Įkraunama...
Įkraunama...

Hemorojus

QUOTE(undine @ 2006 11 21, 14:18)
labs murzinyte,simtas metu drinks_cheers.gif ,o klausyk tau macijo bent tas apsilnakymas,ar dabar nebekamuoja  g.gif
nu man tai vyras jau dzin,as labiausiai persikus kad nesusidarytu ten koks mazgas ir nesigautu koks auglys  unsure.gif ,drauge vakar pasake kad jos teta mire nuo vezio,kuri gavosi nuo hemarojaus  unsure.gif ,ziauriai bijau eiti istikruju  verysad.gif ,jau ne kiek del vyro-gydytojo,bet del diagnozes  karsta.gif

o tai kaip suprast ar tas mazgelis yra jau ar ne,nes pasmane tai tokia uodegyte islindus,nors ji siaip tai man netrukdo bet is vidaus tai nemaloniu pojuciu kartais jauciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2006 11 20, 22:05)
doh.gif kad butu gydytoja moteris senai buciau nutapinus  ax.gif
tai nieks ir nezinot moters kaip supratau?

...nu gis yra..moteris proktologė...Vilniuje...
motera


apie tai...
Atsakyti
QUOTE(tora @ 2006 11 21, 21:00)
o tai kaip suprast ar tas mazgelis yra jau ar ne,nes pasmane tai tokia uodegyte islindus,nors ji siaip tai man netrukdo bet is vidaus tai nemaloniu pojuciu kartais jauciu blush2.gif

nu yra toks nedidukas unsure.gif ,bet man neskauda,tik kad sakau atrodo kaip kamstis kad butu viduj kazkoks,pro kuri sunkiai pralenda viskas.
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2006 11 22, 10:00)
...nu gis yra..moteris proktologė...Vilniuje...
motera
apie tai...

aciu AGFA thumbup.gif jau sian uzsirasia pas ja,rytoj 10val tapsnoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2006 11 22, 19:11)
aciu AGFA thumbup.gif jau sian uzsirasia pas ja,rytoj 10val tapsnoju  ax.gif

Drąsi tu thumbup.gif ...šaunuolė thumbup.gif ...sekmės mirksiukas.gif ...ir būtinai parašyk kas, kaip ir .t.t. smile.gif Gal prisiversiu ir aš savo uodegą iš Kauno atvešt... blush2.gif
Atsakyti
nu kaaa,galiu aprasyt ispudzius blush2.gif...... doh.gif doh.gif doh.gif supratot hihihi.gif
siaip labai labai faina gydytoja,visada kalbejomes,net nebuvo kada jaustis nepatogiai hihihi.gif ir psake kad nieko tragisko pas mane nera,yra mazi mazgeliai,kaip ir pas visus kad yra mazas apendiksas,kuris aisku kazkada gali suskausti,bet dabar turiu jos kontaktus,tai ramu thumbup.gif viso kainavo 240lt
merginos eikit tikrai,nekentekit ir nebijokit,as ja jau perspejau,kad gali buti didelis antpludis po manes hihihi.gif ji perspejo kad labai uzsiemusi yra,prase nepult labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2006 11 23, 22:43)
thumbup.gif viso kainavo 240lt


....nu už ką gi čia tiek suplojai...tyrimus kokius darė papildomus, ar tik apžiūra tiek....? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2006 11 24, 11:50)
....nu už ką gi čia tiek suplojai...tyrimus kokius darė papildomus, ar tik apžiūra tiek....? doh.gif

aha man ir labai idomu uzka tiek daug moke reikejo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2006 11 24, 09:50)
....nu už ką gi čia tiek suplojai...tyrimus kokius darė papildomus, ar tik apžiūra tiek....? doh.gif

konsultacija 100 ir 140 tas visas malonumas blush2.gif doh.gif pasodino raxum ir kiso zarna cool.gif
Atsakyti
Na kaip matau as cia ne viena su cia nuostabia liga susiduriau. Teko ir man pas gydytoja apsilankyti, taciau nieko guodziancio neisgirdau, teks ko gero operuotis. Labai jau nesinoretu guleti toje ligonineje. Gal kas zino privacia klinika, kurioje atlieka tokias operacijas. Idomu suzinoti kiek tai galetu kainuoti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(editajanuk @ 2006 12 05, 17:26)
Na kaip matau as cia ne viena su cia nuostabia liga susiduriau. Teko ir man pas gydytoja apsilankyti, taciau nieko guodziancio neisgirdau, teks ko gero operuotis. Labai jau nesinoretu guleti toje ligonineje. Gal kas zino privacia klinika, kurioje atlieka tokias operacijas. Idomu suzinoti kiek tai galetu kainuoti.  g.gif

Pas ka ir kur lankeis? g.gif
Atsakyti
Lankiausi Klaipedoje. Deja teko malonumas bendrauti su vyriskiu, nelabai smagu taciau sukandau dantis ir iskenciau ta procedura.
Atsakyti