Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusas

QUOTE(Debesiene @ 2008 06 04, 10:43)
turi but vienas lapas ir koto dalis nedidele.. lapas kaip r per vidury tos dalies... na kitaip nesugalvoju kaip paaiskint g.gif

pas amne apie 2-3 lapus g.gif tai ka man juos nuskint g.gif juk ten nebus jau ka ir kisti ir i zeme unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiene @ 2008 06 04, 10:43)
turi but vienas lapas ir koto dalis nedidele.. lapas kaip r per vidury tos dalies... na kitaip nesugalvoju kaip paaiskint g.gif

ne visada tokia kombinacija gelbėja schmoll.gif pas mane buvo ir po vieną lapą ant šakelės ir po tris, tas š... gaunasi ax.gif

Atsakyti
Sveikos merginos, turiu keleta klausimeliu apie savo vargsa nabaga fikusa. Gal padesit kuri, as visiskai pradedanti sodininke blush2.gif Turiu sita fikusa gal jau keli metai, ir jis man visada vargo. Speju, kad del sviesos trukumo ir dregmes (labai tamsiam ir dregnam senam name gyvenom...). Per tuos du metu nepaaugo nei kiek. Dabar persikraustem, as ji persodinau, lyg ir bando atsigauti. Bet lapai didieji rudi, ir juos jis meta. Kiek pastebiu, kad jis nauju lapu stiebo apacioj neleidzia, tik is virsaus. Tai bus toks stagaras verysad.gif. Jis nesisakoja, man jo lapai labai grazus, bet kai jis toks vienas stiebas, ziurisi nekaip. Cia paskaiciau, kad reikia ji pjauti. Kaip ji pjauti? Taip per puse? lotuliukas.gif Ir paskui kita puse i zeme vel smeigti? bigsmile.gif
Ieskau kaip prisegti nuotraukyte, nemoku dar.... blush2.gif . Padekit isgelbet mano vienintele gele (visos kitos jau numire lotuliukas.gif)
Atsakyti
user posted image

radau smile.gif Stai ir mano vargselis... Jam turbut labai malonu susipazinti su geresnem gelininkem nei jo seimininke doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laksmi: 04 birželio 2008 - 11:14
QUOTE(rena @ 2008 06 04, 11:24)
pas amne apie 2-3 lapus g.gif tai ka man juos nuskint g.gif juk ten nebus jau ka ir kisti ir i zeme unsure.gif

galetum foto ymest.. pamatyciu, butu paprasciau... ir skint nereikia
Atsakyti
pagaliau manasis didzialapis margelapis pradejo augint nauja lapa... thumbup.gif vis tik jam patiko balkone, gryname ore bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiene @ 2008 06 10, 12:00)
pagaliau manasis didzialapis margelapis pradejo augint nauja lapa... thumbup.gif  vis tik jam patiko balkone, gryname ore bigsmile.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif daugelis gelyciu vasara balkonuose atsigauna, sekmes auginant, gal dar ne viena lapeli isleis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2008 06 10, 12:44)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  daugelis gelyciu vasara balkonuose atsigauna, sekmes auginant, gal dar ne viena lapeli isleis mirksiukas.gif

tikiuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laksmi @ 2008 06 04, 12:13)
radau smile.gif Stai ir mano vargselis... Jam turbut labai malonu susipazinti su geresnem gelininkem nei jo seimininke  doh.gif

zinok kazkada dar busimai anytai su MB padovanojom tokia pat kvietka, tai zinok ji ir auga kaip stagaras doh.gif paeme ir nukirpo virsune, tai ji isisakojo i dvi dalis, tai dabar atrodo, kaip kokia tympa (ragatke) lotuliukas.gif
o lapams matyt saulyte bus pakenkus, gal nudegino lapus g.gif

QUOTE(Debesiene @ 2008 06 10, 11:00)
pagaliau manasis didzialapis margelapis pradejo augint nauja lapa... thumbup.gif  vis tik jam patiko balkone, gryname ore bigsmile.gif

irnesakyk.gif mano jau isaugino jau ir kita varo biggrin.gif ka reiskia alum pagirdyt thumbup.gif nereik ir balkono tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 10, 14:09)
zinok kazkada dar busimai anytai su MB padovanojom tokia pat kvietka, tai zinok ji ir auga kaip stagaras doh.gif paeme ir nukirpo virsune, tai ji isisakojo i dvi dalis, tai dabar atrodo, kaip kokia tympa (ragatke) lotuliukas.gif
o lapams matyt saulyte bus pakenkus, gal nudegino lapus g.gif


Ragatke lotuliukas.gif Internete pasiziurejau, pasirodo juos kelis i viena vazona susodina ir surisa, tada atrodo kad daugiau lapu turi rolleyes.gif Maniskio lapai rudi greiciau nuo saules nebuvimo, negu nuo jos pertekliaus, jis stovejo prie vakarinio lango visada, ir dar uz uzuolaidos... Ankstesniam bute visiskai saules nebuvo.
Bet su mano grazuoliu jauciu baigtas kriukis. Perkrausciau as ji i kambario viduri toliau nuo lango, nes orai labai atsile, o langai i pietu puse, nugnybau virsune, gal bent jau ta kokia saknele isleis. Lapai svyra zemyn, vadinas kris greitai. Virsutiniai tik standus ir pakelti i virsu. Bus toks metro ilgio stagaras schmoll.gif

Kada galima virsune kist i zeme? Iskart ar laukt kol saknele isleis?

Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 10, 15:09)
zinok kazkada dar busimai anytai su MB padovanojom tokia pat kvietka, tai zinok ji ir auga kaip stagaras doh.gif paeme ir nukirpo virsune, tai ji isisakojo i dvi dalis, tai dabar atrodo, kaip kokia tympa (ragatke) lotuliukas.gif
o lapams matyt saulyte bus pakenkus, gal nudegino lapus g.gif
irnesakyk.gif mano jau isaugino jau ir kita varo biggrin.gif ka reiskia alum pagirdyt thumbup.gif nereik ir balkono tongue.gif

KUO DAUGIAU GENESIT, TUO DAUGIAU SAKU TURESIT tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laksmi @ 2008 06 10, 15:58)
Kada galima virsune kist i zeme? Iskart ar laukt kol saknele isleis?

sito tai as nzn schmoll.gif

QUOTE(Debesiene @ 2008 06 10, 18:21)
KUO DAUGIAU GENESIT, TUO DAUGIAU SAKU TURESIT tongue.gif  mirksiukas.gif

aha, tikrai, pagenek ta sambialapi margalapi, paziuresim, kiek ten saku priaugs g.gif tongue.gif
Atsakyti