Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 6

Sveikos undineles.Siryt kalendoriaus lapelyje perskaiciau liaudiska gydyma nuo pso.Mano akimis -super drastiska,kaip i ji ziuresit jus?:-Atidziai issiprauskite muilu,o tada sauja druskos krupsciai itrinkite zvynelines pazeistas odos vietas.Jei skaudes-pakentekite.Taip zvyneline galima gydyti patariama 5-6 kartus!Atidziai issiprauskite muilu,o tada sauja druskos krupsciai itrinkite zvynelines pazeistas odos vietas.Jei skaudes-pakentekite.Taip zvyneline galima gydyti patariama 5-6 kartus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 02 gegužės 2008 - 09:08
QUOTE(merga @ 2008 05 02, 08:04)
Sveikos undineles.Siryt kalendoriaus lapelyje perskaiciau liaudiska gydyma nuo pso.Mano akimis -super drastiska,kaip i ji ziuresit jus?:-Atidziai issiprauskite muilu,o tada sauja druskos krupsciai itrinkite zvynelines pazeistas odos vietas.Jei skaudes-pakentekite.Taip zvyneline galima gydyti patariama 5-6 kartus!Atidziai issiprauskite muilu,o tada sauja druskos krupsciai itrinkite zvynelines pazeistas odos vietas.Jei skaudes-pakentekite.Taip zvyneline galima gydyti patariama 5-6 kartus!

na baisokai man tas budas atrodo,bet... tiesos gal kazkiek ir yra,nes tiek gerai pamirkus druskos vonioj(perku negyvos juros druska,ir gaunasi labai stiprus tirpalas) pagereja.man ant kaktos vel demele atropojo cry.gif
Atsakyti
QUOTE(js. @ 2008 05 04, 14:23)
na baisokai man tas budas atrodo,bet... tiesos gal kazkiek ir yra,nes tiek gerai pamirkus druskos vonioj(perku negyvos juros druska,ir gaunasi labai stiprus tirpalas) pagereja.man ant kaktos vel demele atropojo cry.gif

Nuosirdziai uzjauciu.Mano pupytei taip pat islindo pora plemuku.Gal tai suaktyvejo nuo ziedadulkiu,juk dabar viskas pradejo zydeti?
Atsakyti
Klausykit mergaites,

neklausykit jokiu kirpeju ir neimkit ju siulomu sampunu. Jos ne gydytojos.
Kad niezti po vieno karto panaudojus Eucerin, tai dar nemeskit. Tai nereiskia, kad blogiau.
14 metu sergu sia liga. Si pavasari baisus paumejimas man, kaip Delfinei tik dar ir ant veido plestis stipriai pradejo. Kantriai dirbu su vaistineje gaminamu tepalu, kurio pagrindas derva ir slapalas, kas antra vakara kantriai tepu ir per nakti laikau. Jau kartais norisi viska mesti ir gelbetis vel hormonais, bet susilaikau. Ir zinokite man gereja. Letai, bet gereja.
As net bijau hormonu, nes po ju kuri laika buna geriau, bet kai atsinaujina, tai dar didesnes demes. Buna ir galva ziauriai niezti, bet kenti, stengiesi nesikasyti ir toliau letai varaisi i prieki.

Bukit stiprios ir sekmes.
Atsakyti
O man irgi ant kaktos daug mazu plemeliu atsirado ir niekas jiems nepadeda, kazkuri minejot, kad elidelis gerai padeda veidui. Tikrai? nes kaina nemaza, bet jei padeda pirkciau tada ....
Atsakyti
Nu o man tai didziausias rupestis ausys... Nu pravalas visiskas, niekas nepadeda, o ir nelabai ka sugalvoju, apart Elokono isilasint. Bet jau skausmas ir deginimas tai nepakenciami.. O jei nieko nedaryt, tai tarsi skystis kaupiasi, ir uzkrenta ausys, o tada dar ir negirdi nieko. Nu jau kas per malonumas, tai nemoku apsakyt. schmoll.gif
Pasiguodziau.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(julcionok @ 2008 05 06, 12:15)
Nu o man tai didziausias rupestis ausys... Nu pravalas visiskas, niekas nepadeda, o ir nelabai ka sugalvoju, apart Elokono isilasint. Bet jau skausmas ir deginimas tai nepakenciami.. O jei nieko nedaryt, tai tarsi skystis kaupiasi, ir uzkrenta ausys, o tada dar ir negirdi nieko. Nu jau kas per malonumas, tai nemoku apsakyt. schmoll.gif
Pasiguodziau.. blush2.gif


man irgi su ausim problema, tai as su dermovate cremu plonai pasitepu ir geriausiai padeda, nes elocon, tai spiritiniu pagrindu pagamintas, tai jo, grauzia labai
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 05 06, 08:26)
O man irgi ant kaktos daug mazu plemeliu atsirado ir niekas jiems nepadeda, kazkuri minejot, kad elidelis gerai padeda veidui. Tikrai? nes kaina nemaza, bet jei padeda pirkciau tada ....


