Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukas

QUOTE(vyšniux @ 2008 06 11, 11:27)
Vis artyn ir artyn musu didzioji svente.Kadangi sioj temoj prasedejau ne viena diena kol pagaminau savo 'kudikeli' ,todel negaliu neparodyti.Nesenai atveze is spaustuves mano zurnaliukus,atsidziaugti negaliu... wub.gif
user posted image

labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 06 11, 11:53)
Na taip,kaina didele  blush2.gif ,bet norejau kokybes,o uz ja visada reik moketi  rolleyes.gif .Todel sugalvojau zurnaliuko kaina,kad tokia skausminga nebutu mums blush2.gif .Persiusim dukrytes pirmaja taupykle ratuku,kad po pinigeli sveciai idetu busimiems universiteto mokslams  blush2.gif .Dariau 16vnt.tai...
Nuorodos,atleiskit,bet internete tikrai neviesinsiu,nes beveik kiekvienam puslapi musu asmenine seimos istorija...
Taciau kam reikes kreipkites,mielai padesiu juk be sios temeles as nebuciau turejus sio leidinuko ,todel pasidalinti info neatsisakau  mirksiukas.gif


Neįsižeisk, bet man labai nepatiktų tokios rinkliavos. Aš esu už tai, kad kiekvienas svečias pagal savo kišenę, pagal galimybes maksimaliai kiek gali skiria dovanai, o tokios rinkliavos - tai tiesiog reketavimas.....juk nepatogu įmesti kelis litukus, Ką kiti pagalvos doh.gif . todėl jei jau nori gražios šventės ir brangių atribūtų kaip pvz. laikraštukas, turi pati pasikaičiuoti savo finansines galimybes, o ne iš svečių (nors tikiu, kad jie tau labai artimi) rinkti. Tai jau pasenęs požiūris. schmoll.gif
neįsižeisk, čia tik mano nuomonė, ....... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arminux: 12 birželio 2008 - 15:17
Na ir mano laikrastukas jau baiktas blush2.gif rolleyes.gif liko atprintint ir graziai surist
na biski dar pakoreguot,bet visumoj baigtas rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Arminux @ 2008 06 12, 16:17)
Neįsižeisk, bet man labai nepatiktų tokios rinkliavos. Aš esu už tai, kad kiekvienas svečias pagal savo kišenę, pagal galimybes maksimaliai kiek gali skiria dovanai, o tokios rinkliavos - tai tiesiog reketavimas.....juk nepatogu įmesti kelis litukus, Ką kiti pagalvos doh.gif . todėl jei jau nori gražios šventės ir brangių atribūtų kaip pvz. laikraštukas, turi pati pasikaičiuoti savo finansines galimybes, o ne iš svečių (nors tikiu, kad jie tau labai artimi) rinkti. Tai jau pasenęs požiūris. schmoll.gif
neįsižeisk, čia tik mano nuomonė, ....... 4u.gif


O nematau cia nieko blogo smile.gif ir jei pati dalyvauciau pas ka nors krikstynose ir rinktu pinigiukus,butu viskas gerai,net nepagalvociau kad cia kazkas negerai.Ar negi gaila smile.gif Juk nepraso niekas simtais.kad ir po 10 litu,nesvarbu po kiek,kiek kas gali tiek,tai juk simboliskai :)Vat cia ir yra lietuviu blogybe,kad pasirodyt pries kitus geriau ir ka kiti pagalvos,koks skirtumas ka pagalvos,reikia maziau i kitus ziureti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cuname: 12 birželio 2008 - 17:28
QUOTE(vyšniux @ 2008 06 11, 11:27)
Vis artyn ir artyn musu didzioji svente.Kadangi sioj temoj prasedejau ne viena diena kol pagaminau savo 'kudikeli' ,todel negaliu neparodyti.Nesenai atveze is spaustuves mano zurnaliukus,atsidziaugti negaliu... wub.gif
user posted image

Kaip faina.. ir matau kad mes ta pacia diena saviski krikstysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arminux @ 2008 06 12, 16:17)
Neįsižeisk, bet man labai nepatiktų tokios rinkliavos. Aš esu už tai, kad kiekvienas svečias pagal savo kišenę, pagal galimybes maksimaliai kiek gali skiria dovanai, o tokios rinkliavos - tai tiesiog reketavimas.....juk nepatogu įmesti kelis litukus, Ką kiti pagalvos doh.gif . todėl jei jau nori gražios šventės ir brangių atribūtų kaip pvz. laikraštukas, turi pati pasikaičiuoti savo finansines galimybes, o ne iš svečių (nors tikiu, kad jie tau labai artimi) rinkti. Tai jau pasenęs požiūris. schmoll.gif
neįsižeisk, čia tik mano nuomonė, ....... 4u.gif

Viskas gerai biggrin.gif as kritika priimu drinks_cheers.gif .Juo labiau,kad ir man rinkiavos nepriimtinas dalykas su kuo jau teke susidurti kai neisgali patys puotu kelejai susimoketi rolleyes.gif .
Musu atveju kiek kitaip truputi yra,nes mes is anksto pranesem,kad zurnaliukas kainuos po maza pinigeli.Mergaiciukes kiaule-taupykle,tokia maza,kad niekam i galva nesautu deti ten 10lt.O 5 ar 2lt.nera daug juo labiau,kad pranesta is anksto.O mazylei dziaugsmo suteiks,kad taupykle pasunkejo biggrin.gif .
Kitas dalykas sveciai gaus tikrai dar ne viena dovanele is musu uz kuria tikrai neprasysim sumoketi biggrin.gif
Papildyta:
O visoms pagyrusioms mano darbeli didelis aciu flirt.gif .Smagu kai ne man vienai patinka,nors ir spaustuves darbuotojam tureciau padekoti ka as be ju...dry.gif
Papildyta:
QUOTE(dilgelyti @ 2008 06 12, 19:18)
Kaip faina.. ir matau kad mes ta pacia diena saviski krikstysim smile.gif

Smagu girdeti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 12 birželio 2008 - 19:02
VYŠNIUX,
nu tada jei taip gudriai sugalvojote, tai tikrai šaunu, ir aplamai dar noriu pagirti, kad matosi, kad labai kruopčiai ruošiesi toms krikštynoms, dėl to tikrai esi šaunuolė, ir aišku laikraštukas labai gražus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arminux @ 2008 06 12, 20:15)
VYŠNIUX,
nu tada jei taip gudriai sugalvojote, tai tikrai šaunu, ir aplamai dar noriu pagirti, kad matosi, kad labai kruopčiai ruošiesi toms krikštynoms, dėl to tikrai esi šaunuolė, ir aišku laikraštukas labai gražus.  4u.gif

Visos mes cia susirinkusios saunuoles didis.gif .Tiek ideju,patarimu ir t.t..tikriausia jokiam kitam forume nerasi mastau.gif .O kai viena su kita pasitari tai ir gimsta minciu kalnai.
Beja,labai grazus Tavo darbeliai wub.gif
Atsakyti
Vysniu,

O tu laukrastuka sumaketuoti davei ar tik atspausdinti ? as irgi apie spaustuve galvoju.
Atsakyti
QUOTE(Wovere @ 2008 06 12, 22:08)
Vysniu,

O tu laukrastuka sumaketuoti davei ar tik atspausdinti ? as irgi apie spaustuve galvoju.

Tik spausdinti,bet mano atsiustas failas buvo netinkamas spaudai tai dizaineris perkele i reikiama smile.gif
Atsakyti
Aciu visom mamytem uz idejas senoje temoje ir sitoje. Mes jau savo laikrastuka padareme, labai greitai apsisukome, nes labai daug ivairiu nuorodu temoje su paveksleliai ir medziaga.

Dar karta visom dekui biggrin.gif
Atsakyti
Jūs čia rimtai vežat į spaustuvę spausdint laikraštuką blink.gif
Aš tai pati padariau ir tiesiog su spalvotu printeriu atspausdinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2008 06 14, 08:39)
Jūs čia rimtai vežat į spaustuvę spausdint laikraštuką blink.gif
Aš tai pati padariau ir tiesiog su spalvotu printeriu atspausdinau ax.gif


aš taip pat smile.gif
Atsakyti