Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 20

QUOTE(rozamunda @ 2008 04 08, 20:52)
rytoj parasysiu,nes garaze palikau,tai taip tingiu eit,nes lauke baisiai salta  santa2.gif  A gerai?

ok, lauksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 04 08, 16:24)
paziurek, kaip samanos graziai uzpilde tarpus  take i darza . [tik nekreipkit demesio i pktzoles blush2.gif ]
o ir vazonai keraminiai kai apsamanoja wub.gif  nu negaliu, taip tikra viskas, kaip 100 metu cia buve.... wub.gif

wub.gif nu ir teisingai, man samanos irgi patinka, as ju specialiai prisodinu ant akmenu ir kelmu ax.gif .
o ta mazoji seimininke tai bais rupestiga matos... biggrin.gif

QUOTE(rozamunda @ 2008 04 08, 19:52)
sako samaneles galima greitai susikurt ant akmenuko papylus pasuku ar rugpienio ir truputi zemiu uzmest rolleyes.gif

thumbup.gif jamam sita minti, del tokio reikalo ir jogurto negaila irnesakyk.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 08 balandžio 2008 - 20:56
nu geras sutapimas bigsmile.gif bigsmile.gif
as kaip tik siandien ieskojau tokiu "pabuvusiu" vazonu-dideliu masyviu wub.gif ko ieskojau nelabai radau, bet bent jau forma atradau kokios noreciau tai kaip tik pagalvojau, kad reiketu ja dar kefyru apslakstyti truputi ax.gif man taip viena lansafto architekte patare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 04 08, 09:30)
Idomu, o kada Senuku muge bus, jei jau nebuvo si savaitgali?  g.gif

Draugystės gatvėje bus šį savaitgalį, o prie Megos - tikriausiai kitą.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2008 04 08, 20:55)
wub.gif  nu ir teisingai, man samanos irgi patinka, as ju specialiai prisodinu ant akmenu ir kelmu  ax.gif .
o ta mazoji seimininke tai bais rupestiga matos...  biggrin.gif
thumbup.gif jamam sita minti, del tokio reikalo ir jogurto negaila  irnesakyk.gif ...

drinks_cheers.gif samanu myletoju frakcija cool.gif
pupa i mamyte lotuliukas.gif pagal susirupinima

QUOTE(une @ 2008 04 08, 21:24)
nu geras sutapimas  bigsmile.gif  bigsmile.gif
kad reiketu ja dar kefyru apslakstyti truputi  ax.gif  man taip viena lansafto architekte patare  smile.gif

na jus ir krapnokit kaip kunigai tuo kefyru po darza lotuliukas.gif
mano samanos valgyt nepraso, bujoja ir taip tongue.gif



del artejancios saltos nakties unsure.gif [dabar 2 lpsn] pavakary sunesiau geliu daigelius atgal i veranda [po vakarykstes amaru egzekucijos cool.gif ],
nu zinokit, kaip tiems daigams patiko siltnamy pasisveciuot bigsmile.gif : zalumas pasikeite, jurginai net soktelejo, gladijole pirmoji islindo...
ka reiskia dienos sviesa rolleyes.gif - net tokia salta apniukusia diena! doh.gif pas mus auksciau 5 lpsn nebuvo...
[na tik maziausiems glezniausiems daigeliams - svyr lobelijoms, torenijoms ir diascijoms - matosi, salta buvo]
vos tik kelis laipsnius atsils - keliaus viskas i siltnami biggrin.gif
Atsakyti
Paprasysiu jusu pagalbos biski ne i tema. Atlieku mokslini baigiamojo darbo tyrima ir reikia apklausti tikrai daug respondentu, kas galit - parasykit man i AZ savo e'mailus, atsiusiu anketa pildymui. Dekui labai is anksto 4u.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif Gal galetumet patart ka pasodint prie lipancios rozes. Ketinu ja apaugint ragane ir niekaip nesugalvoju kokie neauksti augalai galetu augt salia. Toje vietoje visada seselis. Sviesu, bet tiesioginiu saules spinduliu nebuna. Dabar ten raktazoles ir tulpes auga. Kai nuzydes raktzoles perkelsiu i kita vieta, o del tulpiu dar galvoju.
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 04 08, 23:49)
Laba 4u.gif Gal galetumet patart ka pasodint prie lipancios rozes. Ketinu ja apaugint ragane ir niekaip nesugalvoju kokie neauksti augalai galetu augt salia. Toje vietoje visada seselis. Sviesu, bet tiesioginiu saules spinduliu nebuna. Dabar ten raktazoles ir tulpes auga. Kai nuzydes raktzoles perkelsiu i kita vieta,  o del tulpiu dar galvoju.

kam ta roze ragane apvyniosi? blink.gif ..... schmoll.gif schmoll.gif
pas mane irgi ''rozyte'' auga - tai vienoje puseje aukstas gelynas [pentiniai, piliarozes, ''batukai''],
kitoje - daugiameciu gelynas zemejancia tvarka - bijunai, skaisteniai, ramunes, katileliai [placialapis, karpatinis, dar kazkoks], gostautines gaisrenos, raudonoji eziuole, dar kazkas, vel dar kazkas blush2.gif , lelijos, vilkdalgiai, rudbekijos, rodzersija, siaip rozes, andersono tradeskantes, na dar yra - nzn visu augalu pavadinimu... iki pat zemiausiu raktazoliu ''bordiuro''.
Manau, neliesk tulpiu [jei joms ten gerai ir zydi normaliai] - juk jos kai nuzydes, pasisleps. Tame vardytame gelyne, tarpuose - pas mane pavasari karaliauja svoguniniai - leukojos, narcizai, hiacintai, paprastos ir daugiaziedes margutes, velyviai...

jei ten visiskas garantuotas seselis [gal ''kiauras'' - pusseselis, tada tikrai daug ka gali sodint] - tai melsvems tinka puikiai, tik ju saknynas galingas pasidaro - svoguninius atokiau kist,
is sezoniniu - begonijos.
dar karta perziurejau tavo posta - taigi sakai sviesu ten bigsmile.gif - tai daug ka gali sodint 4u.gif , nebent saulegrazoms nepatiktu be tiesiogines saulutes..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokoko: 09 balandžio 2008 - 00:44
QUOTE(rokoko @ 2008 04 09, 01:41)
kam ta roze ragane apvyniosi? blink.gif ..... schmoll.gif  schmoll.gif
pas mane irgi  ''rozyte''  auga - tai vienoje puseje aukstas gelynas [pentiniai, piliarozes, ''batukai''],

Nu ir grozis tos rozeles wub.gif Taip ir kyla noras pavogti ph34r.gif
Buvau kaimynystej ,Soltroj, grazu - bet ir brangu doh.gif .

Gal galit kas nors patart ,kur nusipirkt visterija nemaza,noriu,kad ant seno medzio uzkoptu.Bet Soltroj tikrai daug uz ja praso -virs 150 Lt.....
Atsakyti
Hmm dėkui už atsakymus dėl melsvės sodinimo 4u.gif O dar Rokoko sako, kad joms ir šešėlis patinka, tai visai gerai thumbup.gif Vakar aš tą šaknį jau ir įkišau į žemę, nors oras tai brrr toks rudeninis nemaloniai šaltas...

Dėl samanų čia gerų minčių iš jūsų išgirdau su rūgpieniu thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Noriu Jūsų patarimo ax.gif
Ar daigai nesušaltų, jei aš juos ištremčiau į balkoną ir įkurčiau štai tokiam šiltnamyje g.gif Vienžo, pritrūko vietos ant palangių doh.gif
user posted image
Atsakyti
ziuriu cia samanu gerbeju klubas formuojasi lotuliukas.gif
Atsakyti