Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 20

QUOTE(smth1 @ 2008 04 16, 19:24)
Rojaus sodai sake:) Man reikia ne perkelti juos i kita vieta, bet 'atsviezinti'. Aj dzin. Pavargau siandien.


tie patys rojaus sodai paziurek,ka dabar sneka 4u.gif http://www.rojaussod...nis.php?id=1561
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2008 04 17, 07:28)
nutarkit,kas gi tai mano zolei -ar seklos per mazai ar nuskusta per  trumpai,cia ji taip is po ziemos atrodo doh.gif ir tada jau atstosiu rolleyes.gif

g.gif manau nuskutimas tikrai atkrenta. Manyčiau, kad arba sėklos tikrai per mažai, arba nepakankamas daigumas buvo ir sudygo ne visa. Beje, kada ji pasėta? Gal vėlai rudenį? ar anksčiau? Prisiminiau, kad pas mus prieš pora metų jau už tvoros pasėjom rudenį patys abejodami tokiu laiku, kad vos vos sudygo ir prasidėjo šalti orai, tai pavasarį irgi panašiai atrodė, tačiau kai už tvoros tai mes ir nesiėmėm jokių veiksmų, tai dabar ji kuo puikiausiai sutankėjusi ir nepasakytum, kad kadaise prastai atrodė.
Jei šita veja labai akių tau nebado, tai sutelk visą kantrybę ir luktelk dar 2-3 savaites, kol ji normaliau vegetuoti pradės, ūgtelėjusią nupjaukit dar kartą tik ne per žemai ir gal ji ir pas jus pradės taisytis. Na o jei tai nėra labai didelis plotas, tai nusipirk sėklų ir pabarstyk.
Nu bet plepumas šitos "kadencijos" nerealus gathering.gif pasižiūrėjau, kad šita tema vos prieš dešimt dienų sukurta, o jau priėjom liepto galą blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 17 balandžio 2008 - 07:47
Na ir nusikasiau vakar. Visą komposto krūvą išvežiau wacko.gif Jo vietoj prisodinau

aviečių. Tai šiandien vacation4.gif . Gerai, kad lyja, nes sąžinė graužtų essen.gif
Atsakyti
QUOTE(klee @ 2008 04 17, 06:44)
aviečių. Tai šiandien  vacation4.gif  .  Gerai, kad lyja, nes sąžinė graužtų essen.gif


tikiuosi, įkasei žemėje savo avietėms atitvėrimą? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2008 04 17, 10:31)
tikiuosi, įkasei žemėje savo avietėms atitvėrimą?  mirksiukas.gif



atskyriau nuo gervuogių, o savaitgalį vyrų (vyro ar tėvo biggrin.gif ) prašysių, kad atskirtų ir iš kitų pusių, nes nebepajėgiau wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(klee @ 2008 04 17, 09:44)
Na ir nusikasiau vakar. Visą komposto krūvą išvežiau

užsiminei apie kompostą ir man klausimėlis toks išlindo rolleyes.gif vakar irgi radau laiko šiek tiek perkasti kompostą ir kasinėdama dūmojau, kad teko skaityti, jog kompostuoti tinka nespalvoti laikraščiai. Ar kas metat laikraščius į kompostą? O kaži ar kiaušinių dėklai netiktų kompostui? juk jie irgi iš popieriaus padaryti ir be jokių papildomų dažų turbūt, ar į tą "papje maše" pridėta kokios chemijos kad sulipdytų blink.gif ką manot?
atsibosta vaizdelis židinyje kai prisikaupia tų kiaušinių dėklų, gal sakau komposte jie geriau pasitarnautų nei dūmais paleidžiami g.gif

