Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šeimos židinys
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Įvairios smulkmenos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
panele_roze
smile.gif mes klaipedos akropolyje pirkom tokisu tris dramblius sujungtus norejom naujoviskai:)
zylia
o gal kas zino/gali patarti kur rasti menisku zidiniu?
buciau dekinga uz info...
Laiminga_saule
QUOTE(kviettka @ 2009 08 01, 20:37)
Sveikos merginos, gal yra tokiu, kurios iesko seimos zidinio. Mes nusipirkom patys, jau buvom prarade vilti rast, bet Vilniuje, Helios city, kur savanoriu pr., atidare nauja parduotuvele, antrame aukste. Ten labai daug graziu zvakidziu, ir mes radom savo wink.gif Aisku, nera ten moliniu, daugiausia stiklas, bet spalvu ivairiausiu ir formu daug. As dziaugiuos zidinuku smile.gif
*

Va va, as noreciau kazko tokio, is stiklo, elegantisko, grazaus. nes tas molis man taaaip negrazu... doh.gif
o jei nepaslaptis, kokios kainos? nes viena zidini buvau tikrai radus grazu, bet jo kainyte buvo virs 800lt. tai kazkaip gerokai per brangu.
zylia
Na stikliniai dazniausiai kiciniai buna, kazkodel... Jei koki dailu elegantiska radus... Reiks uzlekt kada i Helios.
As tai ir is molio grazaus kazka isivaizduoju, menininko gal sukurta, tik nepavyksta rasti kolkas, prasiau vienos keramikes kad sukurtu, bet taip ir nesukure... Gal kas keramika uzsiimanciu pazistat?
zujka
Mačiau autorinį stiklinį obuolį su nupjautu šonu. Labai gražiai atrodė. Dailės kombinato antram aukšte. Ale kaina tai gan aukštoka, kažas virš 200. Bet kaip už autorinį meno kūrinį tai manau verta.
Vanile83
na o aš norėčiau rasti žvakidę skaidraus stiklo ant gana plonyčio ilgo koto ir virčuj dubenėlio formos išplatėjimu apvaliai žvakei, mačiau kažkada nuotraukose, sužavėjo, taip grakščiai ir lengvai atrodė, bet dabar ką randu tai vis arba spalvotas stiklas arba trumpas kotelis ir pan... ehh reiks intensyvinti paieškas biggrin.gif
zylia
Ant aukstos elegantiskos stiklines kojeles tai dabar gi visur daug zvakidziu, kad ir Th.Philips parduotuvej atrodo maciau, tik virsuj ne bliudukas, bet iv.formu stiklinis indelis, manau padekoravus gal ir nieko visai... bliuduku gal nebuna, nelabai gal saugu tokiai aukstai zvakidei...
acte
Sveikos merginos,
noriu pasirodyt kokį šeimos židinį užsakiau, kai ėjau piršliene:

user posted image user posted image
Vienoje pusėje jaunųjų nuotrauka kartu, kitoje kai jie mažiukai buvo mirksiukas.gif
Skinte
O kur čia taip įdomiai padarė? Kaip čia viskas padaryta? Labai fainuoliškas židinys. thumbup.gif
zylia
Tikrai toks nematytas sprendimas, kazin ar firmoj kokioj daret ar privaciai? Gal dekupazo technika naudota?
acte
QUOTE(zylia @ 2010 05 06, 16:36)
Tikrai toks nematytas sprendimas, kazin ar firmoj kokioj daret ar privaciai? Gal dekupazo technika naudota?
*

Židinį darė firmoj, jie gamina žvakes ir turi kažkokį būdą, kaip perkelia nuotrauką. Atrodo, kad ji kaip įlieta. Visas židinys iš tokio vaško kaip žvakė, o dega viduj įdėta arbatinė žvakutė, sudegus uždegi kitą ir taip gali deginti daug daug kartų.
Mums labai patiko, galiu duot kontaktus uabstelota@gmail.com ir www.stelota.lt
Egliux
Mergaites kas norit is stiklo zidiniu va cia orginalius uzmaciau, as savo jauniesiems ieskau, reiks skambint kainyciu klaust sakiau, nes noriu stiklinio ax.gif
Zidiniai

Ir dar va cia angelus ziurejau, reikia eiti i galerija ir ten perziureti
Angelas
acte
QUOTE(Skinte @ 2010 05 09, 13:29)
Jei ne paslaptis, kiek mokėjot? ax.gif
*

Jei manęs klausiat, tai 40lt už visą komplektą, židinį ir žvakes taip pat dekoruotas, kurias tėveliai ir mamytės atnešė uždegtas.
Galiu telefoną duoti, parašykit į až .
Audrutyte
QUOTE(SandritaM @ 2010 05 13, 22:35)
sveiki gal kas ka panasaus zino kur Vilniuje daro?
*

Stikliuniu graziu dalyku Vilniuje yra Helios City centre (salia Vingio kino teatro) antrame aukste..as ten pirkau seimos zidini..aisku kainos nera pigios ax.gif
SandritaM
QUOTE(Audrutyte @ 2010 05 15, 22:19)
Stikliuniu graziu dalyku Vilniuje yra Helios City centre (salia Vingio kino teatro) antrame aukste..as ten pirkau seimos zidini..aisku kainos nera pigios  ax.gif
*

aciu butinai reikes uzsukti smile.gif)) ten uzsisakeme dezutes saldainiams sveciams.
Kiek mokejote uz zidini jei nepaslaptis?
jolii
QUOTE(acte @ 2010 05 05, 23:32)
Sveikos merginos,

user posted image  user posted image
Vienoje pusėje jaunųjų nuotrauka kartu, kitoje kai jie mažiukai buvo  mirksiukas.gif
*

o cia Kaune gamina? Labai orginalu,jei galit parasykit man i AZ tel nr kur galima butu uzsakyti. beje, per kiek laiko jums padare toki seimos zidini? g.gif
idomu ar krikstynoms padarytu su vaiko nuotrauka ka nors panasaus? wub.gif
Audrutyte
QUOTE(SandritaM @ 2010 05 17, 17:04)
aciu butinai reikes uzsukti smile.gif)) ten uzsisakeme dezutes saldainiams sveciams.
Kiek mokejote uz zidini jei nepaslaptis?
*

Tai jus dezytes saldainiams matyt pirmame aukste pirkote..kur daug graziu smulkmenu yra...dezuciu,popieriaus,juoseliu ir pan wub.gif
O antrame aukste yra parduotuvyje Interjeros detales ar kazkokios,uzkrito pavadinimas doh.gif Bet neabejoju,kad rasite..as uz savaji mokejau 84lt blush2.gif , bet man jis labai grazus wub.gif yra ten ir pigeniu variantu..ir viskas bent jau man atrodo ispudingai thumbup.gif
SandritaM
QUOTE(Audrutyte @ 2010 05 18, 09:47)
Tai jus dezytes saldainiams matyt pirmame aukste pirkote..kur daug graziu smulkmenu yra...dezuciu,popieriaus,juoseliu ir pan  wub.gif
O antrame aukste yra parduotuvyje Interjeros detales ar kazkokios,uzkrito pavadinimas  doh.gif Bet neabejoju,kad rasite..as uz savaji mokejau 84lt  blush2.gif , bet man jis labai grazus  wub.gif yra ten ir pigeniu variantu..ir viskas bent jau man atrodo ispudingai  thumbup.gif
*

aciu, butinai uzsuksime smile.gif
veliau pasidalinsiu ispudziais ar pavyko mums ten nusipirkti.
acte
QUOTE(jolii @ 2010 05 17, 18:02)
o cia Kaune gamina? Labai orginalu,jei galit parasykit man i AZ tel nr kur galima butu uzsakyti. beje, per kiek laiko jums padare toki seimos zidini? g.gif
idomu ar krikstynoms padarytu su vaiko nuotrauka ka nors panasaus? wub.gif
*

Kaune, padare per pora dienu. Tel parasiau i AZ.
O nuotrauka kokia norit gali ideti, su vaikuciais tikrai grazu butu smile.gif
kide
Mergaites,

O kas zidini turi pirkti? blush2.gif
man labai geda klaust, bet tikrai nzn.. doh.gif
Audrutyte
QUOTE(kide @ 2010 05 19, 19:21)
Mergaites,

