Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė/transportas su kūdikiu

pirma tamsta tai nuleisk tona.cia diskutuojam o ne tiesas irodinejam.ir prasom mandagiau.elgiates kai baigus tris klases ir viena kolidoriu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2008 07 16, 10:20)
NUO GIMIMO IKI 3MEN VEZIOJAU LOPSYJE PRITAIKYTAM AUTOMOBILIUI


o kaip tas lopsys atrodo? ir kur ju yra pirkt?


Atsakyti
QUOTE(LISTUKE @ 2008 07 16, 12:30)
pirma tamsta tai nuleisk tona.cia diskutuojam o ne tiesas irodinejam.ir prasom mandagiau.elgiates kai baigus tris klases ir viena kolidoriu. doh.gif

Kiekvienas supranta kaip nori,taip cia diskutuojam o ne kabinejames prie kiekvieno zodzio.Tiesiog atsibosta aiskinti nesuprantancioms doh.gif
Papildyta:
QUOTE(baggyra @ 2008 07 16, 12:53)
o kaip tas lopsys atrodo? ir kur ju yra pirkt?


Lopsys buvo vezimelio komplektacijoje,gali vezimu vezioti ir instrukcijoj buvo rasoma kad galima automobiliu vezti,buvo padarytos vietos dirzam prakisti ir prisegti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2008 07 16, 12:32)
Lopsys buvo vezimelio komplektacijoje,gali vezimu vezioti ir instrukcijoj buvo rasoma kad galima automobiliu vezti,buvo padarytos vietos dirzam prakisti ir prisegti smile.gif


o kokios firmos gal chicco?
Atsakyti
QUOTE(baggyra @ 2008 07 16, 14:24)
o kokios firmos gal chicco?



Ne,firma Peg Perego,man patiko ir virs lopsio buvo patogi rankena nesti(kaip autokedutej)

Buvo tokia situacija kai reikejo vezti seneliui anukeli jam tebuvo 3sav(o taip norejau kad dar spetu ji pamatyti nors karta) tai nezinau kaip butume keduteje ji veze 4h g.gif o lopsyje tik pagerdavo pienuko ir vel miegodavo thumbup.gif
Atsakyti
o ju atskirai pirkt yra? gal tu dar turi? beje, ar pasidziauge dar senelis anukeliu? wub.gif
Atsakyti
Mes dabar savo maziuke veziojam lopsi, kuris tvirtinasi automobilyje spec. dirzais 4u.gif Truputi ugtelejus mazei veziosim kedutej, kuri taip pat tvirtinasi tiek auto, tiek ant vezimo remo 4u.gif
Atsakyti
na as irgi turiu vezima 3 in 1, kedute tai viskas gerai, tvirtinasi ir ant vezimo ir masinoj, bet lopsys tai tik vezimui skirtas, aisku mes kelis kartus su vyru vezemes lopsi prisege, tai tikrai ne taip saugu, kaip kedutej
Atsakyti
Hmm.., jei lopsys prisisega, o jei dar ir vaikeli lopsi su jam skirtu dirziukiu prisegi, tai manau, kad saugu ir tam lopsi g.gif I kedute man kazkaip nedrasu guldyt 2 savaiteliu leliuka, nors ir nuo gimimo ji skirta. Man kazkaip atrodo, kad perdaug dar nugaryte issiriecia g.gif O be to, su lopsiuku ir patogiau, ant remo uzsikeli nuvaziavus i vieta ir viskas, toliau sau miega vaikutis. Lopsi ir silciau,ir vejas neuzpucia, ir manau patogiau vaikuciui miegot rolleyes.gif
Atsakyti
Pabandysiu ydeti nuoroda jai veiks(galima per skelbiu paziureti)naujiena automobiline kedute-lopsys smile.gif




user posted image
Atsakyti
LISTUKE, as su tavim pilnai sutinku. Juk kedutes ir daromos keliu dydziu, kad vaikui patogu butu. As neisivaizduoju kaip prisisega lopsys, kad tvirtintusi abu sonai. Jei prisegi viena sona, tai susidurimo atveju jis verciasi aukstielnikas. Gal as kvaila? Ar kazko nesuprantu?
Atsakyti
neveikia verysad.gif
kad lopsy geriau tai tikrai taip tokiam maziukui jei jis tam skirtas o mano paprastas lopsys, jis neskirtas auto... o va kedute, tai kad ir maniskis jau link 2 menesiu arteja, man vistiek nepatinka kaip ji ten isodint reikia schmoll.gif
Atsakyti