Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 6

QUOTE(gelmytė @ 2008 05 25, 09:51)
kaimyniškai pasidžiaugsi  lotuliukas.gif


Siaip tai jei butu tipiskas,tai gal ir nuo dusios patraukciau per danti lotuliukas.gif labai nuostabus zmogus ir visada jei tik kokia beda pagelbeja smile.gif .O pso serga,kai pats sako virs 30 metu verysad.gif .
Atsakyti

Tiek daug čia aš pripasakojau,o gal jūs jau visa tai bandę ir bus visai be naudos g.gif mirksiukas.gif
[/quote]
Aciu ne nebandziau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dite @ 2008 05 25, 20:44)
Sveikos,mergytės  mirksiukas.gif
Vis paskaitinėdavau,bet kai pačią po kokių 10metų vėl stipriai puolė "draugė",tai ir parašysiu. Tokio paūmėjimo ir tiek išbėrimų kaip šį pavasarį  turbūt per visus 19metų neturėjau  verysad.gif Pagrinde bėrimai buvo ant kojų ir rankų,jau net sijono negalėjau vilkėt,o ką kalbėt apie palaidines trumpom rankovėm  doh.gif  Elocon'o buteliuko užtekdavau tik dviem vakaram.. Taigi,nuėjau pas gyd. ir ji man pasiūlė Elosalic tepalą,pagamintą iš elocono ir salicilo r.(kas seniai turi šią bėdą manau prisimena,kad tai buvo pirmieji mūsų vaistai  mirksiukas.gif  ). Žinau,kad hormoninis,bet vis tiek tepiau,juk oras šyla,apranga vis trumpėja.. Tai patikėkit,po 2 patepimų nugijo mano kojytės ir rankytės  thumbup.gif  kiek ilgam nežinau,bet džiaugiuos kad ryt galėsiu sijonuku pasipuošt  smile.gif 
Pabandykit,gal ir Jums kuriai padės  mirksiukas.gif  Jo kaina apie 43Lt,bet kompensuoja 80proc. Pas gyd. buvau ketvirtadienį ir tikrai kompensuoja visus vaistus kol kas  thumbup.gif  Prirašė ir Dermovate losjoną galvai,ir Elosalic'ą, ir Daivobet tepaliuką(jei Elosalic'as nepadėtų) ir visi kompensuojami 80proc.  thumbup.gif



Nu bet kaip susigundziau tuo Elosalic tepalu, nes dabar visas kunas isbertas baisiai, nes vargau prie magistrinio, ryt jau ginuosi thumbup.gif ir uzsiimsiu savo kuno prieziura. Bet negaliu patiketi, negi tikrai jau vaistu nekompensuoja??????? Gi as be elocon skyscio galvai prazuvus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijurka @ 2008 05 24, 11:24)
1. delfine, gal patiri pastovią nervinę įtampą, stresą? Ar geri kokius B grupės vitaminus? Nes tas galvos niežėjimas rodo, kad sukilęs stiprus uždegiminis procesas. Turi prisižiūrėti ir mitybą. unsure.gif

2. Mėgink ugniažolių nuoviru perskalauti ir galvą. Dar geriau būtų, jei pasidarytum į kokią vonelę "vonelę" galvai, tiesiog įmerk galvą, palaikyk. Ir tepk tepaliuku, nes dažnai losjonai dar labiau sausina galvos odą. rolleyes.gif

3. O kai išplauni galvą ir pasirodo sausėjančios dėmės, patepk plonai, kur pasieki pati pvz.: ftorokort-u, pajusi, kad taip nebeniešti, nes oda nebebus sausa. O ir užkirsi kelia pleiskanojimui.



1. aha vis stresuoju del darbo...kad saves nerealizuoju, dirbu nereiksmingas uzduotis ir ketinu iseiti...matyt tie svarstymai dave savo vis del to unsure.gif o mityba irgi noriu labai susireguliuoti tik dar nezinau kaip...nuejau i lietuviska zvynelines puslapi tai ten taip sausokai parasyta ka valgyt ko ne...reikes gal angliskai pasiskaitineti mastau.gif

2. kaip tik dabar ruo6iuosi listi i vonia su ugniazoliu tirpaliuku, eisiu dar issiaiskinti kiek jo reikia pasidaryti smile.gif

3. o sis vaistas be recepto parduodamas? nes kazkaip www.vaistai.lt raso kad receptinis... sad.gif

QUOTE(js. @ 2008 05 24, 15:31)
pabandykit sampuna su dervom naudot-jis mazina niezejima.jau kuris laikas tik spec.sampuna naudoju ir tikrai iki kraujo galvos nebenusidraskau.


o koki sampuna su dervom naudoji ir kur ji perki? ax.gif

QUOTE(Dite @ 2008 05 25, 21:34)
Tiesa,galvos priežiūrai man pasiūlė šampūną su arbatmedžio aliejum Australian Body Care Intensive Cleansing Shampoo. Porą dienų ploviau,niežulį ir paraudimą tikrai nuėmė  thumbup.gif  Dar sakė,kad galima paimt kokią dėmelę ir bandyt tept arbatmedžio aliejum(tos pačios firmos),sakė jos sūnui tai stebuklingas vaistas..


