Įkraunama...
Įkraunama...

Hemorojus

QUOTE(jurčik @ 2006 12 08, 13:24)
o kokia stadija to malonumo g.gif as ir klaipedoj dariaus pas gyd Kančiauska,as jam pasiskambinau jis paziurejo ir uzdejo ziedus kiekvienas ziedas kainavo po simta lt viso trys simtai.gal operuot dar nebutina jei nera 4stadija g.gif

verysad.gif O man visai blogai, man net nereik tustintis, tik atsisedus ant tulika pradeda laseti kraujas, itariu reiks LT lekti nieko nelaukiant. Pas manes tas ponas hemorojus vidinis doh.gif verysad.gif Kosmaras, manau tikrai ne vezys kol kas unsure.gif
O kas ten per naujas aparatas KLM gautas ?
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2007 02 13, 16:57)
verysad.gif  O man visai blogai, man net nereik tustintis, tik atsisedus ant tulika pradeda laseti kraujas, itariu reiks LT lekti nieko nelaukiant. Pas manes tas ponas hemorojus vidinis doh.gif  verysad.gif  Kosmaras, manau tikrai ne vezys kol kas  unsure.gif
O kas ten per naujas aparatas KLM gautas ?

BUTINAI REIKIA KREIPTIS I GYD. ISTAIGA.Kraujas gali rodytis ir del kitu pr5iezasciu
Atsakyti
QUOTE(hindevad @ 2007 02 13, 16:05)
BUTINAI REIKIA KREIPTIS I GYD. ISTAIGA.Kraujas gali rodytis ir del kitu pr5iezasciu

g.gif o gal zinai del ko dar? Man jau fobija del visko, bet kad hemorojus tai tikrai, ale niekada as nekraujavau taip kaip dabar ir kas svarbiausia dingo tas nezejimas, ir tik vienas mazgas tera, o viduje as itariu venos mano ten tiek isipletusios doh.gif Naudojau jau vaistus su prednizolonu tepala ir zvakutes (hormnoninis) o tie visi preparation man kaip lavonui vanduo, nefyga nepadejo. Pinigu metimas i siuksline tik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2007 02 13, 17:21)
g.gif  o gal zinai del ko dar? Man jau fobija del visko, bet kad hemorojus tai tikrai, ale niekada as nekraujavau taip kaip dabar ir kas svarbiausia dingo tas nezejimas, ir tik vienas mazgas tera, o viduje as itariu venos mano ten tiek isipletusios doh.gif  Naudojau jau vaistus su prednizolonu tepala ir zvakutes (hormnoninis) o tie visi preparation  man kaip lavonui vanduo, nefyga nepadejo. Pinigu metimas i siuksline tik doh.gif

Gal įplėšų yra....? nuo stanginimosi tuštinantis įplyšta žarna....(man taip...ne gana to...dar ir lenda lauk....) doh.gif blush2.gif
Atsakyti
nu va aš jau po doctor.gif apžiūros. labai faina daktarė, tai jokių neigiamų emocijų ar pojūčių nebuvo. nustatė vidinį, bet mano organizmas pats tvarkosi, viduj likęs tik mažiukas žirniukas. na o kaip kažkas rašė-uodegėlė-išorėje-tai perteklinę anodermos raukšlė. ją šalinsim chirurginiu būdu, nes pasirodo žiedai netinka, jie dedami ant vidinių mazgų...klausiau dėl pasikartojimų, ataugimų-laikotarpis 3-5 metai. man regis geresnė išeitis, nei vėl po kokių poros mėnesių kęsti trombozės skausmus...
konsultacija ir RKs-beveik 200 lt kainavo. taį truputį baisoka įsivaizduot, keik kainuos operacija. pamiršau paklaust ar reiks bendros nejautros-labai nenoriu schmoll.gifu
Atsakyti
user posted image Nu jo, kras..vnzo nieko as nepakeisiu kol negrysiu i LT , o cia mano GP indas, tai mhhhh user posted image
Atsakyti
Visiškai neturiu laiko nueiti pas gydytoją, tačiau nesu tikra ar tikrai serg hemarojum. Išangę man niežti, tuštinantis šiek tiek pakraujuoja, bet ne daug, ant toletinio popieriaus po tuštinimosi beveik visada lieka šiek tiek kraujo. Bet jokių gumbelių neužčiuopiu- kažkada buvo toks mažiukas- na spuogelio dydžio-bet kelias dienas- ir dingo. Ar čia hemarojus?
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(LIAN @ 2007 02 16, 20:20)
Išangę man niežti, tuštinantis šiek tiek pakraujuoja, bet ne daug, ant toletinio popieriaus po tuštinimosi beveik visada lieka šiek tiek kraujo.


