Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai prieš vestuves

Kokių tik aš sapnų neprisapnavau.. lotuliukas.gif
Atsikeliu nesuprasdama ar čia tikrai taip buvo, ar ne, o jei kam papasakoju, tai juokiasi už pilvo susiėmę.. lotuliukas.gif
Ką jūs sapnuojat vestuvių tema? bigsmile.gif
Atsakyti
Pasirodo kosmarai jusu nekankina.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leksyra @ 2008 05 20, 16:20)
Pasirodo kosmarai jusu nekankina.. lotuliukas.gif

Kankina, kankina smile.gif va as ana nakti sapnavau, kad nuvaziavom atsiimti is juvelyro ziedu, o jis padave ne du vestuvinius, o viena kazkoki itin masyvu ir baisu blink.gif
o siaip kartais sapnuoju, kad susipykstam su MB ir atsaukiam vestuves... kazkada sapnavau, kad velavau apsirengt, jau visi susirinke, o as net pedkelniu neturiu, nei sukneles, o jau laikas i baznycia vaziuot...
o kadangi iki vestuviu dar daug laiko, tai manau sarasas bus daug daug ilgesnis tongue.gif
Atsakyti
As paskutini karta sapnavau, kad fotografe su operatorium isejo pas musu kaimynus vietoj to kad nufilmuot tevu palaiminima ir islydejima.. unsure.gif poto, kad pamirsom pasakyt muzikantui kurioj kavinej viskas bus ir jis vakare is vis neatvaziavo.. sukuosenos man nepadare, pati plaukus tvarkiausi, veliumas pastoviai krito..o ant galo pabegau is baznycios... verysad.gif doh.gif Atsikeliau visa slapia..
Atsakyti
O aš nieko nesapnuoju... Gal prieš pat vestuves košmarai pradės kamuot, nes dabar dar daug laiko liko... 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes
As jau pradedu ir sapnuoti kosmarus. Vienakart sapnuoju kad muzikantas neatvyko, kitakart sapnavau, kad suknele maza visas uzpakalis matos doh.gif
tai kas darysis kai iki vestuviu liks savaite g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
man sapnai prasidėjo tik pradėjus planuot vestuves - buvo dar metai iki vestuvių datos smile.gif visada sapnuose kažkas negerai, arba vėluoju, arba suprantu kad pamiršau užsakyt kažką, arba nerandu suknelės ir apsirengiu belekokią, arba šukuoseną man padaro baisią ir aš ją išardau ir einu belekaip doh.gif lotuliukas.gif Ačiū Dievui nors kad šie sapnai ne kasnakt sapnuojasi, bet retkarčiais vis būna. Tačiau aš turiu nuomonę, kad jei sapnuoji ką blogo, tai realybėj tai neišsipildys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2008 05 21, 12:21)
man sapnai prasidėjo tik pradėjus planuot vestuves - buvo dar metai iki vestuvių datos smile.gif visada sapnuose kažkas negerai, arba vėluoju, arba suprantu kad pamiršau užsakyt kažką, arba nerandu suknelės ir apsirengiu belekokią, arba šukuoseną man padaro baisią ir aš ją išardau ir einu belekaip doh.gif  lotuliukas.gif Ačiū Dievui nors kad šie sapnai ne kasnakt sapnuojasi, bet retkarčiais vis būna. Tačiau aš turiu nuomonę, kad jei sapnuoji ką blogo, tai realybėj tai neišsipildys thumbup.gif

Jau geriau neissipildytu.. unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o as sapnavau, kad mama pris vestuves norejo islyginti mano suknele ir sudegino unsure.gif

Dar sapnavau, kad iseinam is baznycios ir niekas jokios programos nebuvo sugalvojes ir tada labai jaudinausi kaip ir kuo uzimti svecius. Buvau visiskoj panikoj, prabudau tai net gera pasidare, jog tai buvo tik sapnas
Atsakyti
Aš labai dažnai sapnuoju, kad neateina mano stilistė, o iki jaunikio atvažiavimo lieka vos pusvalandis. Arba nuvažiuojame į CMB, o aš be makiažo, tad renku iš visų svečių kokią tik turi kosmetiką ir bėgu prie veidrodžio gražintis. Dar sapnuoju, kad važiuojama į CMB ir dar turime kažkur užsukti BM reikalais ir imame vėluoti. O dar visur kamščiai doh.gif doh.gif .
Atsakyti
niu man menuo liko iki vestuviu, bet kosmarai pradejo daznet...kazkada pries puse metu buvau sapnavusi, kad suknele pasisiule brolis isrinkt, nes jis mano skoni puikiai"zino" tai isrinko baisiausia is baisiausiu..teko kazkokia ryskiai ryskiai raudona detis... biggrin.gif paskui sapnavau, kad makiazo niekas man neatvaziuoja daryt, o mama pareiskia kad viena kart galiu ir pati pasidazyt...lyg atrodo as kiekviena diena pas kosmetologe vaikstau... lotuliukas.gif o virsune buvo sianakt kai susapnavau kad kunigas pabego is jungtuviu musu nesutuokes...tai as su dviraciu ji vyjausi.. doh.gif lotuliukas.gif nznau jei tokiais tempais lavinsiu vaizduote tai pries vestuves bijosiu uzmigt... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi panasiai su tais sapnais doh.gif Jau kartais dziaugiuosi, kad pabudau biggrin.gif
Ir sapnuoju visada, kad kasnors negerai...be sukuosenos, nagai netvarkyti, pramiegojau, nei sukneles, su sortukais vaikstineju, puokstes nera, ziedu nera...ceremonijos nera...visi sveciai susirenka pasipuose, su suknelem, kostiumais, sukuosenom, o mes su MB kaip i gamta pasipuose stovim.... doh.gif jau baigiu isproteti doh.gif Kaip paskutine nakti miegosiu doh.gif
Atsakyti