Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 6

Turiu problemike.Nesinori perrasyt windowsus bet turbut teks.C diske bera tik 4 GB laisvos vietos.Pas mane laptopas ,isviso vietos 120 GB.Is c disko viska ka galejau perkeliau i d diska.Photoshopas suinstaliuotas irgi i D diska.Nebezinau ka begalima pasalint is C disko.Programas kurias nenaudoju isinstaliavau ir istryniau.D diske dar 30 Gb laisvos vietos. ax.gif
Atsakyti
o man kaz kodel neredo 'you Tube' klipuku g.gif kame cia reikalas galetu but?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 08 04, 14:37)
Patariu naudoti normalų antivirusą.

bet noriu šito ar gali patart kaip "atgaivint" ?
Papildyta:
QUOTE(bumbasi @ 2008 08 04, 19:49)
Turiu problemike.Nesinori perrasyt windowsus bet turbut teks.C diske bera tik 4 GB laisvos vietos.Pas mane laptopas ,isviso vietos 120 GB.Is c disko viska ka galejau perkeliau i d diska.Photoshopas suinstaliuotas irgi i D diska.Nebezinau ka begalima pasalint is C disko.Programas kurias nenaudoju isinstaliavau ir istryniau.D diske dar 30 Gb laisvos vietos. ax.gif

pas mane ta pati beda bet niekas taip ir nepaaiškino ką ir kaip daryt sad.gif perinstaliot tikrai nenoriu...
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 08 04, 19:49)
Turiu problemike.Nesinori perrasyt windowsus bet turbut teks.C diske bera tik 4 GB laisvos vietos.Pas mane laptopas ,isviso vietos 120 GB.Is c disko viska ka galejau perkeliau i d diska.Photoshopas suinstaliuotas irgi i D diska.Nebezinau ka begalima pasalint is C disko.Programas kurias nenaudoju isinstaliavau ir istryniau.D diske dar 30 Gb laisvos vietos. ax.gif

Labai neaiškiai suformuluotas klausimas. Kiek iš viso c particijoje vietos? C particios vietą stipriai mažina P2P tipo programos, system restore, visokios siukslės kompe.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2008 08 04, 21:15)
Labai neaiškiai suformuluotas klausimas. Kiek iš viso c particijoje vietos?  C particios vietą stipriai mažina P2P tipo programos, system  restore, visokios siukslės kompe.


O kaip zinot kas yra siuksles, pas mane itariu ju pilna, tik nezinau ka galiu ismest lauk, kad ko nepridirbciau..
Atsakyti
CCleaner - isvalys siuksles, plius siek tiek patvarkys registra.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2008 08 04, 21:15)
Labai neaiškiai suformuluotas klausimas. Kiek iš viso c particijoje vietos?  C particios vietą stipriai mažina P2P tipo programos, system  restore, visokios siukslės kompe.

C disko talpa kiek suprantu yra apie 52 GB.D disko - 68 Gb. Photoshopas suinstaliuotas i D diska.Buvau patikrinimui isinstaliavus ji visiskai lauk.tai tik D diske vietos sumazejo.Na c diske yra adobe programos(nuotraukom ziuret ir kitos.)Bet kelios tik.Gal ir jas i d diska persilekt?Siuksles yra isvalytos.Apvaliau kompa kiek begalejau.Desktopas isvalytas,beveik tuscias.Dokumentai (kurie priklauso c diskui) perkelti irgi i d diska. doh.gif
Atsakyti
sveiki. toks klausimas kilo. persiverte loptopo ekranas horizontaliai. kaip vel padaryti vertikalu?
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 08 05, 10:40)
sveiki. toks klausimas kilo. persiverte loptopo ekranas horizontaliai. kaip vel padaryti vertikalu?

Tai cia gal starto juosta sone atsidure? As tokiu atveju su pele zemyn nutempiu paprastai.
Atsakyti
ne, cia visas ekranas persisuko ir turiu dabar apvertus kompa laikyti, kad galeciau normaliai ziureti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 08 05, 12:02)
ne, cia visas ekranas persisuko ir turiu dabar apvertus kompa laikyti, kad galeciau normaliai ziureti biggrin.gif

man atrodo su desine peles klavisa ant desktopo paspaudi, po to Properties> Settings> Advanced, ir ten kazkur pakeisti turi desktop ROTATION ...
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 08 05, 02:00)
C disko talpa kiek suprantu yra apie 52 GB.D disko  - 68 Gb. Photoshopas suinstaliuotas i D diska.Buvau patikrinimui isinstaliavus ji visiskai lauk.tai tik D diske vietos sumazejo.Na c diske yra adobe programos(nuotraukom ziuret ir kitos.)Bet kelios tik.Gal ir jas i d diska persilekt?Siuksles yra isvalytos.Apvaliau kompa kiek begalejau.Desktopas isvalytas,beveik tuscias.Dokumentai (kurie priklauso c diskui) perkelti irgi i d diska. doh.gif

aš irgi ta pati padariau bet jokio efekto labai ir nepastebėjau sad.gif gal mums kas nors pagelbės... verysad.gif
Atsakyti