Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukas

Ale kaip jus tuos saldainiu poperiukus pacios darote,nu niekaip nesuprantu. g.gif Gal kuri papasakoti galit. blush2.gif
[/quote]

Na yra du budai pasidaryti individualius su foto saldainiu popierelius. Pirmasis - susimaketuoti paciai, arba antrasis - uzsakyti maketuka pas forumo mamytes paslaugu skyrelyje. Tada atsispausdini, susikarpai ir visnioji, vinioji, vinioji....
Yra dar trecias - uzsakyti firmoje, kuri viska padarys. Anais metais domejausi, tai 1kg kaina 60 lt, min uzsakymi kiekis 2kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitutes: 20 sausio 2009 - 20:58

Na bet mano manymu uzsisakyti firmoj, tai neapsimoka, lb jau brangiai gaunasi, nemanot?... g.gif dabar maciau 80lt kg.
taigi manau lengviausias budas uzsisakyti pas mamytes arba tiesiog pasisemus ideju paciai pasigaminti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katcia @ 2009 01 21, 16:59)
Na bet mano manymu uzsisakyti firmoj, tai neapsimoka, lb jau brangiai gaunasi, nemanot?... g.gif  dabar maciau 80lt kg.
taigi manau lengviausias budas uzsisakyti pas mamytes arba tiesiog pasisemus ideju paciai pasigaminti wink.gif


drinks_cheers.gif sutinku
Atsakyti
sveikos mamytes rosiuosi sunelio krikstynoms patarkit prasau kur kreiptis ,ar kaip susikurt laikrastuka.aciu
smile.gif
Atsakyti
na ir as prasysiu mamyciu pagalbos gal kuri galetu atsiusti man i emaila koki laikrastuko pavyzdi buciau labai dekinga ax.gif 4u.gif snieguolyte@super.lt
Atsakyti
QUOTE(honeyyy @ 2009 01 23, 19:13)
na ir as prasysiu mamyciu pagalbos gal kuri galetu atsiusti man i emaila koki laikrastuko pavyzdi buciau labai dekinga ax.gif  4u.gif  snieguolyte@super.lt


Sveikos Mamytes, savaitgai krikstynos, viska kaip ir susiruosiau kas priklauso kriksto teveliams, bet taip dar noris padaryt ir laikrastuka, gal galite kas atsiusti i maila jurgita@addus.lt laikrastuko pvz. Aciu labai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juve: 28 sausio 2009 - 20:27
QUOTE(adoma22 @ 2009 01 22, 12:06)
sveikos mamytes rosiuosi sunelio krikstynoms patarkit prasau kur kreiptis ,ar kaip susikurt laikrastuka.aciu
smile.gif

as maketuoju krikstynu laikrastukus. mirksiukas.gif
Visa krikstynoms skirta atributika rasite cia http://public.fotki....tyn-atributika/
Atsakyti
QUOTE(bitutes @ 2008 10 20, 21:27)
Na super thumbup.gif gražūs žodžiai. Tikrai panaudosiu darydama laikraštuką kuriai nors mamai. Tikiuosi nieko prieš? ax.gif

zinoma,kad ne... mirksiukas.gif i sveikata as cia irgi ideju daug gavau,tai su jumis irgi pasidalinu... mirksiukas.gif nors nekazinkas... blush2.gif
Atsakyti
mamyciukai gal galetumet atsiust i email krykstynu laikrastuko pavyzdi labai dekoju, 4u.gif 4u.gif 4u.gif vaitkuviene04@gmail.com
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti