Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai, bėrimai

QUOTE(Kirkė @ 2014 02 14, 23:44)
Tik noriu pažymėti, kad odos problemose atsispindi vidaus organų ar jų sistemų veikla. Jei kyla spuogai ( ir ne tik), reikėtų pasižiūrėti ar nėra problemos viduje  4u.gif

apie tai as ir kalbu. Visos bedos prasideda nuo prastai veikiancio zarnyno ir prastos jo mikroflotos, kumet del neteisingos mirybos jame vyrauja bakteriju disbalansas - dominuoja kandidos perteklius, isbujojimas. Va tada islenda visos linksmybes per oda ir ne tik. Jei netvarka zarnyne, tai is karto atsispirndi ant odos. Netvarka zarnyne padaro anlgliavandeniu perteklius, miltiniai, gluteinai ir daznai pieno baltymas. Tai jau garsiai sako visi progresyvus dakratai ir tai irodyta seniasuiai, Kitas reikalas, kad kai kurie zmons nenori to girdeti ir tepalali bei tabletes jiems yra mielesni. Vertetu pasigilinti kokia zala daro tokie vaistai, toks abejotinas sveikatinimasis, koks santykis zalos ir naudos is ju.
Bet, jei kazkam priimtiniau gydyti spuogus antibiotikais ir KT, naikinant gerasias bakterijas ir dar labiau prastinant zarnyno mikroflora, silpninant imunine sistema, nei isimant is raciono tai, kas davaro oda iki tu spuoguu - tebunie.
Sekmes, merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 02 15, 01:17)
O tai is kur atsiranda tos visos odos ligos? Pati oda jomis suserga? Jus gal pasigilinkite I odos ligu priezastis, kas jas sukelia, isprovokuoja. Odos liga, tai reakcija I kazka. odos liga, tai jau kazko pasekme o ne priezastis. Bet cia, matau, kaip su pliku pesiotis  biggrin.gif

Vaje tau.... odos ligos gali buti ir paveldimos, ar tu ka valgai, ar tu isvis vien vandeni gersi!!!!!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 02 15, 01:33)
apie tai as ir kalbu. Visos bedos prasideda nuo prastai veikiancio zarnyno ir prastos jo mikroflotos, kumet del neteisingos mirybos jame vyrauja bakteriju disbalansas - dominuoja kandidos perteklius, isbujojimas. Va tada islenda visos linksmybes per oda ir ne tik. Jei netvarka zarnyne, tai is karto atsispirndi ant odos. Netvarka zarnyne padaro anlgliavandeniu perteklius, miltiniai, gluteinai ir daznai pieno baltymas. Tai jau garsiai sako visi progresyvus dakratai ir tai irodyta seniasuiai, Kitas reikalas, kad kai kurie zmons nenori to girdeti ir tepalali bei tabletes jiems yra mielesni. Vertetu pasigilinti kokia zala daro tokie vaistai, toks abejotinas sveikatinimasis, koks santykis zalos ir naudos is ju.
Bet, jei kazkam priimtiniau  gydyti spuogus antibiotikais ir KT, naikinant gerasias bakterijas ir dar labiau prastinant zarnyno mikroflora, silpninant imunine sistema, nei isimant is raciono tai, kas davaro oda  iki tu spuoguu - tebunie.
Sekmes, merginos  4u.gif

Gerai, jei jus nusisukinejote nuo mano klausimu,taip ir nepasisakete del jaunatvisku spuogu ir t.t. tai as kitaip bandysiu paklausti.. Gerai, tai man reiskia buvo prastai veikiantis zarnynas, disbalansas.. net nepakeitus mitybos - susidare balansas?! Tai kokia man diagnoze parasyt galima? Ir dar vel ta savo vyra prikisiu, jam disbalansas teses 15m, ir staiga susitvarke, nieko nedarius. Valio!! 4u.gif
Na, jau pavargau umn.gif Pabaigai,visgi tiems, kuriuos 4u.gif kankina acne siulau isbandyti exposed.Man ir vyrui tikrai padejo.

Tai tiek, norejau tik pagelbeti remdamasi savo patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 02 15, 00:33)

Bet, jei kazkam priimtiniau  gydyti spuogus antibiotikais ir KT, naikinant gerasias bakterijas ir dar labiau prastinant zarnyno mikroflora, silpninant imunine sistema, nei isimant is raciono tai, kas davaro oda  iki tu spuoguu - tebunie.
Sekmes, merginos  4u.gif

g.gif Man rodos minejau, kad isbandziau viska. Laikiausi grieztos dietos 1,5 m , kartu geriau arbata gerinancia virskinima ir atseit padedancia nuo spûogu.

Man dieta nepadejo bigsmile.gif .
O KT padejo. Dabar nei pas dermatologus vaikstau, nei KT geriu, nei maukiu litrais zoliu arbatas, o oda puiki smile.gif.

Man kyla ispudis, kad jus esate isikibusi savos tiesos ir nenorite pripazinti, kad ne visada tai veikia. Nors mano atvejis kuo puikiausiai tai irodo.

Beje, as neneigiu, kad maistas turi itakos, tik deja ne visiems. Kazkam padejo kavos atsisakymas? biggrin.gif As niekada gert nebuvau pradejus, alia spuogai vistiek eme kilt paauglystej ax.gif .

Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2014 02 17, 21:11)
g.gif Man rodos minejau, kad isbandziau viska. Laikiausi  grieztos dietos 1,5 m , kartu geriau arbata gerinancia virskinima ir atseit padedancia nuo spûogu.

Man  dieta nepadejo  bigsmile.gif .
O KT padejo. Dabar nei pas dermatologus vaikstau, nei KT geriu, nei maukiu litrais zoliu arbatas, o oda puiki smile.gif.

Man kyla ispudis, kad jus esate isikibusi savos tiesos ir nenorite pripazinti, kad ne visada tai veikia. Nors mano atvejis kuo puikiausiai tai irodo.

Beje, as neneigiu, kad maistas turi itakos, tik deja ne visiems. Kazkam padejo kavos atsisakymas?  biggrin.gif As niekada gert nebuvau pradejus, alia spuogai vistiek eme kilt paauglystej  ax.gif .

thumbup.gif
pritariu
Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2014 02 17, 20:04)
Gerai, jei jus nusisukinejote nuo mano klausimu,taip ir nepasisakete del jaunatvisku spuogu ir t.t. tai as kitaip bandysiu paklausti.. Gerai, tai man reiskia buvo prastai veikiantis zarnynas, disbalansas.. net nepakeitus mitybos - susidare balansas?! Tai kokia man diagnoze parasyt galima? Ir dar vel ta savo vyra prikisiu, jam disbalansas teses 15m, ir staiga susitvarke, nieko nedarius. Valio!! 4u.gif
Na, jau pavargau  umn.gif  Pabaigai,visgi tiems, kuriuos 4u.gif  kankina acne siulau isbandyti exposed.Man ir vyrui tikrai padejo.

Tai tiek, norejau tik pagelbeti remdamasi savo patirtimi 4u.gif



QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2014 02 17, 20:11)
g.gif Man rodos minejau, kad isbandziau viska. Laikiausi  grieztos dietos 1,5 m , kartu geriau arbata gerinancia virskinima ir atseit padedancia nuo spûogu.

Man  dieta nepadejo  bigsmile.gif .
O KT padejo. Dabar nei pas dermatologus vaikstau, nei KT geriu, nei maukiu litrais zoliu arbatas, o oda puiki smile.gif.

Man kyla ispudis, kad jus esate isikibusi savos tiesos ir nenorite pripazinti, kad ne visada tai veikia. Nors mano atvejis kuo puikiausiai tai irodo.

Beje, as neneigiu, kad maistas turi itakos, tik deja ne visiems. Kazkam padejo kavos atsisakymas?  biggrin.gif As niekada gert nebuvau pradejus, alia spuogai vistiek eme kilt paauglystej  ax.gif .

Merginos, nereikia elgtis kaip box.gif. Jūs visos esat teisios savaip smile.gif Kadangi teko studijuoti chemiją, dabar studijuoju mediciną, tenka panaudoti tai ką davė aukštasis mokslas - žinias ir kritinį mąstymą biggrin.gif Kaip minėjau anksčiau, kiekvienas atvejis yra individualus ir tik gerai pažinodamas save ir savo vidų, galėsi padėti sau. Vienos rinksis lengvesnį kelią (vaistai, KT ar pan), kiti - sunkesnį: savęs stebėjimas, pažinimas, atsirinkimas kas tinka, kas ne. Tai tikrai sunku, reikalauja daug laiko, valios ir kantrybės. Be to, paskutiniu metu atsirado labai daug informacijos ir dažnai prieštaringos. Patys gydytojai dažnai būna skirtingose pusėse ir nesutaria dėl vieno ar kito gydymo būdo. Mes tik galime paimti tą info, atsirinkti kas tinka, kas ne( čia sunkiausia) ir arba naudoti arba ne.
Beje, šiek tiek paprieštarausiu nidulia'i: ne visada žarnyno sutrikimai yra spuogų atsiradimo priežastis. Pirmiausiai, viskas kas patenka į mūsų kraują, nunešama į kepenis. Kepenyse sulaikomas visas/ beveik visas brudas. Tai kaip didelis filtras. Todėl, jei kepenų veikla bus sutrikusi, tai irgi gali būti spuogų atsiradimo priežastis. Tiesiog bet kokio organo funkcijos sutrikimas gali lemti vieną ar kitą disbalansą. Tai ali turėti įtakos genai, vaikystės ligos, aplinka, maistas, kuriuo maitinamės. Ir tai atsitinka ne per dieną ar mėnesį. Vėžys- ko gero būtų, geriausias pavyzdys. Ko trūksta mūsų dabartinėje medicinoje - tai kad gydomos pasekmės, nėra prevencijos ir gydoma tik viena dalis, nežiūrint į žmogų kaip į sistemą ir taip kaip veikia VISOS šios sistemos dalys.
Pabaigai - jei turėsit laiko, pasidomėkit tokiu dalyku kaip biomechanika. Labai verta pastudijuosi dėl savo sveikatos. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirkė: 18 vasario 2014 - 12:44
gal ka sgali parekomenduoti siauliuose gera dermatologa? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amélie de Montmartre @ 2014 02 17, 20:11)
g.gif

Man kyla ispudis, kad jus esate isikibusi savos tiesos ir nenorite pripazinti, kad ne visada tai veikia. Nors mano atvejis kuo puikiausiai tai irodo.

Beje, as neneigiu, kad maistas turi itakos, tik deja ne visiems. Kazkam padejo kavos atsisakymas?  biggrin.gif As niekada gert nebuvau pradejus, alia spuogai vistiek eme kilt paauglystej  ax.gif .


Vat butent taip ir man pasirode, kad buvo tiesiog persama tokia nuomone, o juk gali buti ir kitu priezasciu, ir tai faktas. Vien del to ir papasakojau savo patirti, noredama ikelti daugiau info ir pavyzdziu, kad kiti perskaite sia tema rastu atsakyma ir problemos sprendimo buda savo nuoziura,jiems tinkamiausia, o nepuldami atsisakyti angliavandeniu smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kirkė @ 2014 02 18, 13:43)
Merginos, nereikia elgtis kaip  box.gif. Jūs visos esat teisios savaip  smile.gif Kadangi teko studijuoti chemiją, dabar studijuoju mediciną, tenka panaudoti tai ką davė aukštasis mokslas - žinias ir kritinį mąstymą    biggrin.gif Kaip minėjau anksčiau, kiekvienas atvejis yra individualus ir tik gerai pažinodamas save ir savo vidų, galėsi padėti sau. Vienos rinksis lengvesnį kelią (vaistai, KT ar pan), kiti - sunkesnį: savęs stebėjimas, pažinimas, atsirinkimas kas tinka, kas ne. Tai tikrai sunku, reikalauja daug laiko, valios ir kantrybės. Be to, paskutiniu metu atsirado labai daug informacijos ir dažnai prieštaringos. Patys gydytojai dažnai būna skirtingose pusėse ir nesutaria dėl vieno ar kito gydymo būdo. Mes tik galime paimti tą info, atsirinkti kas tinka, kas ne( čia sunkiausia) ir arba naudoti arba ne.
Beje, šiek tiek paprieštarausiu nidulia'i: ne visada žarnyno sutrikimai yra spuogų atsiradimo priežastis. Pirmiausiai, viskas kas patenka į mūsų kraują, nunešama į kepenis. Kepenyse sulaikomas visas/ beveik visas brudas. Tai kaip didelis filtras. Todėl, jei kepenų veikla bus sutrikusi, tai irgi gali būti spuogų atsiradimo priežastis. Tiesiog bet kokio organo funkcijos sutrikimas gali lemti vieną ar kitą disbalansą.  Tai ali turėti įtakos genai, vaikystės ligos, aplinka, maistas, kuriuo maitinamės.  4u.gif

Taip, ir cia as drinks_cheers.gif
Kad musu kepenys irgi gali buti spuogu atsiradimo priezastimi, taip. Irgi minejau apie tai viename is savo postu. Pazinojau mergina, kuri daresi kepenu valyma, nes ja berdavo smulkiais spuogais kakta ir prie ausu ant zandu kiek didesniais. Sako, gal kiek ir odos bukle pagerejo, bet bendrai tai nepadejo. Na, kaip ir jus rasote, kiekvienas esame individualus. Db susitvarke ji veiduka, tik nepasakysiu kaip, nes nezinau. Bet prie progos paklausiu butinai ir grisiu cia pasipasakosiu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CarpeDiem: 27 vasario 2014 - 00:41
QUOTE(Kirkė @ 2014 02 18, 13:43)
Pirmiausiai, viskas kas patenka į mūsų kraują, nunešama į kepenis. Kepenyse sulaikomas visas/ beveik visas brudas. Tai kaip didelis filtras. Todėl, jei kepenų veikla bus sutrikusi,

Mergaites, o is kur kraujyje ir kepenyse atsiranda brudas??? Ne per burna? Ne per tai, ka dedame I burna? (tabletes, maistas)
Jus, kaip medike, geriau uz bet ka zinote visa sistema ir zinote, is kur I krauja ir kepenis patenka brudas, kas taip apkrauna kepenis, kad jos uzstringa, nesusitvarko su brudo perdirbimu. tinsta filtrai - limfmazgiai, taip pat, jus kaip medike, turite zinoti, ko reikia kepenims, kad jos gerai veiktu ir butu laimingos:) Turbut visoms aisku, kieno kepenys dirbs geriau, ar geriancio alkoholi, ar negereriancio, ar valgancio cukru, ar nevalganciojo. Tas pats ir su maistu bei tabletemis. Kirke, papasakokite, koki darba nudirba kepenys, kad susidorotu su angliavandeniu arba baltymu pertekliumi (cia besilaikancioms baltyminiu dietu) Jus tai papasakosite profesionaliau:)
Atsakyti
Gal kas susidūrė, gal kas gali kur nukreipti... beria odą (ypač blauzdos), labai niežti. Ėjau pas gydytoją, išrašė vaistų, deja nė trupučio nepadėjo, liga plinta, baigiu išeit iš proto nuo niežulio. Tyrimą darė dėl grybelio, jo nerasta. Gal kam panašu buvo, kuo gydėtės?
Atsakyti
...galžinote kuo ir kaip gydyti galvoje susidarančius pūlinukus - folikulitas?
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu problemele su nugara, ji isberta istisus metus, kartais daugiau, kartais maziau. Nesuprantu dar, kas tai itakoja. Ir sveiciu, ir su spiritu tepu, ir vasara sauleje padeginu. Ir vandens nenazai usgeriu. Ar turi kazkas tokia beda? Kaip kovojat su tuo? Ir dar klausimelis, ant uzpakalio turiu gilumini spuoga, kuris matosi ir man nepatinka. Kokie salinimo budai? Ar chirurgas ispjautu? Ar isvis tokius mazus pjauna?
Atsakyti