Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos židinys

Mano teveliai yra issaugoje savaji seimos zidini smile.gif Toki autentiska smile.gif Medinis pagrindas ir masyvi zvake, tai ja ketiname pakeisti smile.gif O iteiks net nezinau kaip, ar visi keturi, ar vien tik mamytes smile.gif Man jokio skirtumo, bet si tradicija perduoti seimos zidini man lb grazi.
Atsakyti
Mes dar zidinio neturim, bet tikrai zinau, kad pirksim patys.... Nes tai MUSU seimos zidinys. Teveliai tik ateis su uzdegtom zvakem ir izieps musu zidini. Taip atiduos dalele savo zidinio ugnies, o ne visa savo seimos ugni....

Bet cia priklauso nuo seimos tradiciju. As zinau, kad pas mus taip bus..... Man taip labai grazu wub.gif Ir kiek teko buti vestuvese, tai teveliai tik iziebia ugni, o ne atiduoda savo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ele.b: 06 birželio 2009 - 17:30
Sveikos merginos, gal yra tokiu, kurios iesko seimos zidinio. Mes nusipirkom patys, jau buvom prarade vilti rast, bet Vilniuje, Helios city, kur savanoriu pr., atidare nauja parduotuvele, antrame aukste. Ten labai daug graziu zvakidziu, ir mes radom savo wink.gif Aisku, nera ten moliniu, daugiausia stiklas, bet spalvu ivairiausiu ir formu daug. As dziaugiuos zidinuku smile.gif
Atsakyti
Mes seimos zidini pirkom patys. Tevai tik uzdege per vestuves. Zidinys netradicinis, bet su prasme - du angeliukai meiliai susikabine ziuri i seimos ugni (zvake). Ne molinis, sunkus toks, sakyciau varinis g.gif
Atsakyti
O mes gavom švyturį, rodantį kelią į namus 4u.gif
Atsakyti
o as nupirkau toki miela namuka su idedama zvakute ir tai buvo musu zidinys. jis stovejo pries mus ant stalo, tada mamos atejo kiekviena laikydama po zvake ir uzdege musu zidini, is paskos atejo tevai, atnese dideli kepala duonos ir druska ir taip pat iteike linkedami kad niekad netruktu...
Atsakyti
Aš išvis nenoriu jokių židinių, bet jau žinau, kad gausim. Tai teks laikyt matomoj vietoj pasidėjus. Ech.
Atsakyti
as tai klaipedoj per juros svente nupirkau viska smile.gif
Atsakyti
smile.gif mes klaipedos akropolyje pirkom tokisu tris dramblius sujungtus norejom naujoviskai:)
Atsakyti
o gal kas zino/gali patarti kur rasti menisku zidiniu?
buciau dekinga uz info...
Atsakyti
QUOTE(kviettka @ 2009 08 01, 20:37)
Sveikos merginos, gal yra tokiu, kurios iesko seimos zidinio. Mes nusipirkom patys, jau buvom prarade vilti rast, bet Vilniuje, Helios city, kur savanoriu pr., atidare nauja parduotuvele, antrame aukste. Ten labai daug graziu zvakidziu, ir mes radom savo wink.gif Aisku, nera ten moliniu, daugiausia stiklas, bet spalvu ivairiausiu ir formu daug. As dziaugiuos zidinuku smile.gif

Va va, as noreciau kazko tokio, is stiklo, elegantisko, grazaus. nes tas molis man taaaip negrazu... doh.gif
o jei nepaslaptis, kokios kainos? nes viena zidini buvau tikrai radus grazu, bet jo kainyte buvo virs 800lt. tai kazkaip gerokai per brangu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiminga_saule: 16 kovo 2010 - 21:57
Na stikliniai dazniausiai kiciniai buna, kazkodel... Jei koki dailu elegantiska radus... Reiks uzlekt kada i Helios.
As tai ir is molio grazaus kazka isivaizduoju, menininko gal sukurta, tik nepavyksta rasti kolkas, prasiau vienos keramikes kad sukurtu, bet taip ir nesukure... Gal kas keramika uzsiimanciu pazistat?
Atsakyti