Gal geriau nejuokauti su tokiais dalykais? Kraujavimas iš tiesiosios žarnos nėra eilinis įvykis, prie kurio vertėtų priprasti ir net nekreipti dėmesio. Vieta iš kurios kraujuoja, sutik, nėra pati švariausia... Juk ant įpjauto ir kraujuojančio piršto nesutiktum užtepti š... ? O čia juk tepi nuolatos ir galvos nesuki dėl to, kas gali atsitikti. Sorry, kad taip perdėm tikroviškai gavosi, tačiau kaip kitaip tave nuvaryti pas gydytoją? smile.gif Apie galimas kraujavimo priežastis nutylėsiu, nes nesinori jų prisiminti ir nuotaiką gadintis. Juolab kad, tikrosios priežasties mes iš čia tikrai nenustatysim.
Taip kad – rask laiko ir skubėk pas gydytoją proktologą. Jei turi galimybių, ne pas poliklinikinį, o tikrą. Sėkmės tau.

Kad būtų linksmiau, anekdotą proktologine tema iš realaus gyvenimo pateiksiu. Jau metuose moteriškė eilinį kartą atėjo darytis rektosokopiją (kas nežino, tai tiesios žarnos apžiūra spec. prietaiso pagalba). Tačiau šį kartą daktarėlis pasitaikė jaunas ir dailus, t.y. ne toks, kokių ne gaila. Moteriškė prieš pat procedūrą pažvelgė jam tiesiai į akis ir paklausė: „Ar tavo mama žino, kuomi tu pragyvenimui užsidirbi?...“.

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2007 02 17, 15:36)
Gal geriau nejuokauti su tokiais dalykais? Kraujavimas iš tiesiosios žarnos nėra eilinis įvykis, prie kurio vertėtų priprasti ir net nekreipti dėmesio. Vieta iš kurios kraujuoja, sutik, nėra pati švariausia... Juk ant įpjauto ir kraujuojančio piršto nesutiktum užtepti š... ? O čia juk tepi nuolatos ir galvos nesuki dėl to, kas gali atsitikti. Sorry, kad taip perdėm tikroviškai gavosi, tačiau kaip kitaip tave nuvaryti pas gydytoją? smile.gif  Apie galimas kraujavimo priežastis nutylėsiu, nes nesinori jų prisiminti ir nuotaiką gadintis. Juolab kad, tikrosios priežasties mes iš čia tikrai nenustatysim.
Taip kad – rask laiko ir skubėk pas gydytoją proktologą. Jei turi galimybių, ne pas poliklinikinį, o tikrą. Sėkmės tau.


smile.gif

Suprantu kad nejuokinga. reikia prisiruosti
Gal galit rekomenduoti proktologą dirbantį privačiai Kaune?
Ačiū labai
Atsakyti
QUOTE(LIAN @ 2007 02 17, 19:03)
Gal galit rekomenduoti proktologą dirbantį privačiai Kaune?


Esu vilnietė, tad kauniškių gydytojų nežinau. Tačiau truputį pagooglinus (proktologas kaune), išmetė tokį aKlinikos linką:

http://www.aklinika....aslaugos/3/311/

Bent man ši klinika pasitikėjimą sukėlė – profesoriai, docentai... thumbup.gif

Atsakyti
Sviekos, gal kuri turit kokių pastebėjimų ar atsiliepimų apie daktarę Nataliją Zaks? (Vilniuje)
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2007 02 17, 19:34)
Esu vilnietė, tad kauniškių gydytojų nežinau. Tačiau truputį pagooglinus (proktologas kaune), išmetė tokį aKlinikos linką:

http://www.aklinika....aslaugos/3/311/

Bent man ši klinika pasitikėjimą sukėlė – profesoriai, docentai...  thumbup.gif

dauguma siu daktaru dirba klinikose>tad su siuntimu galima gauti nemokama konsultacija wink.gif
jei atsako ir i emailus>as rasiau gavau issamu atsakyma ax.gif man reiaklinga operacija, bet kol maitinu tia neimanoma sad.gif
Atsakyti