Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

QUOTE(Gravis @ 2009 11 23, 18:27)
As zinau tik GK pacientus, kur bent viena tablete nuo skausmo po operacijos geria <7 proc. pacientu.


tai aš turbūt iš tų 7 proc. 4u.gif , nes ir odontologus "gązdinu" savo jautrumu - suleidžia arklines dozes vaistų ir akušerius-ginekologus - visi trys vaikiukai tik su epidūrine nejautra gimę...
Atsakyti
QUOTE(Jurqita @ 2009 11 23, 21:39)
tai aš turbūt iš tų 7 proc.  4u.gif , nes ir odontologus "gązdinu" savo jautrumu - suleidžia arklines dozes vaistų ir akušerius-ginekologus - visi trys vaikiukai tik su epidūrine nejautra gimę...

Na as kazkaip kantri.Abu vaikus (beveik5kg) be jokiu nuskausminamu gimdziau,aisku daugiau nenorėciau smile.gif.,na ir po šios operacijos neėmiau jokiu nuskausminamu.Siaip jau savaite kaip namie.Jaučiuosi gerai,jau skalbiuosi uzuolaidas,laipioju visur ir darausi genereline tvarka pries kalėdas,lengvas tempimas jauciasi,i darba jau ketvirtadieni.
Atsakyti
QUOTE(lawryte77 @ 2009 11 24, 16:04)
Na as kazkaip kantri.Abu vaikus (beveik5kg) be jokiu nuskausminamu gimdziau,aisku daugiau nenorėciau smile.gif.,na ir po šios operacijos neėmiau jokiu nuskausminamu.Siaip jau savaite kaip namie.Jaučiuosi gerai,jau skalbiuosi uzuolaidas,laipioju visur ir darausi genereline tvarka pries kalėdas,lengvas tempimas jauciasi,i darba jau ketvirtadieni.


niu tai šaunu girdėti, kad taip viskas gerai klostosi smile.gif o aš lepšiukas blush2.gif
Atsakyti
Radau jus. Noresiu prisijungti. Manau neisvengiamai turesiu per nestuma sugadintas venas. Ziema jauciuosi geriau, bet vasara manau nebus lengva. Karstis padaro savo sad.gif

Buvau nuejusi pas gydytoja siulo man visokias homopatinius gerti, pedkelnes ieskot, bet ka daryt kojos baisiai atrodo o man tik 27 metai. sad.gif Visa gyvenima tik su kelnem vaikscioti? Negi nera normalaus gydymo?
Atsakyti
QUOTE(paggy_bundy @ 2010 01 17, 21:06)
Radau jus. Noresiu prisijungti. Manau neisvengiamai turesiu per nestuma sugadintas venas. Ziema jauciuosi geriau, bet vasara manau nebus lengva. Karstis padaro savo  sad.gif

Buvau nuejusi pas gydytoja siulo man visokias homopatinius gerti, pedkelnes ieskot, bet ka daryt kojos baisiai atrodo o man tik 27 metai. sad.gif Visa gyvenima tik su kelnem vaikscioti? Negi nera normalaus gydymo?


Sveika prisijungusi, paggy_bundy friends.gif

Man mano kojytės pradėjo nepatikti po antrojo vaikelio, kai man buvo panašiai metų kaip tau (o gal dar ir mažiau mirksiukas.gif ). Tada irgi nuropojau pas daktarus ir išgirdau, kad visiškai tos problemos atsikratyti įmanoma tik venas išoperuojant doh.gif man tada labai baisu buvo net pagalvoti apie tai, nes tuomet nebuvo jokių lazerinių, radiochirurginių metodų, o tik chirurginis (su pilna narkoze, ilga ir skausminga reabilitacija fear.gif ), kai pasiteiravau apie alternatyvius gydymo būdus, buvo įvardinti tepalai, kompresinės kojinės, homeopatiniai geriami preparatai. Atrodė, kad gal man to turėtų pakakti ax.gif pagėrus vaistukų, kojyčių neskaudėdavo iš pradžių gal pusmetį, paskui tas laikotarpis vis trumpėjo verysad.gif . Tepaliukai tik trumpam palengvindavo savijautą, o su kojinėmis niekaip nesusigyvenau schmoll.gif taip "žaidžiau" apie 7 metus. Tiesa, vaizdas nuo naudojamų priemonių nė kiek nepagerėjo frusty.gif o kai pradėjau lauktis trečiojo leliuko, tada prasidėjo ir pačios didžiausios bėdos cray.gif kojos tino, darėsi sunkios ir skausmingos. Teko užsimauti ir kompresines pėdkelnes, ir net vaistų kursą sugerti nėštumo metu, nes kairėje kojoje prasidėjo venų uždegimas (varikozė). cry.gif gydytojų verdiktas buvo vienareikšmis - po gimdymo operuoti kairės kojos venas. Tiesa, po gimdymo situacija šiek tiek pagerėjo, mažiau tino, bet skausmas neprapuolė verysad.gif tad po pusmečio pradėjau intensyviai domėtis venų operacijomis. Atradau, kad per tuos septynis metus kol žaidžiau su homeopatija ir tepalais atsirado lazerinės operacijos, o ir pati tikriausiai pribrendau, kad kito kelio nebėra tai problemai išspręsti mirksiukas.gif Dabar jau 7,5 mėn. kaip išoperuota mano kairė koja thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,jungiuosi ir as prie jusu biggrin.gif
Turiu problemu su venom po antrojo vaikelio nors nedaug laiko praejo bet noreciau kuo greiciau issioperuoti,negaliu normaliai gyventi:miegoti,vaikscioti,atlikti buities darbus ir dar 2 mazi vaikai namie doh.gif
Jurgita,kur operavaisi ir kiek sumokejai?Mane labai domina,parasyk jei ne sunku.
Atsakyti
Merginos gal kuri daretes venu operacija radiochirurginiu budu?
Atsakyti
As irgi ruosiuosi operuotis radiochirurginiu budu,vaziuoju i konsultacija vasario 9d, esu issioperavusi viena koja -iprastai vena istraukiant per maza ipjova,bet likau nepatenkinta.....liko mini randai,kraujosruvu nauju atsirado,kurios ir pasiliko.....
taigi,bandysiu naujuoju Lietuvoje budu,nors pasaulyje jau senokai juo operuoja ir sekmingai....
Atsakyti
sveikos 4u.gif
pasidalinsiu savo patirtim...
tikriausiai paveldejau tokias "ypatingas" kojas ir kai man buvo 22 m. nusprendziau operuoti desine koja. Ypatingu skausmu nebuvo, tiesiog negraziai buvo issokusi vena, daug kas pirstais bade.
Galvoju kol jauna tai dar grazia pavadinsiu thumbup.gif thumbup.gif
Buvau konsultacijoj privaciai. Suplojau netoli 400 lt. Operacijos data buvo po savaites. Dar 1500 lt.
Gydytojams, prieziurai, gydymo istaigai-priekaistu neturiu.
Padare tris pjuvius. Viskas kaip ir gijo gerai.
Atejo ruduo, kelniu sezonas. Nelabai ir stebejau po to kaip ir kas.
Ir stai man dabar 24 m. ir ties kelio sulenkimu kur buvo vienas pjuvis yra didziausia venu raizgalyne, vaizdas ne pats graziausias verysad.gif verysad.gif
Ir po viso grozio...
Vaikuciu neturiu ir nezinau kaip pasielgt veliau.. doh.gif

Visoms kitoms linkiu graziu kojyciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2010 01 28, 10:18)
sveikos  4u.gif
pasidalinsiu savo patirtim...
tikriausiai paveldejau tokias "ypatingas" kojas ir kai man buvo 22 m. nusprendziau operuoti desine koja. Ypatingu skausmu nebuvo, tiesiog negraziai buvo issokusi vena, daug kas pirstais bade.
Galvoju kol jauna tai dar grazia pavadinsiu  thumbup.gif  thumbup.gif
Buvau konsultacijoj privaciai. Suplojau netoli 400 lt. Operacijos data buvo po savaites. Dar 1500 lt.
Gydytojams, prieziurai, gydymo istaigai-priekaistu neturiu.
Padare tris pjuvius. Viskas kaip ir gijo gerai.
Atejo ruduo, kelniu sezonas. Nelabai ir stebejau po to kaip ir kas.
Ir stai man dabar 24 m. ir ties kelio sulenkimu kur buvo vienas pjuvis yra didziausia venu raizgalyne, vaizdas ne pats graziausias  verysad.gif  verysad.gif
Ir po viso grozio...
Vaikuciu neturiu ir nezinau kaip pasielgt veliau..  doh.gif

Visoms kitoms linkiu graziu kojyciu  4u.gif  4u.gif


maza_maza, o kokiu būdu tau operavo ir kur? g.gif ar buvau po operacijos pas daktarus konsultacijai ar parodei naują venų raizgalynę? Gal galima jas dar paslėpti, pvz.: skleroterapijos būdu unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti