Įkraunama...
Įkraunama...

Buto fotoalbumai - 5

QUOTE(mamius @ 2008 06 25, 18:24)
aitiii - pirmiausia tai rasau jumei 10 uz darba, kantrybe, idejas. Ypac suviliojo raudoni tapetai su juostelem  rolleyes.gif  thumbup.gif  Na bet mano namuciai turetu kvepeti Provansu, taip kad bus daug daug visaapimancios "senos" baltos spalvos  smile.gif
Ir tikrai parodysiu cia  tongue.gif 

O dabar klausimas - pas mus miegamajame irgi turetu buti sienine spinta, lygiai tokioj pacioj palepes vietoj kaip jusu. Matau kazkoki karkasa padaret? Kaip suprantu cia tam kad tvirtintusi begeliai? Mes jau sita praziopsiojom, tai dabar mastau kaip man cia spinta padarys  g.gif



as tai nedaryciau toj vietoj spintos ax.gif , nes nebeliks kambario autentiskumo, o ir spinta, nemanau, kad bus talpi, be to labai sumazes kambario erdve blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Labai limpantis mano skoniui butukas wub.gif Tik virtuveje, kur maista ruosi? Patrauki ta gele, ar kaip? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 07 04, 23:03)
user posted image
stai jums ideju is airoku gyvenimo.... oi nigaliu susilaikyti user posted image
user posted image
user posted image

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2008 07 04, 21:12)
as tai nedaryciau toj vietoj spintos  ax.gif , nes nebeliks kambario autentiskumo, o ir spinta, nemanau, kad bus talpi, be to labai sumazes kambario erdve  blush2.gif

Viktorija, puikiai pastebejai ir labai pataikei mirksiukas.gif Na isejo taip kad mano diedulis nebeturi jegu jau nieko ten meistraut, o man dasuto ( lotuliukas.gif ) kad ten reikia daryti kitaip smile.gif Galvoje sukasi idejos apie draperijomis uzdengtas drabuziu lentynas, arba kokias nors azuolo lentynas, dar yr kur pamastyt. Tuo labiau kad namas gavosi didelis ir su nemazai vietos ukiniams pasidejimas - taigi miegamajam bus tik musu rubai ir panasus dalykai, bet ne lyginimo lentos ar kiti rakandai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2008 07 04, 23:12)
as tai nedaryciau toj vietoj spintos  ax.gif , nes nebeliks kambario autentiskumo, o ir spinta, nemanau, kad bus talpi, be to labai sumazes kambario erdve  blush2.gif


na as ir nedaryciau jei tureciau kur kitur daryti spinta verysad.gif tat kartais nebelieka is ko rinktis. kaip padarys imesiu foto. ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2008 07 05, 00:38)

Man net nemalonu butu jame sedeti doh.gif
brrr
Atsakyti
QUOTE(eLIA33 @ 2008 07 05, 23:28)
Man net nemalonu butu jame sedeti doh.gif
brrr


tikrai, kas nesamone, nors dar be tu galvu butu, tai puse bedos butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eLIA33 @ 2008 07 05, 23:28)
Man net nemalonu butu jame sedeti doh.gif
brrr



Aš irgi nenorėčiau tokio... schmoll.gif
Atsakyti
Nu gi labai fainai - atsisėdi, o tau į nugarą kanda avis lotuliukas.gif
Atsakyti
Jo cia su tom avikem tai prikolas lotuliukas.gif bet kiek merginos cia visokiu mnciu savo butukui radau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 07 04, 22:03)
user posted image
stai jums ideju is airoku gyvenimo.... oi nigaliu susilaikyti user posted image
user posted image
user posted image

blink.gif g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
uogute, super tas kreslas su avim, tik jei stovetu kokioj senoj medziotojo troboj smile.gif
Atsakyti