Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 6

lb lb dekuj thumbup.gif na matai nesusiprotejau google paieskot doh.gif
Atsakyti
Sveiki, pas mus Zebra internetas, turėtų būt greitis 100,0 Mbps, tačiau rodo tik 12Mbps blink.gif ir labai labai lėtai viską daro, gal žinot kodėl taip, gal kompas kaltas ne internetas? Gal galiu ką nors pati padaryt g.gif 4u.gif
Atsakyti
Prasau padekite...
nersant nei is sio nei is to ima ir issijungia internetas.kokia gali buti problema?gal kas su tuo susidure esat.is anksto dekoju
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2008 07 04, 12:50)
Prasau padekite...
nersant nei is sio nei is to ima ir issijungia internetas.kokia gali buti problema?gal kas su tuo susidure esat.is anksto dekoju

Pirmiausiai tai patarciau issivalyt kompa. Praskanuok pilnai su antivirusine, spybot ir a-squared free. Dar ccleaner panaudok. Ir ad-aware nepakenktu, bet ji, rodos, mokama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linabalt: 04 liepos 2008 - 13:45
QUOTE(nerida @ 2008 07 04, 11:50)
Prasau padekite...
nersant nei is sio nei is to ima ir issijungia internetas.kokia gali buti problema?gal kas su tuo susidure esat.is anksto dekoju

O kompas prijungtas laidu ar per bevielį ryšį. Jei per bevielį tai ir man kartas nuo karto atsijunginėja, bet laikau tai normaliu dalyku, nes po keleto sekundžių vėl prisijungia, greičiausiai į kitą radijo bangų ruožą pereina kai kuris nors būna perkrautas. Kitas dalykas aišku gali būti tiekėjo trikdžiai, bet čia irgi mažai ką pakeisi jei trūkinėja ne dažnai ir labai trumpam laikui, tokie dalykai į sutartį būna įrašyti, t.y. tiekėjas negarantuoja 100% ryšio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dds: 04 liepos 2008 - 13:58
Dar viena interneto trukinejimo priezastis gali buti siuntyklos - DC++ (maziau tiketina) arba torrent - va sita tai ir mums gyventi nedave keleta menesiu, kol nesupratome kas darosi doh.gif Ir meistrus kvietinejome, ir kompus skanavome, bet niekas nepadejo, kol per eiline konsultacija telefonu, konsultantas neiskele tokios versijos, kad gali buti kalti torrent. Pasitvirtino. Nuo tada jungiam siuntyklas tik nakciai, kai nebesinaudojame kompu. O neseniai man vel buvo pradejes trukineti rinternetas, tai sikart ordos kalta antivirusine - kai pasileisdavo automatiniai atnaujinimai ar skanavimas (neprisimenu kas butent), tekdavo perkrauti kompa. Dabar padariau skanavimu ir atnaujinimu laika anksti ryte, ir kol kas problema susitvarke.
Atsakyti
Gal galit pagelbeti help.gif Pas mane svediska klaviatura laptope. Kai buvau LT man viska sutvarke, kad LT kalba isijungus lietuviskos raidukes butu virsutineje juostoje virs kitu raidziu, kaip ir priklauso. Dabar is niekur nieko pasikeite viskas ir vel lietuviskas randu vietoj kablelio, klaustuko, tasko ir t.t., o vietoj lietuvisku raidziu mygtuku spaudziasi visi skyrybos zenklai. Kas galejo nutikti ir kaip pasitaisyt atgal? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(caramell @ 2008 05 08, 15:06)
Paspauskite desini peles klavisa ant desktopo, tada properties, desktop, cusomize desktop, web, nuimkite visus pazymejimus (varneles) ir ok  smile.gif

sveiki perverciau tema ieskodama iseities is savo situacijos g.gif pas mane dabar ant destopo ikoneliu pavadinimai paryskinti doh.gif cia radau viena buda kaip tai galima panaikinti bet man jis netinka pasmane niekas nepazymeta ka galina butu nuimt schmoll.gif tai gal kas galit man padet ax.gif user posted image
ir dar kaska primaigiau user posted image
noriu kad atsidarius papke meniu juosta matytusi is kaires kaip iprasta o ne taip kaip pas mane virsuje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 04 liepos 2008 - 19:08
QUOTE(almara @ 2008 07 04, 20:02)
sveiki perverciau tema ieskodama iseities is savo situacijos  g.gif pas mane dabar ant destopo ikoneliu pavadinimai paryskinti doh.gif cia radau viena buda kaip tai galima panaikinti bet man jis netinka  pasmane niekas nepazymeta ka galina butu nuimt  schmoll.gif tai gal kas galit man padet ax.gif user posted image

Dar vienas būdas:ant desktopo su dešiniu paspaudi properties->appearance->advanced->ir ten jau pasirink spalvą atitinkančią tavo darbalukio foną. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos ,reikia pagalbos.Vis išmeta lentelę Error Console ,paspaudžiu išjungti,tačiau po kiek laiko vėl išmeta .Jau įgriso ,nežinau ką daryti ,gal kas galit patarti...
Atsakyti
sveiki. gal kas galetu padeti.. visiskai nebeveikia klaviatura.. galiu naudotis tik on screan keyboard.. ar man klaviatura nusprogo ar tai galetu but kokia kita problemike.
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2008 07 05, 18:16)
sveiki. gal kas galetu padeti.. visiskai nebeveikia klaviatura.. galiu naudotis tik on screan keyboard.. ar man klaviatura nusprogo ar tai galetu but kokia kita problemike.

Gal klaviatūros laidas iš lizdo iškrito? rolleyes.gif
Atsakyti