O kas zidini turi pirkti?  blush2.gif 
man labai geda klaust, bet tikrai nzn.. doh.gif
*

Siaip pagal viska turetu tevai pirkti....bet mano teveliai patys paprase nusipirkt,toki koks man patinka..ir kad veliau jo nepaslepciau spintoje ax.gif tai pati ir nusipirkau,o tevai uzdegs ir padovanos mirksiukas.gif
Egliux
Sveikutes biggrin.gif
Niu siandien pagaliau pasiemiau savo zidinuka angeliuka wub.gif Ir buvau zvakių uzvaziavus paziureti prie akluju, link topocentro vaziuojant, cia Kaune, tai tikrai labai graziu yra vestuvems paciu zvakiu, nereikia net zidinio atskirai pirkti, ir kainos normalios, nuo maiselio internetini puslapi nuziurejau tai imetu, gal kam pravers, man atrodo cia ir uzrasus su vardais daro ant zvakiu mirksiukas.gif
Zvakiu fabrikas
jolii
QUOTE(acte @ 2010 05 05, 23:32)
Sveikos merginos,

user posted image  user posted image
Vienoje pusėje jaunųjų nuotrauka kartu, kitoje kai jie mažiukai buvo  mirksiukas.gif
*

Kauno dienose prekiavo ir šita firma,kur daro su nuotraukom židinius ir šiaip žvakes,turėjo židiniu pavyzdžių,tai patikėkit, grožis nerealus. thumbup.gif
indvai
gal kuri turit zodziu tevams teikian namu zidini?
kaubojey
O aš visai nenoriu šeimos židinio, ir kitų tradicijų.
martyna_mx
Kreipiuosi į šiaulietes smile.gif
Gal žinot, kur galima rasti orginalių šeimos židinių Šiauliuose, nes jaučiu, kad teks jauniesiems dovanot molinį namelį schmoll.gif Juk nesiversi per galvą .... ir taip tų rūpesčių per akis.
kaubojey
Aš nors ir ne šiaulietė, bet sakau, kad galėtum padaryti tokį šeimos židinį - nupirk stiklinę gilią žvakidę, ir kokią plačią žvakę, ir įdėk ją į tą žvakidę, o į dugną gali primesti kokiį tai rožių žiedlapių, ar gėlių žiedelių, kaip iš jaunosios puokštės, arba kokių blizgančių rutuliukų, perliukų, ką nors pagal fantaziją smile.gif.
Gali būti kažkas tokio:
user posted image
user posted image
user posted image
kaubojey
user posted image
Adrijana
Sveikos, man kaip ir jums teko zidinio ieskoti, kadangi norejau gauti toki kuri galeciau pastatyti matomoje vietoje ir naudoti, ... kaip supratote issirinkau pati teveliai nupirko ax.gif

Radau visai atsitiktinai kaune hyper maximoje yra tokia parduotuvele ten lyg tais priesais baliomanija molio dirbinius pardavineja.
Balto molio, toks burbulas su daug skyluciu, per puse atsidaro ir isideda zvakute, apacioje mazytes kojeles trys. Vakare uzdegus ispudingai atrodo daznai uzsidegame. smile.gif

Dar buvo ir puse burbulo su skylutemis ir lyg ant lekstutes padetas irgi graziai atrode tas lyg 39 lt kainavo musu 79lt bet tikrai vertas biggrin.gif
kristulia *
cia musu zidinys, apie kuri mes nieko nezinojom, staigmena mums, likom maloniai nustebinti, o iteuke mums musu vaikai wub.gif
amberr.
Mes pirkom ziauriai grazu ir neeiline zidini Kaune Senamestyje vienoje is dirbiniu parduotuviu.. wub.gif toks apvalus, atsikelia ta dalis kur idet svakei ir padaryti du ziedai wub.gif nu super wub.gif wub.gif
Alinutia
Mūsų židinys iš MOLO PC ten yra atskira stiklo parduotuvėlė, toks porcelialinis, vieno dailininko darbas, kitokių ten ir nėra. Mažas pasirinkimas Kaune doh.gif O molio nemėgstam verysad.gif
BaltojiEustoma
QUOTE(Adrijana @ 2010 07 07, 21:06)
Sveikos, man kaip ir jums teko zidinio ieskoti, kadangi norejau gauti toki kuri galeciau pastatyti matomoje vietoje ir naudoti, ... kaip supratote issirinkau pati teveliai nupirko  ax.gif

Radau visai atsitiktinai kaune hyper maximoje yra tokia parduotuvele ten lyg tais priesais baliomanija molio dirbinius pardavineja.
Balto molio, toks burbulas su daug skyluciu, per puse atsidaro ir isideda zvakute, apacioje mazytes kojeles trys. Vakare uzdegus ispudingai atrodo daznai uzsidegame. smile.gif

Dar buvo ir puse burbulo su skylutemis ir lyg ant lekstutes padetas irgi graziai atrode tas lyg 39 lt kainavo musu 79lt bet tikrai vertas  biggrin.gif
*

Aha tikrai ten jis grazus- as irgi toki jau nupirkau thumbup.gif
rosebud1
tėvai židiniu pasirūpina smile.gif
jolli513
Musiskis tai irgi labai grazus molinukas, tik juodosios keramikos thumbup.gif , labai fainai ziurisi, pirkau pas dailininka toki. Tai dar ir vienetinis beveik, nes kai ranku darbo, tai nelabai toki pati kita ir padarysi blush2.gif wub.gif . o kaina tai juokinga tongue.gif 22 litai...
ausrele123
mes uz 9litus radome pirkti.baltas grazus šeimos židinys, dar
balandžių porelę ant viršaus padėjome, tai gavosi apie 14lt ax.gif pigu, gražu.
jums
Man bene viena graziausiu yra si tradicija - baznycioje perimti seimos zidini.. Tik kazkaip mums ji gal nelabai kaip atrodys, jei zidini perduos mano nesugyvenantys tevai, o ir MB issiskyre... Liudna verysad.gif
ramuniuxas
Ar tik nekvepia cia selevi parduotuves reklama smile.gif
Siaip seimos zidinys labai grazi tradicija ir manau, kad nereikia isradineti dviracio, tiek daug dabar visur graziu zvakidziu, daug keramikos, stiklo parduotuviu. Be to, man asmeniskai tai paciai pirkti zidinio nereikejo, nes manau tuo tikrai turi pasirupinti tevai, kurie jį ir dovanoja, ir reikia gerbti ju parinkta seimos zidinio simboli. Net jei jis neatitinka jusu lukesciu. JUk tai simbolis.
MB tevai abu puikiai sutaria, mano tetis mires, mama jau kuri laika gyvena su draugu, todel zidini perdave visi keturi, mintyse zinoma, as tikejau, kad perduoda mano mama su teciu, kadangi mano tevu santykiai ir seimos savokos supratimas man visa gyvenima bus pagrindu. Todel akimirka gal kiek graudi buvo, bet kartu ji buvo sventa, sakraliska ir tokia jauki.
Papildyta:
QUOTE(jums @ 2010 09 16, 16:06)
Man bene viena graziausiu yra si tradicija - baznycioje perimti seimos zidini.. Tik kazkaip mums ji gal nelabai kaip atrodys, jei zidini perduos mano nesugyvenantys tevai, o ir MB issiskyre... Liudna  verysad.gif
*

Galite paprasyti perduoti zidini kitu artimuju, galbut seneliu, galbut kriksto tevu, mylimiausios tetos. Mano pazistama tai prase savo geriausios drauges, kuri uz ja zymiai buvo vyresne, bet jau daug metu kartu jos buvo neiskiriamos, o jos seima tikrai graziai gyvena, turi kruva vaikuciu.
Tik butinai paaiskinkite tevams, kodel nenorite, kad zidini perduotu tevai. O jeigu manote, kad tevai isizeis, tai tokiu atveju gal atsisakyti tos tradicijos, nes is tiesu issiskyre tevai nelabai koki ta seimos zidini ir perduotu.
keramike
(Pirkom Selevi parduotuveje, tokiu kaip ten kazkaip niekur nemaciau.)

O man cia labiau kicu kvepia doh.gif Jau tokia proga galima butu ir autorini darba uzsisakyti, juk veliau galesit perduot savo vaikams mirksiukas.gif
Fei
QUOTE(amber123 @ 2010 07 24, 16:38)
Mes pirkom ziauriai grazu ir neeiline zidini Kaune Senamestyje vienoje is dirbiniu parduotuviu..  wub.gif toks apvalus, atsikelia ta dalis kur idet svakei ir padaryti du ziedai wub.gif nu super wub.gif  wub.gif
*

gal būtų galima pamatyti ir sužinoti kainą? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Alinutia @ 2010 08 03, 13:02)
Mūsų židinys iš MOLO PC ten yra atskira stiklo parduotuvėlė, toks porcelialinis, vieno dailininko darbas, kitokių ten ir nėra. Mažas pasirinkimas Kaune  doh.gif  O molio nemėgstam  verysad.gif
*

Būtų smagu pamatyti ir jūsiškį židinį ax.gif

Kaunietės, gal dar kuri turit patarimų dėl židinių? Pati asmeniškai kol kas žiūrėjau tik Urmo bazėje, tai mačiau dviejose vietose - raudonam pasaže, pas tokį jauną vaikinuką, prekiaujantį įvairiais puodeliais, taurėm ir t.t. Tai ten buvo paprasčiausi, mažiausiai kičiniai - pvz. tiesiog baltas, apvalus, molinis židinukas. Apie 35lt, jei gerai pamenu. Ir dar mačiau vienoj vietoj, ten prekiauja visokia vestuvine atributika. Ten irgi moliniai, bet jau žymiai aukštesni ir prikrauti visko. Tokio jau nenorėčiau.
Sielaa
Seimos zinidinio perdavimas viena graziausiu tradiciju mano nuomone! smile.gif mes jau turime nusipirke zidinuka. Pirkome kaziuko mugeje is keramiku, bltas molinis visas, labai graziai atrodo o ir kaina nedidele thumbup.gif
Saron
Kaune preiš Hypermaximą Savanoriuose yra žvakių parduotuvėlė, tai ten jie ir žvakidžių turi, ir šeimos židinį mačiau.
L'una
QUOTE(kristulia * @ 2010 07 23, 23:14)
cia musu zidinys, apie kuri mes nieko nezinojom, staigmena mums, likom maloniai nustebinti, o iteuke mums musu vaikai  wub.gif
*

labai grazus seimos zidinys, gal galima suzinoti, kur tokiu galima isigyti? ax.gif
sviliuke
Zidinio perdavimas labai miela tradicija, to tikrai nori ir tevai...O tu zidinuku pilna keramikos studijose, suvenyru parduotuvese...
keramike
Esu lipdziusi keleta autoriniu seimos zidiniu
user posted image
user posted image
weena
musu seimos zidinys ax.gif virsuje dedasi zvakute
user posted image
mafijozė
QUOTE(keramike @ 2011 05 22, 19:58)
Esu lipdziusi keleta autoriniu seimos zidiniu
user posted image
user posted image
*

lb gražu... tik tokį židinį savo vestuvėse įsivaizduoju.... būtų iš vis tobula, jei patiem būtų galima nusilipdyti savo šeimos židinį mastau.gif
Stella7
QUOTE(rimvydele @ 2011 06 18, 12:03)
o kada butent yra perduodamas seimos zidinys? kada norim? ax.gif
*

O pas jus bus vakaro vedejas?pas mus tai vedejas atsakingas uz tai..Kiek zinau dar baznycioje galima tai padaryti smile.gif
*magnifique*
QUOTE(Stella7 @ 2011 06 18, 13:59)
O pas jus bus vakaro vedejas?pas mus tai vedejas atsakingas uz tai..Kiek zinau dar baznycioje galima tai padaryti smile.gif
*

na taip bus smile.gif bet gal vis tiek reik susitarti, kad tada ir tada ax.gif
weena
QUOTE(skiedralka @ 2011 06 16, 21:48)
is kur toki pirkote?  blush2.gif
*

pirkom stiklo galerijoje Kaune

QUOTE(rimvydele @ 2011 06 18, 14:03)
o kada butent yra perduodamas seimos zidinys? kada norim? ax.gif
*

mums teveliai baznycioje iteiks, uzdegs MB teveliai ir mano teveliai po zvake ir tada musu seimos zidini, ir tada kunigas dar pasventins smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.