Tuoj šita tema bus uždaryta, sukūriau naują. Pabaigus prašom rinktis čia
pastebėjau, kad būna pasimetimo, kai norisi pratęsti čia pradėtą klausimą jau uždarius ką tik pabaigtą temą. Mini konsultacija tokia: jei uždarius temą kas norėsit pratęsti čia aptartą klausimą ir kažką pacituoti, spauskit "+cituoti" ir nuėję į naują temą spauskit "atsakyti" ir ten atsiras citata ir bus visiems aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 17 balandžio 2008 - 09:59
QUOTE(jolaxus @ 2008 04 17, 10:48)
užsiminei apie kompostą ir man klausimėlis toks išlindo rolleyes.gif vakar irgi radau laiko šiek tiek perkasti kompostą ir kasinėdama dūmojau, kad teko skaityti, jog kompostuoti tinka nespalvoti laikraščiai. Ar kas metat laikraščius į kompostą? O kaži ar kiaušinių dėklai netiktų kompostui? juk jie irgi iš popieriaus padaryti ir be jokių papildomų dažų turbūt, ar į tą "papje maše" pridėta kokios chemijos kad sulipdytų blink.gif ką manot?
atsibosta vaizdelis židinyje kai prisikaupia tų kiaušinių dėklų, gal sakau komposte jie geriau pasitarnautų nei dūmais paleidžiami g.gif

Tuoj šita tema bus uždaryta, sukūriau naują. Pabaigus prašom rinktis čia




Aš eu užsiveisusi kalifornijos sliekų. Tai žinau, kad jiems yra būtina dėti kartoną, tai vadinasi ir kiaušinių dėklai tinka. Aš jį šiais metais dar tvarkysių, nes tik pernai gavau sliekų. Bet pasirausiau, tai sliekiukų thumbup.gif .
Manau, kad ir paprastam komposte jis turėtų supūti, juk ta pati celiuliozė
Atsakyti
QUOTE(JuzTea @ 2008 04 16, 21:16)
Ir dar noriu parodyt kalną, kurį sumeistravom rolleyes.gif
user posted image

pradzia yra thumbup.gif , augaleliai tinkami, apsliaus per metus kitus visiskai [dar ciobreliu rusis bandyk - sliauziantys, citrininiai, margi..., siaip dar yra samanu tikraja prasme dekoratyviniu..]
tik Rena berods sake - reikia ''rimtu'' akcentu - spygliuociu ir kt.

dar i toki darini visai tiktu sliauziancioji guboja [as is Pc pakeliu uzveisiau], panasiai ir putoklis atrodytu, tik pirmoji ilgiau zydi ir zaluma sviesesne sidabriska.
cia ant kokio statesnio akmens kad nusvirtu.

QUOTE(jolaxus @ 2008 04 17, 07:42)
Nu bet plepumas šitos "kadencijos" nerealus

drinks_cheers.gif

QUOTE(jolaxus @ 2008 04 17, 09:48)
atsibosta vaizdelis židinyje kai prisikaupia tų kiaušinių dėklų, gal sakau komposte jie geriau pasitarnautų nei dūmais paleidžiami

del tu deklu kompostavimo nezinau lotuliukas.gif , bet tuos vaizdelius zidiny isgyvendinom doh.gif - sakom geriau dazniau siuksles isvezinesim, net 3 km iki konteineriu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokoko: 17 balandžio 2008 - 10:04
aš čia ne į temą, bet kompas prie lango, o į jį vis zylės skrenda blink.gif Ką, gal šalčiai

artėja g.gif Juk zylės prie namų skrenda, kai šalčiai nusimato. Bet gi jau pavasaris, o

gal jos šiaip, nusprendė atkreip dėmesį smile.gif

Aš čia tik garsiai pamasčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(klee @ 2008 04 17, 11:00)
Aš eu užsiveisusi kalifornijos sliekų. Tai žinau, kad jiems yra būtina dėti kartoną, tai vadinasi ir kiaušinių dėklai tinka. Aš jį šiais metais dar  tvarkysių, nes tik pernai gavau sliekų. Bet pasirausiau, tai sliekiukų  thumbup.gif .
Manau, kad ir paprastam komposte jis turėtų supūti, juk ta pati celiuliozė

pas mus šiaip tai žemė prastoka, buvau galvojusi tų iš Kalifornijos ieškotis, bet matau gyvenimo pradžiai ir paprasteji darbuojai išsijuosę, vakar kuisdama kompostą supratau, kad ten bus gera trąša - sliekų tikras knibždėlynas thumbup.gif

QUOTE(rokoko @ 2008 04 17, 11:01)
del tu deklu kompostavimo nezinau  lotuliukas.gif , bet tuos vaizdelius zidiny isgyvendinom  doh.gif - sakom geriau dazniau siuksles isvezinesim, net 3 km iki konteineriu...

aš gi bandau kaip "gamtos patrulis" elgtis tongue.gif - kas įmanoma, tą sugrąžinti motinai žemelei biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti