Įkraunama...
Įkraunama...

Žagsulys

maniske taip pat pilvuke zagsedavo per diena kokius 3 kartus ir ilgai smile.gif o dabar pastebiu, kad zagsi kai vesiau jai buna. apkloju silciau ir tiek. va jei darom oro vonias, tai po kokiu 10-15minuciu pradeda visada zagseti.
Atsakyti
Jau pilvelyje labai žagsėdavo, o dabar duodu atsigerti, panešioju ir praeina smile.gif
Atsakyti
o mes kai zagsi pas tetuka i glebi isisprasom, susylam ir baigiasi zagsejimas smile.gif
Atsakyti
duoti vandenuko arba pamigdyti
Atsakyti
QUOTE(Monnika @ 2013 03 12, 22:26)
duoti vandenuko arba pamigdyti




Vandenukas iš tiesų dažniausiai padeda, tačiau mano lialiui (tuomet buvo 4 mėn.) vienu metu būdavo, kad žagsi 1,5 val., na kartais puse valandos arba praeina valanda ir vėl puse valandos žagsi. Dažniausiai taip žagsima, jei vaikučiui šalta, galbūt persivalgė arba smarkiai juokėsi. Vanduo niekaip nepadėjo, o ir nebūdavo jam šalta. Padariau išvadą, kad persivalgė. Esu skaičiusi, kai vaikutis niekaip negali liautis žagsėti, reikia duoti ko nors rūgštaus. Daviau trinto rūgštaus obuolio. Pasiraukė, pažiaugčiojo valgydamas...ir praėjo. smile.gif
Atsakyti
maniškis žagsi tada, kai jam šalta. Tai tada būna toks algoritmas: patikrint ar nėra šlapios sauskelnės, jei šlapios -pakeičiu. Jei bėda ne sauskelnėse - šilčiau aprengiu ar apklostau. Ir dar duodu atsigerti drungno vandenuko.
Atsakyti
Zagsedavo pilvelyje ir dabar zagsi smile.gif gal todel, kad pilvelyje iprato zagseti, bet visai nepyksta del to, priima kaip naturalu dalyka smile.gif zagsiukas savaime praeina arba MP duodu, bet ne visada padeda..
Atsakyti
panesioti stacia 4u.gif
Atsakyti
Mano mažyle nuo pat gimimo labai dažnai žagsi, per dieną po kiekvieno maitinimo, ir dar kartais po du kartus tarpuose tarp maitinimo sad.gif Dažniausiai kai labai energingai "kalbamės" bet kartais pradeda ir ramiai gulėdama. Pirmiausiai siūlau pienuko atsigerti, bet nevisada nori, tada duodu vandenuko kelis saukstelius atsigerti. Šiaip netaip praeina sad.gif
Gydytoja siūlė nekreipti dėmesio ir savaime praeis, tai porą kartų bandžiau laukti gal praeis, bet po kokiu 15 min nebelaiko mano kantrybė ir einam gerti smile.gif labai gaila pasidaro mažylės, nes tas žagsulys taip tampo, tai ji visa kilnojasi sad.gif
Blogiausia būna kai esam ne namuose, o kur mieste ar vaziuojam ir nelabai buna kur sustoti.
Norėjau pasiteirauti kažin kiek ilgai tas žagsulys vargina kūdikėlius? Iki kelių mėnesių jūsų mažyliai žagsėdavo?
Atsakyti
Aš duodu atsigerti, labiausiai nuima žagsulį smile.gif
Atsakyti
Nusispjovus tris kartus per peti tikrai nuo trecio men daug maziau zagsi!! Seniau vos ne kasdien ir po kelis kartus budavo..
Atsakyti