Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

QUOTE(Olga_P @ 2009 04 25, 22:23)
Labai geros kojines is karto po operacijos man ja uzmove, tik maniske iki slaunies. gaila, bet  mano dydis yra medium , tavosios bus mazos, gal gali psidalinti kaip jas uzsisakei. Noreciau ir as uzsisakyti pedkelnes rudeniui 4u.gif

Aš internetu pirkau iš Amerikos ir man jas persiuntė, nes įtariu, kad nelabai kas siunčia tiesiai į Lietuvą unsure.gif, nebent gal iš Vokietijos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renadai: 25 balandžio 2009 - 23:08
QUOTE(Olga_P @ 2009 04 25, 23:23)
Na del novatoriskumo as tikrai negaliu spresti, tik pasitikejau labai kompetitingu mane operavusiu gydytoju 4u.gif .
Sekmes visoms jau issioperavusioms ir besiruosiancioms siai procedurai, o pasirinkti operacijos buda , manau , gali padeti tik gydytojas ir aisku  galimybės del finansu.

tikiu, kad gydytojas kompetetingas, bet dėt to, kad šis būdas pats naujausias, tai apgavo. Ir, manau, tikrai tai žinojo. cool.gif
Na, o būdą pasirinkti tikrai padės tik gydytojas. Bėda ta, kad kiekvienas sakys jog būdas, kurį jis taiko, yra paaats geriausias rolleyes.gif Tai ir to pasirinkimo nelabai lieka unsure.gif
Atsakyti
merginos,
noriu paklaust, ar kuri esat gerusi Detralex - ar jis veiksmingas? Ar nuima skausma? Man ji paskyre seimos gyd., liepe gert menesi, jei nepageres, sius pas angiochiurgus wink.gif
Atsakyti
Nemanau, kad Detralex nuims skausmą - jis daugiau skirtas mikrocirkuliacijos pagerinimui - limfos nutekėjimui, jį naudoja net celiulitui gydyti. Bet gal geriau pasakys kas labiau nusimano apie tai, bent jau aš gėriau juos pusę metų po trombozės. Nes venai užsikišus tino koja, skausmui malšinti gerdavau nuskausminančius, o skauda galbūt dėl to, kad plečiasi venos, galbūt kemšasi kur nors (nežinau situacijos). Bet, manau nelauk to mėnesio ir eik prašyti dabar siuntimo pas angiochirurgus - kad vėliau nebūtų blogiau.
Atsakyti
QUOTE(Niki @ 2009 04 28, 13:52)
Nemanau, kad Detralex nuims skausmą - jis daugiau skirtas mikrocirkuliacijos pagerinimui - limfos nutekėjimui, jį naudoja net celiulitui gydyti. Bet gal geriau pasakys kas labiau nusimano apie tai, bent jau aš gėriau juos pusę metų po trombozės. Nes venai užsikišus tino koja, skausmui malšinti gerdavau nuskausminančius, o skauda galbūt dėl to, kad plečiasi venos, galbūt kemšasi kur nors (nežinau situacijos). Bet,  manau nelauk to mėnesio ir eik prašyti dabar siuntimo pas angiochirurgus - kad vėliau nebūtų blogiau.

aciu uz komentara 4u.gif man jau nuo rudens vis patinsta ir skauda viena koja, paskutiniu metu skausmas, ypac vakarais, buna gana stiprus, be nuskausminanciu negaliu uzmigti. Isvirsiniu issipletusiu venu ar kokiu gumbu nesimato, tik prie blauzdikaulio kartais buna tokie sukietejimai ir siaip koja kaip suverzta g.gif Jauciu reikia varyt privaciai issitirt, nes kol gausiu siuntima, kol ten eiles sulauksiu, tai dar nezinia kiek laiko viskas nusites cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bahama mama: 28 balandžio 2009 - 14:06
QUOTE(MAMYČIUKAS2 @ 2009 04 23, 21:26)
dėl klaipėdos, tai gydytojas kai atėjau iškart paklausė ar nesu iš klaipėdos. pasakiau kad ne, sako gerai, nes klaipėdos ligonių kasos neturi pinigų apmokėti dalį operacijos, jei nori operuotis tai pilna kaina reiks paklot. (operavausi vilniuj GK klinikoj)
Papildyta:

kremukai , losjonai venų negydo tik "palengvina kojas"  (nežinau, kaip čia geriau išsireikšt), o jei jos jau lenda į paviršių tai nieks ir nepadės.  geriausia jums patars gydytojas ir pasakys ar tas kojų skausmas vasarą yra dėl venų.



va gi liudesys nerealus... angel_sadangel.gif buvau konsultacijoje, lazerines operacijos nereikia, bet padeti gk klinika gali. didziausia beda klaipedos teritorine ligoniu kasa. nuejusi pasijauciau kaip bomze cry.gif jie atsisako apmoketi dali operacijos ir siulo rinktis alternatyvu gydymo metoda, t.y. tradicine chirurgija, mano aiskinimai, kad turiu teise rinktis gydymi istaiga ir gydytoja, buvo neisgirsti... verysad.gif teks laukti rudens... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(gaga99 @ 2009 04 28, 16:18)
va gi liudesys nerealus... angel_sadangel.gif buvau konsultacijoje, lazerines operacijos nereikia, bet padeti gk klinika gali. didziausia beda klaipedos teritorine ligoniu kasa. nuejusi pasijauciau kaip bomze cry.gif jie atsisako apmoketi dali operacijos ir siulo rinktis alternatyvu gydymo metoda, t.y. tradicine chirurgija, mano aiskinimai, kad turiu teise rinktis gydymi istaiga ir gydytoja, buvo neisgirsti... verysad.gif teks laukti rudens... mastau.gif

nu bet koks absurdas blink.gif doh.gif o neturit galimybes laikinai prisideklaruoti Vilniuj, gal pas kokius giminaicius? Deklaravimo procedura jau nera tokia sudetinga, pakankamai greit viskas sutvarkoma. Absurdas aisku, bet tai laukt, kol atsiras pinigu doh.gif Kraujas uzverda, kai paskaitau tokius dalykus mad.gif
Atsakyti
ale tikrai siutas apima gun_rifle.gif , ligonių kasos siūlo rinktis alternatyvius gydymo būdus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurqita: 29 balandžio 2009 - 08:48
pikciausia kad esu dirbanti ir mokanti tikrai didelius mokescius...ir kai per 10metu pirma karta kreipiesi kad reikia kompensuoti tau suteiktas pasklaugas, tau pasako ne... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gaga99 @ 2009 04 29, 17:01)
pikciausia kad esu dirbanti ir mokanti tikrai didelius mokescius...ir kai per 10metu pirma karta kreipiesi  kad reikia kompensuoti tau suteiktas pasklaugas, tau pasako ne...  verysad.gif

vat būtent mad.gif dirbi, ari, pas daktarus kreipiesi bėdos prispaustas ir čia "laba diena - pinigų nėra" doh.gif Ot valstybė rūpinasi savo piliečiais, savo bitelėmis-darbininkėmis, kurios medų neša schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos
noreciau,kad pasidalintumete patirtimi,tos kurios jau operavosi venas( ne lazeriu)
Kita savaite ta darys man Kardiolitoj,gal zinote,koks paruosimas operacijai,koks turetu buti bikinis,nes pjuvis sake bus kirksnyje,ir ar uzdes bent kokius popierinius stingus?
Skaiciau foruma nuo pradzios,ir dauguma atsiliepimu jau po operacijos ir aisku ,pradejo atsirasti abejoniu,nes diskonforto jokio nera,tik vaizdelis ne koks.
Net nezinau kaip ir pasielgti....
Atsakyti
QUOTE(olive @ 2009 04 30, 21:56)
Sveikos,merginos
noreciau,kad pasidalintumete patirtimi,tos kurios jau operavosi venas( ne lazeriu)
Kita savaite ta darys man Kardiolitoj,gal zinote,koks paruosimas operacijai,koks turetu buti bikinis,nes pjuvis sake bus kirksnyje,ir ar uzdes bent kokius popierinius stingus?
Skaiciau foruma nuo pradzios,ir dauguma atsiliepimu jau po operacijos ir aisku ,pradejo atsirasti abejoniu,nes diskonforto jokio nera,tik vaizdelis ne koks.
Net nezinau kaip ir pasielgti....

bikinio jokio cool.gif Išrengs tave, o operacijos metu tiesiog pridengs sterilia medžiagyte
Atsakyti