Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusas

QUOTE(rena @ 2008 08 31, 13:33)
o kuo tepiai g.gif


alum thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skarbonke @ 2008 09 02, 14:54)

nu reiks ir man patepliot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dova_nele @ 2008 09 02, 12:50)
jo man ir mama sake, kad jie labai lepus, jei tik kas jiems ne taip tai gali neisgyventi;/ bet man jie tokie grazus ir labai noriu, kad jis atsigautu;] tex toliau muchytis kaip su vaiku;]]

Turiu 3 fikusus, 1dideliais lapais, kiti du smulkialapiai.Jie absoliučiai nelepūs, tik neperliek.Vasarą aš liedavau 2k. į savaitę, na, o dabar ir per žiemą liesiu 1k į savaitę.Visi auga vakarinėje pusėje ir auga puikiai.Retkarčiais numaudau po dušu ir viskas.Vasarą patrešiu bet kokiom skystom trašom.
Savo didžialapį, kuris pradėjo labai augti aukštyn, nulinčiavau-nupjoviau pusę viršūnės.O jam tai labai patiko, pradėj sparčiai šakotis, pasidarė kaip tankus krūmas.
Papildyta:
QUOTE(dova_nele @ 2008 09 02, 12:50)
jo man ir mama sake, kad jie labai lepus, jei tik kas jiems ne taip tai gali neisgyventi;/ bet man jie tokie grazus ir labai noriu, kad jis atsigautu;] tex toliau muchytis kaip su vaiku;]]

tai turbūt augalai,keliantys mažiausia rūpesčių, bent jau man.Ir nepastebėjau, kad juos kas nors pultų, ligos ar parazitai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kokonas: 11 rugsėjo 2008 - 13:46
mano smulkialapio fikuso žemė nelabai patinka, pabalusi kaži kodėl? g.gif laistau pastovėjusiu vandeniu... g.gif
Atsakyti
sveikos
mano fikusas kazkoks negrazus ir lapu nedaug

http://public.fotki....es/fikusas.html
Atsakyti
va pasirodo ir sitas fikusas lotuliukas.gif

http://public.fotki....s/geles043.html
Atsakyti
Sveikutes.Noreciau suzinoti apie fikusu genejima. Mano fikusas stambialapis, auga i virsu, stiebas apie 1.5 m. Noreciau kad jis sakotusi. Ar verta jau toki nemaza geneti, jei taip tai kaip? Girdejau kad virsune reikia pjauti, tik vat nezinau kada galima, gal pavasari ? Visiskai apie tai nieko neismanau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dziunka @ 2008 08 26, 17:14)
stai toks fikusiukas mano


QUOTE(Debesiene @ 2008 08 26, 20:52)
cia man atrodo kad nefikusas....
jei neklystu labai panasu y oleandra... a jis kartais nezydi? g.gif


Turėjau ir aš tokį. Ant vazono buvo weeping fig parašyta, tai išeina, kad fikusas unsure.gif Nudžiuvo maniškis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(KaMaNe80 @ 2008 09 18, 14:48)
Sveikutes.Noreciau suzinoti apie fikusu genejima. Mano fikusas stambialapis, auga i virsu, stiebas apie 1.5 m. Noreciau kad jis sakotusi. Ar verta jau toki nemaza geneti, jei taip tai kaip? Girdejau kad virsune reikia pjauti, tik vat nezinau kada galima, gal pavasari ? Visiskai apie tai nieko neismanau  blush2.gif

Aš saviškiui viršūnę nupjoviau pavasarį.Turėk kokį labai aštrų peilį, nes aš gana ilgai kankinausi, kol jį sudorojau.Poto iš žaizdos ilgokai bėgo " pienas" , tad pjauk su pirštinėm, nes išterlios, mane poto išbėrė.Aš tos žaizdos niekuo netepiau, užgijo savaime.Nors,gal kitos darė kitaip.
Bet fikusas tikrai pradėjo šakotis , nes maniškis buvo apie 2m, ir atrodė kaip stiblys, dabar kokia 1,50 ir gražiai šakotas, gaila nemoku įkelti nuotraukų.
Atsakyti
As irgi pastaruoju metu niekaip nesusikalbu su benjamino fikusu, nu meta jis lapus ir viskas. Pastebejau, kad mesti pradeda ji palaiscius... nors ir retai laistau, vis tiek meta.... Pasidalinkit patirtimi, jus laistot i lekstute ar per virsu? Ir kiek tuo alumi laistyti reikia? Gal tikrai duoti to gerimuko su laipsniais, gal nemetys taip tu lapu...
Atsakyti
QUOTE(kokonas @ 2008 09 26, 09:37)
... gaila nemoku įkelti nuotraukų.

nuotraukas gali ikeltis per http://keep4u.ru/ tiesiai is kompo dedi fotke per browse, spaudi apacioje yra Загрузить, kai nuotrauka pasikrauna, nukopijuoji antra nuoroda (adresa) ir dedi cia mirksiukas.gif

QUOTE(raiboji peleda @ 2008 09 27, 17:46)
As irgi pastaruoju metu niekaip nesusikalbu su benjamino fikusu, nu meta jis lapus ir viskas. Pastebejau, kad mesti pradeda ji palaiscius... nors ir retai laistau, vis tiek meta.... Pasidalinkit patirtimi, jus laistot i lekstute ar per virsu? Ir kiek tuo alumi laistyti reikia? Gal tikrai duoti to gerimuko su laipsniais, gal nemetys taip tu lapu...

as tai laistau tiesiai i vazona, jei lieka koks puse butelkos nedagerta ar daugiau, ar maziau ta dozike ir supilu biggrin.gif
Atsakyti
O maniskis jau beveik visus lapus numete, ir dziuna;/ nesiseka man su juo visai,jauciu tex tuoj mesti lauk;/ o taip gaila
Atsakyti