Įkraunama...
Įkraunama...

Buto fotoalbumai - 5

ne mano buto, bet gal kazkam kazkas patiks
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 17 liepos 2008 - 16:30
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 17, 17:29)
ne mano buto, bet gal kazkam kazkas patiks
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

user posted image


Paprasta tvarkinga, man gražu wub.gif Tik truputi per šalta visuose namuose g.gif Kažkaip per daug šaltų atspalvių panaudota g.gif ta ruda ar tamsiai žalia siena ypač šaltai atrodo g.gif Man gražiausias kampelis toj antroj nuotraukoj kur matosi valgomasis nušviestas saulytės ir ant sienos lentynėlės su žalsvais akcentais wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimvyda: 17 liepos 2008 - 17:03
QUOTE(pele @ 2008 07 16, 10:05)


Pasinaudosiu proga paklausti mane jau ilgai kamuojanti klausima ax.gif Labai domiuosi interjeru kurimu, todel jau seniai pastebejau, kad paemus to paties interjero dizainerio darbus, galima rasti daug tu paciu elementu visuose ju darbuose. Kodel taip uzsiciklina? Nejaugi neina atsiriboti nuo ankstesniu darbu ir nebesikartoti? ax.gif (domiuosi nuosirdziai)
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2008 07 17, 16:36)
SM tai tikrai galima rasti biggrin.gif
ŠITOJ temelėj, manau, kas nors tikrai pagelbės...

dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 17, 15:29)
ne mano buto, bet gal kazkam kazkas patiks

labai subtilus, svelniu spalvu butukas, patiktu tokiam gyvent smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vienintelevitali @ 2008 07 17, 20:43)
Pasinaudosiu proga paklausti mane jau ilgai kamuojanti klausima  ax.gif Labai domiuosi interjeru kurimu, todel jau seniai pastebejau, kad paemus to paties interjero dizainerio darbus, galima rasti daug tu paciu elementu visuose ju darbuose. Kodel taip uzsiciklina? Nejaugi neina atsiriboti nuo ankstesniu darbu ir nebesikartoti?  ax.gif (domiuosi nuosirdziai)

Gal galima pavadinti ir užsiciklinimu, o galima ir braižu. Niekur nuo savęs nepabėgsi. Žiūrėkit ir kiti menininkai, tapytojai, skulptoriai kuria savo darbus taip, kad kiti, gerai pažįstatntys jų kūrybą gali atpažinti darbus. Tikriausiai ir su interjero dizainu panašiai.
Nors aš asmeniškai manau, kad būtent šitoj srity - kuo dizaineris profesionalesnis, tuo panašių sprendimų jo darbuose pasitaiko mažiau. Arba dar vienas būdas - dirbti ne vienam cool.gif
(čia, žinoma, primėčiau akmenukų ir į savo daržą, bet svarbu pelnytai tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(Vienintelevitali @ 2008 07 17, 21:43)
Pasinaudosiu proga paklausti mane jau ilgai kamuojanti klausima  ax.gif Labai domiuosi interjeru kurimu, todel jau seniai pastebejau, kad paemus to paties interjero dizainerio darbus, galima rasti daug tu paciu elementu visuose ju darbuose. Kodel taip uzsiciklina? Nejaugi neina atsiriboti nuo ankstesniu darbu ir nebesikartoti?  ax.gif (domiuosi nuosirdziai)



tai vadinama stilistika,kiekvienas kūrėjas turi savo braižą, kurį galima atpažinti(būtent tai ir vertinama),kalbant ne tik apie interjerus, bet ir drabužių dizainą.Kitas dalykas kad būtent tie elementai užsakovui ir krinta į akį ir jis tai nori matyti savo namuose. smile.gif Kitas dalykas, kad interjero dizaineriai iš to duonyte valgo ir labai jau sudėtinga kad kiekvienas sukurtas interjeras būtų itin originalus,absoliučiai kitoks,dažniausiai jie žino elementus, detales, kurios pasiteisino kitam interjere ir jas naudoja, tam kad vėl išgauti panašų efektą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutelyte: 18 liepos 2008 - 08:10
tuo paciu metu beveik atsakem:)))
Atsakyti
Mergaites gal zinote kokia programele, kurioje butu galima interjera susikurti? blush2.gif Sprendziu dilema kaip virtuves sienas daryti, kad butu grazu ax.gif nes taip sakant praleidziu ten didesne savo gyvenimo namuose dali mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(rutelyte @ 2008 07 18, 08:08)
tai vadinama stilistika,kiekvienas kūrėjas turi savo braižą, kurį galima atpažinti(būtent tai ir vertinama),kalbant ne tik apie interjerus, bet ir drabužių dizainą.Kitas dalykas kad būtent tie elementai užsakovui ir krinta į akį ir jis tai nori matyti savo namuose. smile.gif Kitas dalykas, kad interjero dizaineriai iš to duonyte valgo ir labai jau sudėtinga kad kiekvienas sukurtas interjeras būtų itin originalus,absoliučiai kitoks,dažniausiai jie žino elementus, detales, kurios pasiteisino kitam interjere ir jas naudoja, tam kad vėl išgauti panašų efektą 4u.gif

Labai taikliai parašei drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2008 07 18, 07:04)
Gal galima pavadinti ir užsiciklinimu, o galima ir braižu. Niekur nuo savęs nepabėgsi. Žiūrėkit ir kiti menininkai, tapytojai, skulptoriai kuria savo darbus taip, kad kiti, gerai pažįstatntys jų kūrybą gali atpažinti darbus. Tikriausiai ir su interjero dizainu panašiai.
Nors aš asmeniškai manau, kad būtent šitoj srity - kuo dizaineris profesionalesnis, tuo panašių sprendimų jo darbuose pasitaiko mažiau. Arba dar vienas būdas - dirbti ne vienam cool.gif
(čia, žinoma, primėčiau akmenukų ir į savo daržą, bet svarbu pelnytai tongue.gif )

joo drinks_cheers.gif butent del tokio ar anokio braizo klientai ir pasirenka dizainerius
Atsakyti
Nerytė man labai gražu, jei neklystu gyvenat neseniai, nes labai jau neprikaupėt visokių mažmožių, o jei aš klystu ir gyvenat seniai-tai dar labiau sveikintina wub.gif
Atsakyti