

O seip, pele, pamenu ir turiu issisaugojus tavo buto foto - ten tai tikrai sviesu, jauku ir super tiek svetaine tiek miegamasis thumbup.gif

Ir dar klausimukas: gal zinai kiek max konvenktoriai gali buti nutole nuo lango??? ar nieko baisaus koki 20cm nuo lango??? rolleyes.gif



Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 07 08, 21:52)
Ir dar klausimukas: gal zinai kiek max konvenktoriai gali buti nutole nuo lango??? ar nieko baisaus koki 20cm nuo lango???  rolleyes.gif

info apie konvektorius
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2008 07 08, 22:26)
Niu, sveikos, senai matytos bigsmile.gif
Čia vienas iš paskutinių mano darbelių.


Kaip norėčiau, kad mano namai būtų tokioje stadijoje - sutvarkyti, apstatyti ax.gif
Man labai patiko minkštasis kampas ir paskutinėje nuotraukoje tapetai thumbup.gif
Papildyta
Ai, ir dar - užuolaida miegamajame wub.gif Gal gali parašyti, kur pirkai ir už kiek ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čelsė: 08 liepos 2008 - 22:37
Pele priimk 4u.gif ir nenusiskink visu lauru , pripazink kad cia ir namu seiminiku bendras darbas su ju norais o svarbiausia finansinemis galimybemis. Spalvu sprendimas jau kiek pabodes ruda + kakavies sienos. mano skoniui pats mieliausias kamputis valgomojo stalas, kedes, tamsi bordo siena ir laikrodis ant sienos. sienines lentynos suvenyrams, labiau derancios virtuves zonai, kaip supratau jos matomos is valgomojo zonos. Patiko miegamojo lango uzuolaidu sprendimas ( nusisavinsiu ideja savo langui) . Kokia apytiksle sios erdevs kvadratura jungianti virtuve valgomojo ir svetaines zonas, vetos nedaug tad neliko tau vietos pasireiksti... tongue.gif Visi tavo matyti darbelia thumbup.gif sekmes tau kuryboje lauksime sekancio darbo rezultatu.
... o svetaineje naktine uzuolaida to paties audinio, is kurio miegamajame siuta romanete?
Svetaineje prie vitrininio lango grindyse imontuotas konvektorius, mastau kokiu atstumu ji montuoti nuo lango kad ji uzdengtu kabancios uzuolaidos, siuo atveju jos eina per viduri tad jei isijungs kionvektoriaus viniliatorius jos plazdens.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyde: 08 liepos 2008 - 22:46
QUOTE(gyde @ 2008 07 08, 21:38)
,  mastau kokiu atstumu ji montuoti nuo lango kad ji uzdengtu kabancios uzuolaidos, siuo atveju jos eina per viduri tad jei isijungs kionvektoriaus viniliatorius jos plazdens.?


tai kaip turi buti, ar uz uzuolaidu prie lango prie pat, ar pries uzuolaidas? g.gif


user posted image
user posted image

va cia tai pvz pries uzuolaidas ir stipriai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogute: 08 liepos 2008 - 23:21
QUOTE(pele @ 2008 07 08, 21:26)
Niu, sveikos, senai matytos bigsmile.gif
Čia vienas iš paskutinių mano darbelių. Prašom įvertinti ir nuoširdžiai pakritikuoti. Būsiu dėkinga. Prašyčiau vengti vertinimų: oi, mano mažasis padauža tokį .. iš kart nuterlios ... išvartys ..., todėl negražu  mirksiukas.gif




pirmoj foto viskas labai thumbup.gif stalas ir kedes ypatingai patiko, na ir siaip graziu detaliu radau,pvz. uzuolaidos, sviestuvai, miegamojo tapetai visai graziai ziurisi, tik as kitokio stiliaus baldus rinkciausi prie ju, kazka tokio retro labiau. O kas nesiziuri, tai juodas stalas prie sviesiu svetaines baldu. Per daug baldu vienoj erdvej, truputi uzkrautai atrodo. Miegamajam, krenta i akis tie zaislai ne i tema, nors smulkmena, bet gadina vaizda g.gif Paskutinej foto, nzn koks ten kambarys, kur juodai baltas tapetas, graziai ziuretusi balti baldai bigsmile.gif ta ruda spinta kazkaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2008 07 08, 22:26)
Niu, sveikos, senai matytos bigsmile.gif
Čia vienas iš paskutinių mano darbelių.

Sakyčiau per tamsu g.gif
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2008 07 08, 20:26)
Niu, sveikos, senai matytos bigsmile.gif
Čia vienas iš paskutinių mano darbelių. Prašom įvertinti ir nuoširdžiai pakritikuoti. Būsiu dėkinga. Prašyčiau vengti vertinimų: oi, mano mažasis padauža tokį .. iš kart nuterlios ... išvartys ..., todėl negražu  mirksiukas.gif
user posted image

nerealiai patiko kedes ir sviestuvas wub.gif kadangi esu rudos spalvos fanatike, tai bendros interjero spalvos man patiko, gal tik paskutinej foto tas tapetas kazkaip neisipaiso, bet cia tik man taip atrodo smile.gif
beje, labai neblogai apgalvotas apsvietimas
Atsakyti