kur jus ji perkate? ax.gif

QUOTE(blondynka @ 2008 05 26, 16:55)
Nu bet kaip susigundziau tuo Elosalic tepalu, nes dabar visas kunas isbertas baisiai, nes vargau prie magistrinio, ryt jau ginuosi  thumbup.gif  ir uzsiimsiu savo kuno prieziura. Bet negaliu patiketi, negi tikrai jau vaistu nekompensuoja??????? Gi as be elocon skyscio galvai prazuvus  verysad.gif


sekmes rytoj gynyboje thumbup.gif as pries metus apsigyniau, ir tuo paciu metu fototerapija lankiau - tai po magistro viskas laaabai pagerejo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2008 05 26, 17:39)

kur jus ji perkate?  ax.gif


Aš pirkau Litfarma vaistinėj mirksiukas.gif
Dėl vaistukų kompensavimo kaip kitur nežinau,bet man ketvirtadienį ,kaip jau minėjau, visus kompensuojamus išrašė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dite @ 2008 05 26, 19:27)
Aš pirkau Litfarma vaistinėj  mirksiukas.gif 
Dėl vaistukų kompensavimo kaip kitur nežinau,bet man ketvirtadienį ,kaip jau minėjau, visus kompensuojamus išrašė  mirksiukas.gif


Nu bliamba sistema g.gif ,vieniem kompencuoja,kitiems ne schmoll.gif .Vat tai tau ir medicina!!!!!!!!!JOOOOOOOOOOOOOO doh.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2008 05 26, 22:53)
Nu bliamba sistema g.gif ,vieniem kompencuoja,kitiems ne schmoll.gif .Vat tai tau ir medicina!!!!!!!!!JOOOOOOOOOOOOOO doh.gif

Gal tada verta tiesiogiai paklausti farmacininko, ar kompensuojama, ar ne? O jei kaltė gydančio gydytojo, gal ji pakeist reiktų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijurka @ 2008 05 27, 09:21)
Gal tada verta tiesiogiai paklausti farmacininko, ar kompensuojama, ar ne? O jei kaltė gydančio gydytojo, gal ji pakeist reiktų? smile.gif

su farmacininkais reikia būt atsargiems. kiek kovojau su savo kaimo vaistine kol išaiškinau, kad išrašytas sudėtinis tepalas yra kompensuojamas. paskui išsireikalvau, kad kompensuotų už tuos kartus kai mokėjau už vaistus doh.gif nes pagal įstatymą, jei viena sudėtinė dalis vaisto yra kompensuojama, kompensuojamas visas tepalas
Atsakyti
QUOTE(lelija3 @ 2008 05 24, 23:05)
ieskojau kol kas neradau dar bandysiu valerjono vaistinej paziuret gal ten bus radau rusiska su degutu kaina 5lt tik smirda biskuti euro vaistinese yra lenkisko  ant paveikslelio moteris su skrybele nupiesta ( su degutu ) biggrin.gif 7lt. kainuoja anksciau ji naudodavau padedavo


parasyk, jei rasi kur. taip, tas rusiskas ir man kazkada padedavo, tik labai jau tas kvapas neissiplaudavo doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

prisijungiu prie jusu. Pso mane kankina jau apie 6 metus, kai zuvo mano sese. Pradziai pakausyje pasirode maza demele ir prasidejo po to...puse galvos dabar, o niezulys koks, alkunes dar!!! Seimoje niekas nesirgo sita bjaurybe, matyt cia nuo streso. Kai pastojau pso visiskaii dingo, taip apsidziaugiau, bet dziaugsmas truko neilgai, lygiai 9 menesiai, ir viskas is naujo doh.gif . Dabar kadangi maitinu jokiu vaistu negaliu vartoti, psoriaten bandziau nelabai man padeda. Metus pries pastojant lankiausi pas prof. Baleviciene, tikrai super gydytoja, labai padejo. Perskaiciau vakar Vijurkos patarimus, viska siandien nusipirkau, ziuresiu kaip bus...Sampunas Australian Body Care yra eurovaistineje, kaina 24 lt.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 05 27, 14:44)
parasyk, jei rasi kur. taip, tas rusiskas ir man kazkada padedavo, tik labai jau tas kvapas neissiplaudavo doh.gif

Šiandien radau DUCRAY KERTYOL valerjone kaina 32 lt nusipirkau

Elocon-tikrai kompensuoja bet jau geriau kuo rečiau ten tokius baisius dalykus rašo jei kas tik pradeda su pso gyventi manau geriau svelnesnius bandyti

O dėl ugniažolės tai švelnesnio poveikio yra lakišiaus žolė nes su ugniažolėm net karpas naikina būkit labai atsargios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lelija3 @ 2008 05 27, 17:36)
Elocon-tikrai kompensuoja bet jau geriau kuo rečiau ten tokius baisius dalykus rašo

Ką ten tokio baisaus rašo apie Elaconą? Tikrai esu skaičiusi inf.lapelį, bet kad nusigąsčiau iki tokio lygio, jog būčiau nustojus norėt būti sveika. Nepamenu. cool.gif Bet koks vaistas kenkia kepenims, tepalai-plonina odą. Visi tą žinom, bet vis tiek geriam tabletes, piliules, leidžiame vaistus, kai reikia, tepamės tepalais. Tik Elacon-o dėka galiu vaikščiot trumpomis rankovėmis vasarą. Ant kūno niekur nėra, truputis galvoje, bet tai net užmirštu. O Elacon-as man padėjo, ypač kai nakčiai užsirišdavau ant alkūnių kompresiukus (su plėvele ir tinkleliu). Pakakdavo poros tokių naktų, dėmelės pabaldavo, net į akis nekrisdavo. Tai dabar ir tos bėdos visai neliko.
Kas iš tų švelnesnių vaistų, jei jie nieko nepadeda? Turiu vieną draugę, kurios pso forma labai sunki. Tai ji jau dabar nebesitepa niekuo, tik vitaminais savo organizmą stiprina. Nes prarado viltį pagyti nuo tepaliukų. Ir žinot ką? Blogiau tikrai nėra, o būna ir pagerėjimo periodų. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 27 gegužės 2008 - 18:13