Įkraunama...
Įkraunama...

Buto fotoalbumai - 5

QUOTE(aige @ 2008 07 18, 13:26)
Nerytė  man labai gražu, jei neklystu gyvenat neseniai, nes labai jau neprikaupėt visokių mažmožių, o jei aš klystu ir gyvenat  seniai-tai dar labiau sveikintina  wub.gif

rasiau, kad cia ne mano butukas ax.gif
Atsakyti
provanso stiliaus namukas
http://www.supermama...?...&p=18596493
Papildyta:
man sitas labai siltas ir mielas butukas (iki 40 kv. metru)
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 18, 15:45)
rasiau, kad cia ne mano butukas ax.gif

Tada ne tavo gražus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 18, 15:15)
provanso stiliaus namukas
http://www.supermama...?...&p=18596493
Papildyta:
man sitas labai siltas ir mielas butukas (iki 40 kv. metru)
user posted image


Niu net seile nutyso biggrin.gif ir atrodo nieko labai sudetingo ypac jei senamiestyje, bet taip nerealiai grazu ir jauku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 07 18, 13:05)
Mergaites gal zinote kokia programele, kurioje butu galima interjera susikurti? blush2.gif  Sprendziu dilema kaip virtuves sienas daryti, kad butu grazu ax.gif  nes taip sakant praleidziu ten didesne savo gyvenimo namuose dali  mastau.gif


čia kažkokia yra, bet pati nebandžiau sweet home
Atsakyti
[quote=Fijora,2008 05 18, 00:33]
Jau turime minkstus baldus. Korpusiniu, deja, teks dar palaukt g.gif Tikimes, kad kitos savaites gale ir juos turesim.
Dabar musu svetaine atrodo taip.
user posted image

Nerealus minksti baldai, va kazko panasaus ir as ieskau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Jei nebutu labai didele paslaptis, smagu butu suzinot, kur pirkot ax.gif
Atsakyti
Sveiki ax.gif

Gal kas turite kokiu ideju kaip graziai irengti zydra-zalsva kambari (saliona)??? blush2.gif Siuo metu kaip tik tuo uzsiimu saviskiame, taciau truksta genealiu ideju ax.gif

Aciukas is anskto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(judkiss @ 2008 07 21, 14:31)
Sveiki  ax.gif
Gal kas turite kokiu ideju kaip graziai irengti zydra-zalsva kambari (saliona)???  blush2.gif  Siuo metu kaip tik tuo uzsiimu saviskiame, taciau truksta genealiu ideju  ax.gif
Aciukas is anskto  4u.gif

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2008 07 09, 06:58)


Šituose šviestuvuose įmontuotos dienos šviesos lempos. Šviesos tikrai daugiau nei reikia. Kadangi šis kambarys skirtas darbui, rūpinomės, kad būtų šviesu. Plius, dar pakabinom ir ramios spalvos šviestuvą kitai nuotaikai cool.gif
user posted image
Papildyta:





O kur tokiu sviestuvu ieskot???? Labai sudomino, ypac vaiku kmbariams manau tiktu
Atsakyti
paziurejau Peles interjerus kurtus, tai man butas Silainiuose patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ITA @ 2008 07 21, 18:09)
O kur  tokiu sviestuvu ieskot???? Labai sudomino, ypac vaiku kmbariams manau tiktu

Mes užsakinėjom INARTA salone Kaune.
QUOTE(Onora @ 2008 07 21, 18:54)
paziurejau Peles interjerus kurtus, tai man butas Silainiuose patiko smile.gif

Dėkui cool.gif
Atsakyti
QUOTE(judkiss @ 2008 07 21, 14:31)
Sveiki  ax.gif

Gal kas turite kokiu ideju kaip graziai irengti zydra-zalsva kambari (saliona)???  blush2.gif  Siuo metu kaip tik tuo uzsiimu saviskiame, taciau truksta genealiu ideju  ax.gif

Aciukas is anskto  4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti