Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusas

QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2008 05 21, 09:10)
gal ji reikia tiesiog kuriam laikui pamirsti, nemegsta to musu sokinejimo, tipinejimo aplink ji g.gif  g.gif

as isvis i laiptine buvau istrenkus, tai ji ten nelabieji kazkokie juodi vabalai apipuole doh.gif poto persodinau ir prasidejo lapu kritimas, dziuvimas, geltonavimas doh.gif
dabar vis alum pagirdau, tai apstojo lapai geltonuot, o kitas isleido lapa, tai gal kas ir gausis g.gif

QUOTE(Cactus_ @ 2008 05 26, 13:35)
mano motininis prigijo po persodinimo  clap.gif jau skleidžia 2 naujus lapelius viršūnėje  tease.gif bet užtat su atžalėle kariaujam, nenori ji prigyti nors tu ką. pradėjo džiūti, tai aš jį iš perlito į žemę persodinau, žiūrėsim kaip čia baigsis naujieji eksperimentai  dirol.gif

na va, matai kai skundies biski i nauda bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Maniskiai nelabai pradejo augti verysad.gif
placialapis sustojo augti
bendzamino numete daugiau nei puse lapu
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 05 26, 13:05)
na va, matai kai skundies biski i nauda bigsmile.gif  thumbup.gif

kad tas skundimasis padėtų, tai patikėk tongue.gif lotuliukas.gif varyčiau čia po pora lapų į dieną lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 05 26, 22:24)
kad tas skundimasis padėtų, tai patikėk  tongue.gif  lotuliukas.gif varyčiau čia po pora lapų į dieną  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif


o as apziurejau saviski placialapi kuri pamerkus laikiau gal jau antas men. doh.gif tai kotas put pradejo unsure.gif nu tai as nukirpau ir vel i h2o ikisau, ziuresim, ka si karta jis man sumastys, o margalapis placialapis tai isleido lapa, tai gal tas alus visai i nauda mastau.gif

o tie bendzaminai, tai pas mane gerai auga, jau nepamenu kada lapus buvo numete g.gif tfu tfu tfu, kad neprisikarkset unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 29 gegužės 2008 - 07:55
[quote=rena,2008 05 29, 08:53]
lotuliukas.gif
o as apziurejau saviski placialapi kuri pamerkus laikiau gal jau antas men. doh.gif tai kotas put pradejo unsure.gif nu tai as nukirpau ir vel i h2o ikisau, ziuresim, ka si karta jis man sumastys, o margalapis placialapis tai isleido lapa, tai gal tas alus visai i nauda mastau.gif
tu ne y vandeny a y zemes sodink tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiene @ 2008 05 29, 10:05)
tu ne y vandeny a y zemes sodink tongue.gif

na po iseiginiu ikisiu dabar lai dar pamirksta g.gif
Atsakyti
na apziurejau savo nuleipusi fikusa, o jis jau visas papuves tai nukarpiau virsuneles ir i h2o ikisau g.gif
gal reiktu paeksperimentuot, gal i zeme sukist g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 04, 09:35)
na apziurejau savo nuleipusi fikusa, o jis jau visas papuves tai nukarpiau virsuneles ir i h2o ikisau g.gif
gal reiktu paeksperimentuot, gal i zeme sukist g.gif

tai kiek gi as tau jau galiu kartot.... doh.gif y ZEME SUSODINK tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiene @ 2008 06 04, 09:39)
tai kiek gi as tau jau galiu kartot.... doh.gif  y ZEME SUSODINK tongue.gif

na gerai, jau ikalbejai, kai kuriuos sukisiu i zeme pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 04, 09:45)
na gerai, jau ikalbejai, kai kuriuos sukisiu i zeme pioneer.gif

a tu sodini ka? kota? kokio dydzio?
Atsakyti
QUOTE(Debesiene @ 2008 06 04, 10:04)
a tu sodini ka? kota? kokio dydzio?

na ka as zinau, nukirpau kur dar gyvas buvo pamedejas dar galas biski yra g.gif
o kokio dydzio kirpti, sodinti reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 04, 10:28)
na ka as zinau, nukirpau kur dar gyvas buvo pamedejas dar galas biski yra g.gif
o kokio dydzio kirpti, sodinti reikia g.gif

turi but vienas lapas ir koto dalis nedidele.. lapas kaip r per vidury tos dalies... na kitaip nesugalvoju kaip paaiskint g.gif
Atsakyti