vat as elidelio niekada nenaudojau ir kai paklausiau savo gydytojos, tai ji numojo ranka ir pasake, kad israso man tai, kas pades. Su tom demelem kovoju jau kokius 4 menesius. Tai jos man palengva svieseja, mazeja, bet gana palengva, kartais taip norisi viska mesti doh.gif ir rekti help.gif
Nu zodziu, jus cia ir pacios zinot puikias tas emocijas smile.gif
O tepu derva ir veliau Vitella ictamo (cia kai derva isplaunu is galvos ir tankiom sukom issukuoju visas liekanas). Va taip mes dirbam.
Atsakyti
si savaitgali buvau islekus i gamta,gerokai ant saules pabuvau ir demeles man ant kaktos apmazejo thumbup.gif .laukiu nesulaukiu kol vaziuosiu atostogaut kur silta smile.gif beje,eucerin sampuna meciau,vel su neutragena tgel plaunu.
Atsakyti
QUOTE(js. @ 2008 05 06, 20:38)
si savaitgali buvau islekus i gamta,gerokai ant saules pabuvau ir demeles man ant kaktos apmazejo thumbup.gif .laukiu nesulaukiu kol vaziuosiu  atostogaut kur silta smile.gif beje,eucerin sampuna meciau,vel su neutragena tgel plaunu.


o nuo neutrogenos plaukai netamseja? nes as sviesiai dazau, o ten yra deguto ar kazko panasaus
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 05 06, 22:07)
o nuo neutrogenos plaukai netamseja? nes as sviesiai dazau, o ten yra deguto ar kazko panasaus


netamseja, isitrini i galva, palaikai 5 min ir issiplauni gerai.
Eucerin sampuna reikia pamainom su T-Gel naudoti arba pamainom t- gel su vaikisku sampunu.
O koki jus krema veidui naudojate? Mano ir veido oda lyg paprastejo, kazkokia keista pasidare, visas skaistumas dingo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(js. @ 2008 05 04, 14:23)
na baisokai man tas budas atrodo,bet... tiesos gal kazkiek ir yra,nes tiek gerai pamirkus druskos vonioj(perku negyvos juros druska,ir gaunasi labai stiprus tirpalas) pagereja.man ant kaktos vel demele atropojo cry.gif


žinai manau tau padeda tai kad tu mirksti negyvosios jūros druskoje....nes pamenu kai as paplaukiojau su delfinais valandą baseine, kurio sūringumą reguliuoja paprasta valgomąja druska tai man baisu į save žiūrėti buvo blink.gif

QUOTE(merga @ 2008 05 04, 23:02)
Nuosirdziai uzjauciu.Mano pupytei taip pat islindo pora plemuku.Gal tai suaktyvejo nuo ziedadulkiu,juk dabar viskas pradejo zydeti?


man irgi labai suaktyvėjo po ilgojo savaitgalio...rodos jokio streso, leidau laiką ramiai...na tik pasitaikydavo kokio alaus išgerti ar dlight utenos....bet tai dieve ten tie kiekiai tokie maži... man kažkaip nuo alkoholio nelabai ūmėja...ir nepersivalgiau ir viskas lyg normaliai, o nuo ko paūmėjo....spėliok kad nori g.gif

QUOTE(Gazella @ 2008 05 06, 09:02)
14 metu sergu sia liga. Si pavasari baisus paumejimas man, kaip Delfinei tik dar ir ant veido plestis stipriai pradejo. Kantriai dirbu su vaistineje gaminamu tepalu, kurio pagrindas derva ir slapalas, kas antra vakara kantriai tepu ir per nakti laikau. Jau kartais norisi viska mesti ir gelbetis vel hormonais, bet susilaikau. Ir zinokite man gereja. Letai, bet gereja.



koks čia tepaliukas? receptinis? ax.gif
kantrybės tau...tikrai šaunu kad nepasiduodi hormonams 4u.gif

QUOTE(julcionok @ 2008 05 06, 12:15)
Nu o man tai didziausias rupestis ausys... Nu pravalas visiskas, niekas nepadeda, o ir nelabai ka sugalvoju, apart Elokono isilasint. Bet jau skausmas ir deginimas tai nepakenciami.. O jei nieko nedaryt, tai tarsi skystis kaupiasi, ir uzkrenta ausys, o tada dar ir negirdi nieko. Nu jau kas per malonumas, tai nemoku apsakyt. schmoll.gif
Pasiguodziau.. blush2.gif


aš irgi ausyje turiu...bet jau daug metų tikrai, bet ten kažkaip minimaliai, net netepu nieko tik jaučiu kad yra ir tiek ax.gif

QUOTE(Gazella @ 2008 05 07, 10:44)
O koki jus krema veidui naudojate? Mano ir veido oda lyg paprastejo, kazkokia keista pasidare, visas skaistumas dingo  blush2.gif


na man su veido oda irgi liūdnai kažkaip unsure.gif
aplink lūpų kampučius kažkokiais taškeliais išmėtė ir labai sausėja....tai net nesugalvoju kuo tepti doh.gif kol kas teplioju riebiu riebiu excipial kremuku rolleyes.gif
Atsakyti