Įkraunama...
Įkraunama...

Žagsulys

Visada palaukiu bent 15 minuciu,nes buna ,kad praeina.O jei ne,tai nekankinu dukrytes ir duodu atsigerti MP. Keli gurksniai ir kaip ranka nuima thumbup.gif
Atsakyti




As saviski panesio, o jei labai jau zagsi tai arba vandenuko silto duodu atsigert arba pienelio;]





user posted image
Atsakyti
As visada duodu atsigerti pienelio ir praeina smile.gif
Atsakyti
Aš kadangi pati nemaitnu jau, tai duodu arbatėlės atsigert, bet ji nenoriai kartais atsigeria, o kartais negeria ir neužilgo praeina smile.gif
Atsakyti
Jei žagsi aš duodu MP, bet dažnai būna kad nenori gerti jei nemaitinimo metas tai pienuko neįma, tada duodu arbatėlės. Arba kartais užtenka tik susukti į anklodę, kad sušiltų ir nusiramintų ir žagsuliukas praeina.
Atsakyti
Jei maitinate savo pienu, tai zagsuliui numalsinti duokit dar kruties, o jei misinuku - tai vandenuko truputi virinto
Atsakyti
QUOTE(saulasare111 @ 2012 03 18, 01:22)
Jei žagsi aš duodu MP, bet dažnai būna kad nenori gerti jei nemaitinimo metas tai pienuko neįma, tada duodu arbatėlės. Arba kartais užtenka tik susukti į anklodę, kad sušiltų ir nusiramintų ir žagsuliukas praeina.

maniske irgi pasildyta nustoja zagset 4u.gif
Atsakyti
Duodu savo pienelio arba arbatytes mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, mano Pupulis pilve dar kai augo, kai tik pavalgau daugiau iskart zagsedavo, kai gime tas pats prisivalgo ir zagsi smile.gif isliko tie patys iprociai kaip ir pilvuke, bet pastebejau, kad jei buna rankytes saltos irgi pradeda zagset, apkloju silciau nustoja, tai visgi gal musu senoliai buvo is dalies teisus, kad jei salta vaikas gali zagset. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ivona2626 @ 2012 04 11, 14:23)
Sveikos mamytes, mano Pupulis pilve dar kai augo, kai tik pavalgau daugiau iskart zagsedavo, kai gime tas pats prisivalgo ir zagsi  smile.gif  isliko tie patys iprociai kaip ir pilvuke, bet pastebejau, kad jei buna rankytes saltos irgi pradeda zagset, apkloju silciau nustoja, tai visgi gal musu senoliai buvo is dalies teisus, kad jei salta vaikas gali zagset. smile.gif


ne is dalies, bet tikrai teisus... cool.gif
Atsakyti
Labai del to nepergyvenu kad mazge daznai zagsi, ir pilve zagsedavo. Dabar duodu kruti kad patrauktu pienuko ir praeina.
Atsakyti
Pilvelyje nuolat zagsejo ir dabar i diena bent kelis kartus, nieks nepadeda, po kokiu 15min savaime praeina smile.gif
Atsakyti