Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai, bėrimai

Turiu didelę problemą su spuogais. Esu naudojusi daugybę priemonių, net naudojau specialioj vaistinėj gaminamus vaistus su levomicetinu(man juos paskyrė gydytoja), tačiau nieko nepadėjo tik išsausino odą. Naudojau nepigius prausiklius, šveitiklius, kaukes, kremus, arbatmedžio aliejų, bet...nieko. schmoll.gif Dabar nusipirkau sebamed muiliuką be šarmų ir salicilo spirito, tikiuosi, kad padės. Naudoju dar tik 4 dienas, tai bent kol kas jokio poveikio, spuogai auga kaip augę. Gal žinot dar kokių tikrai veiksmingų priemonių? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panele12: 02 lapkričio 2014 - 14:59
Nu ir nepades jokios priemones nes jos tik pasekmes pavirsutiniskai apmalsina. Reikia priezastis naikinti tai ir dings visi spuogai patys. O spuogu priezastis - uzdegimas. O uzdegima sukelia cukrus(vaisiuose taip pat daug cukru - gliukoze, fruktoze irgi cukrus) ir viskas kur jo yra, krakmolas, miltiniai (duona, bulka, bandeles, pyragaiciai, sokoladukai, makaronau iir t.t.)ir daznai pieno produktai. Paimi, menesiui visa tai ismeti is mitybos ir pati isitikini, kad ne tepaluose esme o tai, ka dedi I burna. Man menesio begyje issivale visa oda, net demeliu is po spuogu nebeliko.
Atsakyti