Įkraunama...
Įkraunama...

Sausas šampūnas

Tai va. Ieškojau tokios temos ir, mano nuostabai, neradau. Labai geras daiktas turėtų būti, ypač toms, kurios vargsta kiekvieną dieną plaukučius plaudamos ax.gif Gal kuri bandėt/turit/naudojat? Kokių firmų? Tad dalinamės įspūdžiais 4u.gif
Atsakyti
Teko išbandyt "Klorane" firmos 4u.gif Kelionėj šis daikčiukas man tikrai pravertė thumbup.gif Nors dažnai, t.y. kiekvieną dieną, tikrai nemanau, jog apsimoka naudot. Labai jau greit išsibaigia. Man pakako tik kokius kelis kartus pasipurkšt g.gif Pastebėjau, jog plaukučiai tikrai purūs ir švarūs palieka, kažkaip tas riebalas sugeriamas ax.gif Papurški, iššukuoji ir leki sau. Tik vat vienas keistas niuansas, jog užpurškus tokia lyg balta dulksna ant plaukučių nusėda. Ant šviesių plaukų nelabai matosi, bet ant tamsių...g.gif Kitą dieną vistiek plauti galvą tenka tongue.gif Tačiau tai išties nepamainoma priemonė skubos ir ekstra atvejui, kada reikia būti gražiai ir švariai čia ir dabar biggrin.gif
Atsakyti
O turbūt ne Lietuvoj pirkai? Aišku visko, kas geriausia, pas mus nėr biggrin.gif Bet negi to buteliuko tik keliems kartams užtenka? blink.gif Kaip man cekava dėl to šampūno, taip ir knieti išbandyt.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Axely @ 2008 03 19, 02:33)
Teko išbandyt "Klorane" firmos 4u.gif Kelionėj šis daikčiukas man tikrai pravertė thumbup.gif Nors dažnai, t.y. kiekvieną dieną, tikrai nemanau, jog apsimoka naudot. Labai jau greit išsibaigia. Man pakako tik kokius kelis kartus pasipurkšt g.gif Pastebėjau, jog plaukučiai tikrai purūs ir švarūs palieka, kažkaip tas riebalas sugeriamas ax.gif Papurški, iššukuoji ir leki sau. Tik vat vienas keistas niuansas, jog užpurškus tokia lyg balta dulksna ant plaukučių nusėda. Ant šviesių plaukų nelabai matosi, bet ant tamsių...g.gif Kitą dieną vistiek plauti galvą tenka tongue.gif Tačiau tai išties nepamainoma priemonė skubos ir ekstra atvejui, kada reikia būti gražiai ir švariai čia ir dabar biggrin.gif



o man priesingai sitas klorane sausas sampunas labai labai netiko schmoll.gif kai tik uzpurksdavau visai plaukai sukrisdavo, jokio riebalo jis man nesugerdavo:)
Atsakyti
QUOTE(tapkė @ 2008 03 19, 20:48)
O turbūt ne Lietuvoj pirkai? Aišku visko, kas geriausia, pas mus nėr  biggrin.gif Bet negi to buteliuko tik keliems kartams užtenka?  blink.gif Kaip man cekava dėl to šampūno, taip ir knieti išbandyt....  ax.gif


drinks_cheers.gif Ir man knieti!!! Nebuvau girdėjus net apie tokį išradimą... blush2.gif O tai Klorane gal yra ir pas mus, nea? Žodžiu, būtinai reiks 'prasinešt' per parduotuvių lentynas ir paieškot... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondie @ 2008 03 20, 01:24)
drinks_cheers.gif  Ir man knieti!!! Nebuvau girdėjus net apie tokį išradimą...  blush2.gif  O tai Klorane gal yra ir pas mus, nea? Žodžiu, būtinai reiks 'prasinešt' per parduotuvių lentynas ir paieškot...  mirksiukas.gif



yra yra pas mus, vaistinese:) as pvz farmos vaistinej pirkau, bet yra ir eurovaistinese, tiesa dar sarmoj akropolio tikrai yra:)
Atsakyti
QUOTE(tapkė @ 2008 03 19, 21:48)
O turbūt ne Lietuvoj pirkai? Aišku visko, kas geriausia, pas mus nėr  biggrin.gif Bet negi to buteliuko tik keliems kartams užtenka?  blink.gif Kaip man cekava dėl to šampūno, taip ir knieti išbandyt....  ax.gif

Jauniute jau parašė, jog sarmoj, kai kuriose vaistinėse tikrai rasi mirksiukas.gif O kad greit išsibaigia, tas tiesa g.gif Kiek pamenu, po kokių trijų kartų bandžiau purkštis, žiū... tuščia unsure.gif Kažkokia mistika...
Atsakyti
Turiu Klorane toki,panaudoju gal karta per menesi.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 03 20, 16:57)
Turiu Klorane toki,panaudoju gal karta per menesi.

Ir kaip tau jis? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tapkė @ 2008 03 20, 20:16)
Ir kaip tau jis?  bigsmile.gif

Jei butu prastas nenaudociau mirksiukas.gif Tik reikia purkst reikiamu atstumu ir issukuot,kad neliktu "miltuku" mirksiukas.gif
Atsakyti
tie sausi sampunai yra panasaus speju veikimo kaip ir talkas , o "baby powder mazdaug 100% talko , galit isbandyt ;D liks tokia balta dulksna bet kai issukuoji nebelieka jos.
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2008 03 23, 11:04)
tie sausi sampunai yra panasaus speju veikimo kaip ir talkas , o "baby powder mazdaug 100% talko , galit isbandyt  ;D liks tokia balta dulksna bet kai issukuoji nebelieka jos.


Is dalies su tavim sutinku,tik kad sausame sampune tie milteliai vos vos akimi iziurimi.Kai purski tai tokia labai didele koncentracija paduoda.Man labiau patinka sausas sampunas nei kudikiu uzpakaliuku pudra lotuliukas.gif Bet jei namie ner po ranka sauso sampuno tada geriau pudra nei riebaluoti plaukai mirksiukas.gif
Atsakyti