Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 6

QUOTE(l'eau @ 2008 08 18, 11:12)
dėl pirmo klausimo - pažiūrėkit kiek minučių nustatyta iki užsklandos įsijungimo. jei koks 100 - nenuostabu, kad nesulaukiat.

baik tu, šiaip suprantu ką ir kaip ten daryt tongue.gif Bandžiau nustatyt ir ant 10, 5 ir ant 1 min, rezultatas tas pats, neužsideda ta užsklanda ir psio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2008 08 18, 10:33)
baik tu, šiaip suprantu ką ir kaip ten daryt  tongue.gif Bandžiau nustatyt ir ant 10, 5 ir ant 1 min, rezultatas tas pats, neužsideda ta užsklanda ir psio  doh.gif


O screenseiverio nustatymuose kai paspaudi "Preview" screen seiveris pasileidžia ir, kol nejudini pelės veikia, ar savaime išsijungia?
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2008 08 18, 11:33)
baik tu, šiaip suprantu ką ir kaip ten daryt  tongue.gif Bandžiau nustatyt ir ant 10, 5 ir ant 1 min, rezultatas tas pats, neužsideda ta užsklanda ir psio  doh.gif

O kam tau išviso ta užsklanda, aš tai ją visai išjungęs.
Atsakyti
sos!!!! nejaugi nieks man negali padėt? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Zipper @ 2008 08 18, 11:37)
O screenseiverio nustatymuose kai paspaudi "Preview" screen seiveris pasileidžia ir, kol nejudini pelės veikia, ar savaime išsijungia?

o kur jį rast tą screen serverį?

QUOTE(Palemonas @ 2008 08 18, 11:40)
O kam tau išviso ta užsklanda, aš tai ją visai išjungęs.

pas mus laptopas kambary padėtas, nakčiai paliekam įjungtą siuntimams, tai šviečia kad ir laikraščius galėtum skaityt rolleyes.gif Tai užsklanda būtina, bet va neisijungia ji. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2008 08 18, 10:44)
o kur jį rast tą screen serverį?
pas mus laptopas kambary padėtas, nakčiai paliekam įjungtą siuntimams, tai šviečia kad ir laikraščius galėtum skaityt  rolleyes.gif Tai užsklanda būtina, bet va neisijungia ji.  doh.gif


gali nustatyt kad ekranas užsigesintų, bet kompas dirbtų kaip dirbęs, per Control panel > Power Options > Turn off monitor After 15 mins pvz.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zipper: 18 rugpjūčio 2008 - 10:47
QUOTE(Zipper @ 2008 08 18, 11:47)
gali nustatyt kad ekranas užsigesintų, bet kompas dirbtų kaip dirbęs, per Control panel > Power Options > Turn off monitor After 15 mins pvz.

o va šito nerandu Power Options g.gif
Atsakyti
QUOTE(deiron @ 2008 08 18, 10:42)
sos!!!! nejaugi nieks man negali padėt?  cool.gif


pamėginsiu tau padėt, nors ne pažiūrėjus į kompą, labai sunku nustatyt problemą, kadangi neaišku kuri programa vis bando save įdiegti.

Spausk ant Start > Run... > įrašyk be skliaustų (Net Stop "Windows Installer") ir spausk OK, žiūrėk ar problema išnyko. Kompiuterį iš naujo įjungus reikės daryti tą patį kas kart.
Papildyta:
QUOTE(rutulyte @ 2008 08 18, 10:58)
o va šito nerandu Power Options   g.gif


O Performance and Maintenance yra? Jei taip tai spausk ant jo, Power Options turėtų būti tenai.
Atsakyti
[quote=Zipper,2008 08 18, 10:59]
pamėginsiu tau padėt, nors ne pažiūrėjus į kompą, labai sunku nustatyt problemą, kadangi neaišku kuri programa vis bando save įdiegti.

Spausk ant Start > Run... > įrašyk be skliaustų (Net Stop "Windows Installer") ir spausk OK, žiūrėk ar problema išnyko. Kompiuterį iš naujo įjungus reikės daryti tą patį kas kart

nepavyko
Papildyta:
labai nervina kiekviena kartą verčiant psl įšoka ta lentelė, turi laukti kol ji nusiima ir tik tada atsidaro internetinis psl.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deiron: 18 rugpjūčio 2008 - 11:21
QUOTE(Zipper @ 2008 08 18, 09:47)
atidaryk visus įvikius kurie nutinka tuo laiku ir parašyk kiekvieno iš jų Event ID ir gerai būtų, kad aprašymus (description) nukopijuotum ir taip pat parašytum (gali su pele žymėt ir naudot ctrl + c kad nukopijuot)

niekas man nesigauna ,teks toliau vargt doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti