Įkraunama...
Įkraunama...

Burnos skalavimo skystis

Nusipirkau pasimėginti Listerine dantų skalavimo skystį, tai žiūrėsim, daug kas čia išgyrė. Kol kas iš visų naudojamų skalavimo skysčių labiausiai patiko colgate whitening [baltam buteliuke]. Neseniai naudojau localut activ skalavimo skystį, nes kraujavo dantenos, tai kažkaip susitvarkė, bet apnašos, pradėjo kauptis, gal jis koks per švelnus?? Kažkaip man labai kaupiasi tos apnašos ant dantų, niekaip nesugebu susitvarkyti ir higieninį valymą su soda dariau pas stomotologę, ir valausi dantis du kartus, skalauju, naudoju siūlą po kiekvieno valgio, gal čia dėl nėštumo? g.gif bet ypatingai šiuo metu limpa man prie dantukų vis kažkas sad.gif
Labai nepatinka ypatingi mėtiniai skalavimo skysčiai, juos sunku burnoj nulaikyti smile.gif
Atsakyti
vuojej, kai paėmiau į burną Listerine skalavimo skysčio, tai iš karto išspjoviau... jį tikrai reikia skiesti matomai... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noisy-B: 16 birželio 2010 - 21:38
QUOTE(SiVidz @ 2009 12 01, 16:08)
aš dėl Listerino abejoju  rolleyes.gif  gal yra bandžiusiųjų Octenidol?  blush2.gif  domintų atsiliepimai ...


Aš kaip tik šiandien pradėjau jį vartoti smile.gif Tikiuos gerų rezultatų.
Atsakyti
Pereita savaite buvau pas odontologe ,tai pasake,kad skalavimo skystis Listerin (skiesti jo nereikia ) yra profilaktinis,nes yra su spiritu,o pooperacinem procedurom geriau Eludrin,jame nera spirito ir reikia praskiesti su vandeniu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgaplaukė: 24 birželio 2010 - 17:22
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2010 06 24, 18:18)
Pereita savaite buvau pas odontologe ,tai pasake,kad skalavimo skystis Listerin (skiesti jo nereikia ) yra profilaktinis,nes yra su spiritu,o pooperacinem procedurom geriau Eludrin,jame nera spirito ir reikia praskiesti su vandeniu... ax.gif



Gal mano burnos ertmė per jautri, bet su Listerine niekaip neišeina skalauti neskiedžiant su vandenuku... schmoll.gif kaži, gal praskiestas [2/3 listerin ir 1/3 vandens] jis neduoda jokio poveikio...

O tas Eludrin nespalvina dantukų?
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2010 06 24, 21:18)
Gal mano burnos ertmė per jautri, bet su Listerine niekaip neišeina skalauti neskiedžiant su vandenuku...  schmoll.gif  kaži, gal praskiestas [2/3 listerin ir 1/3 vandens] jis neduoda jokio poveikio...

O tas Eludrin nespalvina dantukų?




Reiskia jums netinka,jei jautru( skiesti jo tikrai nereikia,manau ir poveikis mazesnis)...,naudokite Eludrin,jis keliais litais brangesnis,bet negrauzia ...ir tikrai nespalvina dantu( galite,kad jums ramiau butu ,paklausti vaistininkes...)...,naudoju jau trecia savaite...,kazko tokio nepastebejau... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgaplaukė: 25 birželio 2010 - 15:45
Sveiki, mane domina skalavimas. Pazistu mergina, kuri anksciau nuo prasto jos namuose geriamo vandens turejo tiesiog juodus dantis. Veliau jai padare higiena, uzdejo breketus ir ji skalaudavo kasdien su druska ir soda, dantys pora metu liko baltut baltuteliai. Deja, as negaliu daryti kaip ji, nes mano kakleliai ir taip atviri, kai kur gal net jau rimtoka recesija. As irgi su breketais. Druska netinka tikrai. Bet kaip su soda? nes man taip ar taip nepadeda higiena, dantys vistiek lieka geltoni, tokie is viso atverti, ilgi ir baisus. Ar galiu skalauti su soda? listerine nepadeda niekuo, nebent gaiviu burnos kvapu.
Atsakyti
QUOTE(didyle @ 2009 04 28, 15:08)
taip, seimos vaistineje prie savanoriu rimi maciau, kad yra, tai ir kitose turbut yra.
ko jo sudetyje yra, tai man atrodo yra toks lengvas antiseptikas, kad kasdienai labai tinka ir taip labai dera su tuo, kad priemone yra koncentruota, kaip minejau- vienas buteliukas- pusei metu, ner blogai:)

o listerinas tai ... nelabai ten kas yra sudety, tik mechaninis skalavimas su metu kvapu ir tiek. o tas kur su chlorheksidinu, tai per stiprus kasdienai ir dar butu prabanga, jei dantis nudazytu...

nu cia skonio reikalas zinoma

Man ne viena odontologė gyrė Listeriną, sakydama, kad jo sudėtis nesikeičia nuo pat jo sukūrimo, ir kad yra tikrai veiksmingas bakterijų naikinimo požiūriu. Nemanau kad daugybė gydytojų jį naudotų jei tai būtų tik mėtų kvapo vandenėlis mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir as naudoju Eludrin po higieninio valymo, sake sunaudoti viena buteliuka. Tai tolimesniam naudojimui jis gal per stiprus? Nzn koki rinktis kasdieniniam naudojimui... g.gif

QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 07 12, 19:41)
Man ne viena odontologė gyrė Listeriną, sakydama, kad jo sudėtis nesikeičia nuo pat jo sukūrimo, ir kad yra tikrai veiksmingas bakterijų naikinimo požiūriu. Nemanau kad daugybė gydytojų jį naudotų jei tai būtų tik mėtų kvapo vandenėlis  mirksiukas.gif

Kokia jo kaina?
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 07 12, 20:41)
Man ne viena odontologė gyrė Listeriną, sakydama, kad jo sudėtis nesikeičia nuo pat jo sukūrimo, ir kad yra tikrai veiksmingas bakterijų naikinimo požiūriu. Nemanau kad daugybė gydytojų jį naudotų jei tai būtų tik mėtų kvapo vandenėlis  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif kitokio ir nenaudoju thumbup.gif 4u.gif colgate vienu metu buvau nusipirkusi,tai dantys kazkokiom juodom apnasom apsine doh.gif o nuo Listreino jokiu apnasu....vien zodziu jis man thumbup.gif
QUOTE(FoxLady @ 2010 07 16, 14:37)
Kokia jo kaina?

kiek lt kainuoja ir nezinau schmoll.gif pas mus jis kainuoja 500ml-5eu.
Papildyta:
QUOTE(didyle @ 2009 04 28, 15:08)
su chlorheksidinu, tai per stiprus kasdienai ir dar butu prabanga, jei dantis nudazytu...
tai cia jau kaip vaistas mirksiukas.gif dantenu uzdegimui gydyti,kai istraukti dantys gydyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdė...: 16 liepos 2010 - 16:12
aš panaudojau skalavimo skystį mėnesį, skalavau du kartus į dieną(ryte ir vakare), kažkokio poveikio nepajutau ( o gydytoja sakė, kad pas mane dantenos nusmukusios ar kaip ten vadinasi unsure.gif, tai turėtų padėt ), tai gal ir toliau skalaut ar pertrauką padaryt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mandy*: 19 liepos 2010 - 06:18
Siūlyčiau toliau skalauti. smile.gif
Atsakyti