Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija



g.gif na skandinavai atskira parapija...
O mano pažystama onkologė sako, kad šiais laikais yra labai daug "Civilizacijos" ligų.... Dažniausia jos atsiranda nuo besaikio chemijos vartojimo (cheminių vaistų taip pat)....
O dėl žvynelinės... parašyk daktarkos kontaktus. Nusiūsiu saviškį. Juolab, kad jis nepripažysta cheminių vaistų.... ernkasi kuo natūralesnius. Vis prie druskų, purvo traukia, sako, kad labiau padaeda vonios su druska nei tepalai...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 13, 10:39)
g.gif na skandinavai atskira parapija...


Na atskira, tai atskira, bet ir mums vertėtų susimąstyti, ar ne į šiukšlių kibirą pinigėlius metam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rosa @ 2005 05 13, 11:48)
Na atskira, tai atskira, bet ir mums vertėtų susimąstyti, ar ne į šiukšlių kibirą pinigėlius metam biggrin.gif


O apie tai, kad skandinavija nori atsisakyt Homeopatinių preaparatų naudojimą rašė Delfi gandų lygyje.....
Ir kažkodėl mažiau sintetinių vaistų vartojantys rečiau serga...

P.S. tai tik mano nuomonė....
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 13, 11:19)

Ir kažkodėl mažiau sintetinių vaistų vartojantys rečiau serga...

P.S. tai tik mano nuomonė....



Cia tik pastebejimas: nu kaip galima tokias isvadas daryt?

Suprantu, kad istorijos,kaip kazkas pasveiko rankas pamakalavus virs galvos, yra patrauklios. JAV homeopatija niekada nebuvo pripazinta. Pastaruoju metu pasirodo moksliniu tyrimu apibendrinimai, kad homeopatija (na, grindziama ideja, kad vanduo isimena kazkada jame buvusios molekules savybes) neturi gydomojo poveikio, o veikia kaip placebas - t.y. organizmas gydosi pats.

As nezinau, ar tai tiesa. Nuo sinusito kuri laika gydziausi Cinnabsin, bet veliau uztaikiau ant Gelomyrtolio.

Visi tiek ...heel vaistai visiskai negyde mano problemu.

Ir dar, kaip beziuresim, nu negalima sakyti, kad visos KMUK ir Santariskes dykai duona valgo, o uztektu vienos moteriskes - homeopates ar zolininkes. Ne nuo visu ligu jos, tikrai ne.

Kuri laika, mus istikus vienai medicininei bedai, ieskojom iseities ir pas natur. med. atstovus ir is esmes labai nusivylem - pagyru puodai. Jei nebutu googlo, tai gal ir butume patikeje...
Atsakyti
QUOTE(prabegom @ 2005 05 13, 12:35)
Cia tik pastebejimas: nu kaip galima tokias isvadas daryt?

Suprantu, kad istorijos,kaip kazkas pasveiko rankas pamakalavus virs galvos, yra patrauklios. JAV homeopatija niekada nebuvo pripazinta. Pastaruoju metu pasirodo moksliniu tyrimu apibendrinimai, kad homeopatija (na, grindziama ideja, kad vanduo isimena kazkada jame buvusios molekules savybes) neturi gydomojo poveikio, o veikia kaip placebas - t.y. organizmas gydosi pats.

As nezinau, ar tai tiesa. Nuo sinusito kuri laika gydziausi Cinnabsin, bet veliau uztaikiau ant Gelomyrtolio.

Visi tiek ...heel vaistai visiskai negyde mano problemu.

Ir dar, kaip beziuresim, nu negalima sakyti, kad visos KMUK ir Santariskes dykai duona valgo, o uztektu vienos moteriskes - homeopates ar zolininkes. Ne nuo visu ligu jos, tikrai ne.

Kuri laika, mus istikus vienai medicininei bedai, ieskojom iseities ir pas natur. med. atstovus ir is esmes labai nusivylem - pagyru puodai. Jei nebutu googlo, tai gal ir butume patikeje...



Pala pala... mes ne apie tą patį kalbam....
Stebūklingu vandeniu aš netikiu ir nemanau, kad rankų pamakalavimu galima išgydyti ligas....
Bet yra tam tikrai dalykai:
Pvz. Imbieras, megus ir citrina mišinys puikiai išgydo gerklės skausmus (tai kam neoAnginas?)
Liepžiedžių arbata padeda persišaldžius.
Oscylococsinum - puikiai gydo gripą (tikrai ne mano vienos patirtis)
Valerodix - raminantis vaistukas - puikiai padeda nusiramint ir užmigt.

Aš niekada nesakiau, kad reikia tisisakyti tikrosios medicinos. Jos neturi kirstis tarpussavyje. Tikrai jei mane ištiks sunki liga - nebėgsiu pas žolininkę,... Tikrai kreipsiuos į gydytoją Ir kaip visada - po jos išrašytų vaistų paskambinsiu tetai (Onkologei). Ji man dažniausia neleidžia išrašytų vaistų gerti.

Ir dar, jei žinotum kiek medikai gauna už tai kad paskiria vienos ar kitos firmos vaistus - kitaip galvotum.


O jei tau būtų tekę susidurti su interneto tyrimais - tai žinotum, kad apie 99 procentus jame esančios informacijos yra Šiukšlynas, neaiškių nuomonių išsakymas ir t.t.

Ir dar, kodėl vaistinės tada prekiauja homeopatiniais preaparatais ir farmacijos kompanijos juos gamina ?

O tai apie ką tu kalbi - yra šarlatanizmas, o ne homeopatija.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 13, 11:19)
O apie tai, kad skandinavija nori atsisakyt Homeopatinių preaparatų naudojimą rašė Delfi gandų lygyje.....


Aš apie tai mačiau net keletą laidų per skandinavų TV, taip, kad ne gandų lygyje
Atsakyti
Kaip matau, čia įdomi diskusija verda, galima, prisidėsiu ir aš biggrin.gif

Su Skandinavija aš labai artimai susijusi, jau 5 metus smile.gif konkrečiau su
Švedija, tačiau teko gyventi, dirbti, mokytis visose Skandinavijos šalyse,
ir susidurti su įvairaus sluoksnio žmonėmis, tame tarpe ir medikais. Tiesą
pasakius nėra ko čia skandinavams šnekėti apie medicinos aukštumas, kadangi
medikų lygis ten gana žemas, tad drįsiu suabejoti jų nuomone apie
homeopatiją. Tuo labiau, ką jiems šnekėti, jei skandinavai labai nutukę, jų
nacionalinis maistas McDonalds bulvytės ir hamburgeriai, stomatologija išvis
priešistorės lygio. Tiesa, jie skelbiasi valgą natūralias ekologiškas
daržoves, saugo gamtą, bet jiems natūralus produktas yra išaugintas laukuose
bet su visokiomis trąšomis ir priedais, o man natūralus produktas yra
išsiaugintas kaime arba sode, savo rankomis pasodintas ir nuravėtas smile.gif

Prabėgom, man regis tu maišai kažkokius raganavimus ir homeopatiją.
Homeopatija yra tokia priešingybės teorija paremta medicinos šaka, kad ir
kažkas panašaus yra fitoterapija ir t.t Aš lankausi pas homeopatą, bet jis
man rankomis nemakaluoja ir nekalba užkalbėjimų. Pakolkas nematau reikalo
netikėti homeopatija, nes jos dėka aš pamažu sveikstu ir man regis, kad tai
yra svarbiausia.

Vienas mano giminaitis yra homeopatas (bet aš pas jį nesigydau), gana garsus
Lietuvoje, taigi jis man yra prasitaręs, kad homeopatijoje yra sukurti tokie
žirniukai, kurie nieko negydo, t.y tai yra tik kažkokie saldūs žirniukai,
kaip saldainiai. Juos paskyrus ligoniui siekiama jam įkvėpti optimizmo,
vilties. Pasakoma, kad vaistai turėtų padėti, kad juos reikia vartoti itin
kruopščiai ir atsargiai. Taigi čia galbūt ir suveikia, tavo, prabėgom,
paminėtas ,,makalavimas-šarlatanizmas", tik tai vadinama psichologija biggrin.gif dar
tiksliau saviįtaiga. Vartodamas tuos vaistus, žmogus nežino, kad jie
neveikia, jo smegenyse užsifiksuoja informacija, kad jie turi padėti, taigi
žmogus padeda pats sau sveikti...

Panašiai ir man buvo. Homeopatas man buvo paskutinė viltis, nes jau baisu
buvo, taigi ėjau su mintimi, kad man privalo padėti ir net 2-3 dienas
pavartojus man pradėjo vaidentis, kad man vis geryn ir geryn, nors taip ir
buvo, bet matyt kažkas pasikeitė ne tik mano kūne bet ir galvoje.

Pirmiausia reikia pradėti sveikti savo galvoje, ten koncentruojasi mūsų
pasveikimai smile.gif

jadzka, jeigu tu mane turėjai omeny prašydama kontaktų, tai žinok, aš gyvenu Klaipėdoje smile.gif nebent iki čia atšoktumėt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rosa @ 2005 05 13, 16:43)
Aš apie tai mačiau net keletą laidų per skandinavų TV, taip, kad ne gandų lygyje


Matai, yra skirtumas: naturalūs (homeopatiniai)vaistai ir gydymas
Ir "ale šventos dūšios" gydymas
Ji tikrai stipriai skiriasi vienas nuo kito. Gal kalba ėjo apie tuos šarlatanus.
Tikrai aš nesiimu spręsti.
Tik man paaiškinkit kuo skiriasi natūrali medicina ir Homeopatija?
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2005 05 13, 16:46)

Pirmiausia reikia pradėti sveikti savo galvoje, ten koncentruojasi mūsų
pasveikimai smile.gif

jadzka, jeigu tu mane turėjai omeny prašydama kontaktų, tai žinok, aš gyvenu Klaipėdoje smile.gif nebent iki čia atšoktumėt tongue.gif


thumbup.gif
Tikrai pritariu smile.gif
Aš norėjau kontaktų... bet tada reiks Vilniuj ko nors paieškot.
O homeopatija ir šarlatanizamas tikrai skiriasi....
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 13, 15:46)
Matai, yra skirtumas: naturalūs (homeopatiniai)vaistai ir gydymas
Ir "ale šventos dūšios" gydymas
Ji tikrai stipriai skiriasi vienas nuo kito. Gal kalba ėjo apie tuos šarlatanus.


O tu pasidomėk plačiau, kaip tie visi heel vaistai gaminami. Mano nuomone, tai vandenėlis. Ir ne tik mano.
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2005 05 13, 15:46)

Tiesą
pasakius nėra ko čia skandinavams šnekėti apie medicinos aukštumas, kadangi
medikų lygis ten gana žemas, tad drįsiu suabejoti jų nuomone apie
homeopatiją.



Sutinku, kad skandinavai turi problemų medicinos srity, bet susirgus (tpfu, tpfu, tpfu), vis gi pasirinkčiau jų mediciną. Esu tikra, kad Lietuvoje iškils homeopatinių vaistų veiksmingumo klausimas. Tiesiog, pas mus viska truputį vėluoja. Net ir mados vėjai iš Prancūzijos biggrin.gif .

Beje, rašei, apie žirniukus, kurie veikia labiau psichologiškai. Tai kam gi pinigus žirniukams mest, eik tiesiai pas psichologą arba valgyk saldainius, tikėdama jų stebuklinga galia biggrin.gif .
Atsakyti
Na neistveriau skaitydama ir as ikisiu trigrasi.Sakot zirniukai placebo NESAMONE!!!
Ka kalbeti apie 1.5 metuku vaika? yra daug pasveikimo atveju ir mazesniu vaiku. Tai gal ir mazam vaikui placebo? Kiek teko gydyti nugydytu tradicines medicinos vaiku,kai mamos jau ateina praradusios paskutine vilti?
As tai tik dziaugiuosi ,kad yra netradicine homeopatine medicina!
Atsakyti