Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kompiuterio problemos - 6
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
tatjana.t
Kadangi esu absoliutus chajnikas, tai turiu klausima, ne problema biggrin.gif
Kaip istrinti visus adresus is ADDRESS liniuotes?
Aciu
Ir dar, is My Document dingo kai kurie mano dokumentai - papkes, kur ju dabar ieskoti ar ar gali biti, kad jie dingo visiskai ir ju atkurti bus neimanoma... unsure.gif
dds
QUOTE(tatjana.t @ 2008 07 08, 20:52)
Kadangi esu absoliutus chajnikas, tai turiu klausima, ne problema biggrin.gif
Kaip istrinti visus adresus is ADDRESS liniuotes?
Aciu
*

Tools->Internet Options->Clear History
QUOTE(tatjana.t @ 2008 07 08, 20:52)
Ir dar, is My Document  dingo kai kurie mano dokumentai - papkes, kur ju dabar ieskoti ar ar gali biti, kad jie dingo visiskai ir ju atkurti bus neimanoma... unsure.gif
*

Ieškok šiukšlių dėžėje, jei ten nėra tada yra specialios programos skirtos atstatyti ištrintus failus, bet veikia tik tuo atveju jei į tą disko vietą kur buvo ištrintieji failai dar nebuvo įrašyta nauja informacija.
**Saulė**
QUOTE(dds @ 2008 07 08, 17:39)
50-100 nelygu kiek negaila smile.gif šiaip jau jaučiu užtektų ir 50, vistiek tokie dalykai ne dažnai pasitaiko, o žiūrint kiek ten visko papildomai reikės suinstaliuoti tai pora valandų drąsiai užtruks
*

Dekui, taip ir masciau duoti ~50 lt. rolleyes.gif
Miliuke
labas rytelis, gal kas galite padeti?
Kompiuteris dirbo normaliai, bet vakar kaip pabandem ijungti pradzioje krovesi, o po to ekranas juodas ir pele su klavetura atsijunge, o kompas dirba (tik ekranas juodas), monitoriui viskas gerai (buvom prijunge kita kompa ir veikia). Kas cia galejo atsitikti ir kaip vel matyti viska ekrane?
Pukis
QUOTE(Miliuke @ 2008 07 09, 10:29)
labas rytelis, gal kas galite padeti?
Kompiuteris dirbo normaliai, bet vakar kaip pabandem ijungti pradzioje krovesi, o po to ekranas juodas ir pele su klavetura atsijunge, o kompas dirba (tik ekranas juodas), monitoriui viskas gerai (buvom prijunge kita kompa ir veikia). Kas cia galejo atsitikti ir kaip vel matyti viska ekrane?
*

Kompiuteris stalinis ar nesiojamas? Tiketinos vaizdo arba monitoriaus problemos.
Miliuke
QUOTE(Pukis @ 2008 07 09, 10:42)
Kompiuteris stalinis ar nesiojamas? Tiketinos vaizdo arba monitoriaus problemos.
*

kompiuteris stacionarus. Monitorius veikia gerai, turbut vaizdo problemos
Papildyta:
o gal cia nustatymuose esme g.gif
nerida
QUOTE(linabalt @ 2008 07 04, 15:12)
Dar viena interneto trukinejimo priezastis gali buti siuntyklos - DC++ (maziau tiketina) arba torrent - va sita tai ir mums gyventi nedave keleta menesiu, kol nesupratome kas darosi doh.gif Ir meistrus kvietinejome, ir kompus skanavome, bet niekas nepadejo, kol per eiline konsultacija telefonu, konsultantas neiskele tokios versijos, kad gali buti kalti torrent. Pasitvirtino. Nuo tada jungiam siuntyklas tik nakciai, kai nebesinaudojame kompu. O neseniai man vel buvo pradejes trukineti rinternetas, tai sikart ordos kalta antivirusine - kai pasileisdavo automatiniai atnaujinimai ar skanavimas (neprisimenu kas butent), tekdavo perkrauti kompa. Dabar padariau skanavimu ir atnaujinimu laika anksti ryte, ir kol kas problema susitvarke.
*

Aciu uz pagalba,ko tik as nedariau ir skanavau,ir kompa valiau,ir siuntykla isjungiau,bet rezultate tas pats buvo.brolis patare parsisiusti mozila firefox,ir viskas susitvarke,greiciausiai kad kaltininkas buvo internet explorer g.gif
Papildyta:
QUOTE(juramare @ 2008 07 08, 11:53)
Sveiki, noriu paprašyti patarimo.Kiekvieną kart kai prisijungiu prie interneto,apačioje įrankių juostoje atsiranda mirksintis užrašas update.exe is requested..man jis atrodo įtartinas,ar tai negali būt koks virusėlis? Nežinau kaip jį panaikint iš kompiuterio.Lauksiu jūsų minčių šiuo klausimu smile.gif
*

gal kazkoks naujinimas atsisiunte
Miliuke
Gal kas zinot kaip atjungti accessibility (akliems) programa, kad ekranas veiktu?
dds
QUOTE(Miliuke @ 2008 07 09, 14:05)
Gal kas zinot kaip atjungti accessibility (akliems) programa, kad ekranas veiktu?
*

Start->Settings->Control Panel-> Accessibility Options
Miliuke
QUOTE(dds @ 2008 07 09, 15:30)
Start->Settings->Control Panel-> Accessibility Options
*

o toliau?
dds
QUOTE(Miliuke @ 2008 07 09, 14:42)
o toliau?
*

Nuimt visas varneles tenai
Miliuke
varneliu nuimimas nepadeda blush2.gif

vis del to padejo aciu 4u.gif
NOKIA
Pas mane kompiuteryje yra internet explorer,tačiau atsitiko problema neleidžia banko puslapyje pervesti pinigų,net skaičių įrašyt neįmanoma.Su Opera viskas gerai.Ką daryt su explorer? g.gif
nikata
gal kas galetu padeti> parsisiunciau filmuka su subtitrais ( tiksliau 2 failiuku s- viename filmas be titru, o kitame titrai rusu kalba). visa beda, kad vietoj rusisku raidziu man rodo kazkokius kringelius. Kaip paversti juos normaliomis raidemis??? ( filmas avi formate, titrai srt formate)
insi
QUOTE(NOKIA @ 2008 07 09, 18:28)
Pas mane kompiuteryje yra internet explorer,tačiau atsitiko problema neleidžia banko puslapyje pervesti pinigų,net skaičių įrašyt neįmanoma.Su Opera viskas gerai.Ką daryt su explorer? g.gif
*

user posted image mygtukas paspaustas?
BOLEYN
QUOTE(Radha @ 2008 07 03, 17:49)
Sveiki, gal kas gali padeti su taskbar. Kazkaip neberodo užduočių juostoje, kad yra atidarytas koks nors langas  g.gif  Visa užduočių juosta yra tuščia, ir nerodo atidarytų programų  verysad.gif
*

Gal kas nors turit kokių minčių kas tai galėtų būt? sad.gif
insi
kokia naršyklė?
Pallade
QUOTE(Radha @ 2008 07 09, 20:22)
Gal kas nors turit kokių minčių kas tai galėtų būt?  sad.gif
*

gal bandyk ant juostos paspausti desini mygtuka ir pasirink properties. ten ziurek kokios varneles sudetos, gal kuriu truksta....
BOLEYN
QUOTE(linabalt @ 2008 07 09, 21:05)
gal bandyk ant juostos paspausti desini mygtuka ir pasirink properties. ten ziurek kokios varneles sudetos, gal kuriu truksta....
*

Jau žiūrėjau, visos varnelės pažymėtos, išskyrus "Automatiškai slėpti užduočių juostą" verysad.gif
Pallade
QUOTE(Radha @ 2008 07 10, 09:13)
Jau žiūrėjau, visos varnelės pažymėtos, išskyrus "Automatiškai slėpti užduočių juostą"  verysad.gif
*

O ten pat paspaudus desini klavisa ir pasirinkus "toolbars", ant "quick lunch" varnele yra? daugiau tai nezinau, cia jau labiau patyrusio kompiuteristo patarimo reiktu... man kazkada buvo panasiai, bet as tada spaudziau viska ka radau, nuiminejau ir uzdejinejau varneles visur kur buvo panasu kad gali padeti ir susitvarkiau, tik ka butent padariau, neatsimenu g.gif
BOLEYN
QUOTE(linabalt @ 2008 07 10, 11:01)
O ten pat paspaudus desini klavisa ir pasirinkus "toolbars", ant "quick lunch" varnele yra? daugiau tai nezinau, cia jau labiau patyrusio kompiuteristo patarimo reiktu... man kazkada buvo panasiai, bet as tada spaudziau viska ka radau, nuiminejau ir uzdejinejau varneles visur kur buvo panasu kad gali padeti ir susitvarkiau, tik ka butent padariau, neatsimenu g.gif
*

Aš jau irgi išbandžiau visas įmanomas kombinacijas, ir nieko schmoll.gif Jau atsibodo, nes nuleistą langą vėl atsidaryti įmanoma tik per lentelę, kuri atsiranda Ctrl+Alt+Delete pasekoje doh.gif
Airiduko mamyte
sveiki ka daryti,jai skanuoju spybortu bet vis tiek rodo vis 19 rasta ir taip jau kokius 4 kartus neisitrina doh.gif ka ne taip darau? help.gif help.gif help.gif
Nimfa*
klausimas kompiuterių žinovėms/ams
turiu laptopą "lenovo" jis pas mane kaista, ar pas visus taip g.gif
gal reikia nesti į garantinį g.gif bet bijau nešt, kad ko nepridirbtų, dalių nesukeistų, nepasitikių aš jais. Ar čia laptopų liga?
DODAITE
Gal kas galit pasakyti : ar galim dainas iš MP3 formato perrašyti į normalų, kad būtų galima klausytis mašinoje dainų blush2.gif Jei taip, tai gal galit parašyti kaip rolleyes.gif , nes jau pavargau bandyti visokius variantus su NERO doh.gif
asas123
Nimfa visi kurie turi laptopus privalo po laptopu padeti ka nors kas pakeltu jo gala.Ta dali kur ekranas ,pamatysi ten ventiliatoriu.Tai, kad jis butu pakeltas.
Papildyta:
Daukvile : Koks grotuvo modelis?
Miledi.N
QUOTE(asas123 @ 2008 07 10, 19:03)
Nimfa visi kurie turi laptopus privalo po laptopu padeti ka nors kas pakeltu jo gala.Ta dali kur ekranas ,pamatysi ten ventiliatoriu.Tai, kad jis butu pakeltas.
*

Taip kaip dalyvavau soundwave cocacolos zaidime, tai kompas dabar stovi ant kamsteliu biggrin.gif
Nimfa*
QUOTE(asas123 @ 2008 07 10, 19:03)
*

ACIU 4u.gif

QUOTE(Miledi.N @ 2008 07 10, 20:02)
Taip kaip dalyvavau soundwave cocacolos zaidime, tai kompas dabar stovi ant kamsteliu  biggrin.gif
*

Gera mintis lotuliukas.gif
Taktas
QUOTE(DAUKVILE @ 2008 07 10, 17:30)
Gal kas galit pasakyti : ar galim dainas iš MP3 formato perrašyti į normalų, kad būtų galima klausytis mašinoje dainų blush2.gif  Jei taip, tai gal galit parašyti kaip rolleyes.gif , nes jau pavargau bandyti visokius variantus su NERO  doh.gif
*

Pirma. Ar grotuvas pajėjus skaityti mp3 formatą? Jeigu gali tuomet rašyk kaip data cd. Jei ne - kaip audio cd. Rašant audio nero konvertuoja į normalų audio formatą, ti tomet cd netilps daug dainų.
DODAITE
QUOTE(Taktas @ 2008 07 10, 20:07)
Pirma. Ar grotuvas pajėjus skaityti mp3 formatą? Jeigu gali tuomet rašyk kaip data cd. Jei ne - kaip audio cd. Rašant audio nero konvertuoja į normalų audio formatą, ti tomet cd netilps daug dainų.
*

ačiū thumbup.gif
MIKIENĖ
QUOTE(Nimfa* @ 2008 07 10, 16:26)
klausimas kompiuterių žinovėms/ams
turiu laptopą "lenovo" jis pas mane kaista, ar pas visus taip  g.gif
gal reikia nesti į garantinį  g.gif  bet bijau nešt, kad ko nepridirbtų, dalių nesukeistų, nepasitikių aš jais. Ar čia laptopų liga?
*

Ir pas mane kaista,tai manau kad čia būdinga visiems laptopams
dds
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 07 10, 21:03)
Ir pas mane kaista,tai manau kad čia būdinga visiems laptopams
*

Pas mane nekaista:) Dell Inspiron 6400. Kartais būna įjungtas visą dieną ir nieko, pučia tokį vos vos pašilusį orą. Tiesa kai labiau apkraunu (tarkim filmus perkoduojant) tai kartais pasigirsta stipresnis ventiliatoriaus ošimas, bet niekada nebuvo smarkiai užkaitęs.
MIKIENĖ
QUOTE(dds @ 2008 07 11, 14:10)
Pas mane nekaista:) Dell Inspiron 6400. Kartais būna įjungtas visą dieną ir nieko, pučia tokį vos vos pašilusį orą. Tiesa kai labiau apkraunu (tarkim filmus perkoduojant) tai kartais pasigirsta stipresnis ventiliatoriaus ošimas, bet niekada nebuvo smarkiai užkaitęs.
*

Dar ir nuo modelio gal priklauso g.gif ir tikrai manau,kad nuo laikymo vietos.Aš laikau ant pilvo nuolat,nes tingiu prie stalo sėdėt blush2.gif biggrin.gif ,tai užtai ir šiltas tongue.gif
asas123
Pas mane irgi dell 6400 ir kaista kai reikalas.Visi laptopai kaista.
kristis
QUOTE(asas123 @ 2008 07 11, 17:10)
Pas mane irgi dell 6400 ir kaista kai reikalas.Visi laptopai kaista.
*

tik vieni daugiau, kiti maziau rolleyes.gif
Airiduko mamyte
sveiki ka daryti,jai skanuoju spybortu bet vis tiek rodo vis 19 rasta ir taip jau kokius 4 kartus neisitrina doh.gif ka ne taip darau? blush2.gif
Pallade
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 07 12, 17:38)
sveiki ka daryti,jai skanuoju spybortu bet vis tiek rodo vis 19 rasta ir taip jau kokius 4 kartus neisitrina  doh.gif  ka ne taip darau?  blush2.gif
*

Gal nepasirenkti "sutvarkyti" po skanavimo? Arba "fix", jei spybotas anglu kalba.
Gustuke
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 07 12, 17:38)
sveiki ka daryti,jai skanuoju spybortu bet vis tiek rodo vis 19 rasta ir taip jau kokius 4 kartus neisitrina  doh.gif  ka ne taip darau?  blush2.gif
*

aš kartą gal taip 20kartų tryniau kol pagaliau pavyko ištrinti doh.gif kartais pasitaiko tokių bjaurybių unsure.gif
Airiduko mamyte
QUOTE(linabalt @ 2008 07 12, 18:38)
Gal nepasirenkti "sutvarkyti" po skanavimo? Arba "fix", jei spybotas anglu kalba.
*

lietuviškai pas mane ir spaužiu sutvarkyti bet kad nieko tas pats..... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Gustuke @ 2008 07 13, 14:08)
aš kartą gal taip 20kartų tryniau kol pagaliau pavyko ištrinti doh.gif kartais pasitaiko tokių bjaurybių unsure.gif
*

na einu mėginti ir aš gal isitrins po daugiau kartų smile.gif
Pallade
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 07 13, 18:47)
Papildyta:

*

Parsisiusk a-squared free ir praskanuok su juo dar.
_PostScriptum_
labas vakaras. Turiu tokia problemele - DVD - R diskas per namu kina pasileidzia, o per kompiuteri ne. Nors kiti dvd diskai puikiausiai pasileidzia per kompiuteri. Girdejau kad dar priklauso nuo to kokia programa jis irasytas - tai jis irasytas nero programa,jame nuotraukos.Padekit kas zinot, nes jame vestuvines foto unsure.gif
Airiduko mamyte
QUOTE(linabalt @ 2008 07 13, 21:09)
Parsisiusk a-squared free ir praskanuok su juo dar.
*

dėkui drinks_cheers.gif
kicius
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 07 13, 18:47)
Papildyta:

*

Na jau ne vieni metai spybotu naudojuos ir visada viska trina iskart.. Nebent kokia labai nauja zaraza rando, kurios dar negali istrinti, kol nera tinkamo atnaujinimo. g.gif O gal reik pabandyt pacia programa perinstaliuoti, gali padet. Arba parsisiusti programa Ad-aware, taip pat yra nemokama versija , o programa tikrai gera.
Airiduko mamyte
QUOTE(kicius @ 2008 07 13, 22:17)
Na jau ne vieni metai spybotu naudojuos ir visada viska trina iskart.. Nebent kokia labai nauja zaraza rando, kurios dar negali istrinti, kol nera tinkamo atnaujinimo.  g.gif  O gal reik pabandyt pacia programa perinstaliuoti, gali padet. Arba parsisiusti programa Ad-aware, taip pat yra nemokama versija , o programa tikrai gera.
*

Ad-aware turiu laiks nuo laiko praskanuoju su ja problemu neturiu. smile.gif
kicius
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 07 13, 22:59)
Ad-aware turiu laiks nuo laiko praskanuoju su ja problemu neturiu. smile.gif
*

Ir siaip paskutiniu metu kai praskanuoju su ad-aware tai jau spybotas visiskai nieko neranda.. Svarbu visada pries skanuojant atsinaujinti versija
Airiduko mamyte
QUOTE(kicius @ 2008 07 13, 23:05)
Ir siaip paskutiniu metu kai praskanuoju su ad-aware tai jau spybotas visiskai nieko neranda.. Svarbu visada pries skanuojant atsinaujinti versija
*

ad-aware skanuoju dabar niu ir žiurėsiu ar ka ras spybortas paskui smile.gif dėkui.
_PostScriptum_
gal zinot kodel tas kompaktas man nepasileidzia?gal kokia programa dar reik atsisiusti i kompiuteri g.gif
Pallade
QUOTE(_PostScriptum_ @ 2008 07 13, 23:15)
gal zinot kodel tas kompaktas man nepasileidzia?gal kokia programa dar reik atsisiusti i kompiuteri g.gif
*

Keista kad nepasileidzia. Ar tos nuotraukos irasytos kaip atskiri paprasti .jpg failiukai, ar koks nors montazas padarytas, kad kaip video leistusi? Jei padarytas video, gal kokiu kodeku truksta, o gal kokiu nors formatu irasyta, kurio neskaito tavo playeris... Sunku ka pasakyti nematant pacio disko...
PILNATIS13
O gal man kuri padetu, internetas durniuoja. Labai daznai jo nebuna, nors skaipas veikia be priekaistu, o interneto nera. Kas cia per problema? kai ijungi ji rodo, kad nuo serverio rysys nutruko... g.gif
laurada
Gal galit padet, kaip atsisiusti flash 8 versija arba nors senesne, nes i kitus tinklapius be sios programeles neileidzia verysad.gif

http://www.adobe.com/shockwave/download/do...mp;promoid=BIOW

Bandziau siustis is cia bet niekaip as jos nesuinstaliuoju doh.gif gal kas zinot kur senesne parsisiusti versija, gal su ja pasileistu ax.gif
dds
QUOTE(laurada @ 2008 07 14, 10:38)
Gal galit padet, kaip atsisiusti flash 8 versija arba nors senesne, nes i kitus tinklapius be sios programeles neileidzia  verysad.gif

http://www.adobe.com/shockwave/download/do...mp;promoid=BIOW

Bandziau siustis is cia bet niekaip as jos nesuinstaliuoju  doh.gif  gal kas zinot kur senesne parsisiusti versija, gal su ja pasileistu  ax.gif
*

Senesnės versijos čia: http://kb.adobe.com/selfservice/viewConten...rnalId=tn_14266
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.