Įkraunama...
Įkraunama...

Sausas šampūnas

Kartais naudoju sausa sampuna, siuo metu turiu Batiste. Esu turejusi ir Klorane, tai sis labai jau nemalonaus ir astraus kvapo, nera ka lyginti su Batiste. Aisku i gala dienos plaukai pradeda riebaluotis su juo pasipurskus, neilgai islieka tas purumas ir plauku "svarumas" smile.gif
Atsakyti
Turiu TIGI
http://www.salon24.e...ing-dry-shampoo
pirkau membershop uz 35lt.
stipriai kvepia..labai stipriai,, visa diena smile.gif toks vyriškas pusiau kvapas..kartais nervina biggrin.gif

šiaip patinka, tik reikia nepadauginti jo ir po kelių min. laukimo gerai iššukuoti, labai gerai, kad nebūtų pilki plaukai...
Aš tamsiaplaukė.
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 11 06, 18:47)
na va  doh.gif  turiu šią priemonę jau daugiau kaip pusę metų, bet vis neprisiruošiu išbandyti, nžn kam ją pirkau, maau ji labiau tinkama trumpesniems plaukams  g.gif  ir šiaip - nevisai ji kaip sausas šampūnas, tai daugiau "vakarykštės plaukuosenos atnaujintojas"  biggrin.gif plaukai tampa šlapi ir reikalingas džiovintuvas  ax.gif
Papildyta:
beja Roxete, kokio ilgio Jūsų plaukai?

mano plaukai sviesus ilgoki, gal iki puses nugaros.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roxetė: 25 balandžio 2013 - 08:21
Pakeliu temą, nes išbandžius vieną, pasidarė įdomūs atsiliepimai apie kitus biggrin.gif
Aš išbandžiau Garnier ultra doux sausą šampūna ax.gif Bandžiau kokius keturis kartus jau, tai galiu pasakyti, kad visai patiko, ypač jei koks ekstra atvejis ir reikia išlėkti, o galva neplauta (sėdžiu namuose su vaikeliu, tai neplaunu kasdien). Plaukai prie šaknų atrodo daug gražiau, puresni ir pakelti ir dar kelias valandas visai neblogai atrodo, kvepia skaniai - vanile bigsmile.gif Tai pirmasis tokio tipo mano bandytas produktas, tai neturiu su kuo palyginti, bet būtinai pirksiu ir kitokius išbandyti ateity mirksiukas.gif Tik įdomu, ar šio Garnier yra pas mus LT parduotuvėse?
user posted image
Foto skolinta
Atsakyti
Mano mylimiausi - Klorane su dilgelem arba avizom berods. Ir tikrai jis astriai nekvepia, man Batiste labai kvapai erzina g.gif
Atsakyti
Gal kas bandėte John Frieda sausą šampūną?
Atsakyti
Man asmeniskai nepavyko surasti nei vieno sauso sampuno, kuris nepaliktu 'pilku' plauku. Iseitis - pries miega apibarstyti plaukus kudikiu pudra, bet taip, kad jie balksvi taptu. Ryte atrodo svarut svaruteliai!
Atsakyti
Tas pilksvumas pasipurskus nervina, negaliu naudoti. Gal koki galit rekomendoti tamsiems plaukams?
Atsakyti
Sveikos, man tai labai tiko REF sausas šampūnas! Nepakeičiamas !!! cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tikpasilik @ 2014 08 11, 10:18)
Tik įdomu, ar šio Garnier yra pas mus LT parduotuvėse?

Tikrai yra.
Droge pirkau Garnier prekių už kažkiek litų ir gavau dovanų kaip tik šį šampūną, bet ši akcija gerokai anksčiau jau buvo, ne dabar. Tai buvo antrasis mano bandytas sausas ir galiu pasakyti, kad man patiko, prieš tai kažkada pabandymui buvau pasiėmus Syoss sausą šampūną, tai man jis schmoll.gif
dar labiau suriebino plaukus,ypač prie šaknų doh.gif
Atsakyti