Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarija, tęsiam

Niekas neatidaro naujos temos, tai atidarau aš.
Sena tema http://www.supermama...?...218918&st=0



 ! 
Primename, kad ši tema skirta dalijimuisi asmenine patirtimi, o ne jūsų el.pašto adresams vardinti  ir prašymams atsiųsti scenarijų- tam yra AŽ.
Visų pirma perskaitykite visą temą, pažiūrėkite, kas turi scenarijus ar kitą jus dominančią medžiagą ir kreipkitės į SM'ietį/ -ę asmeniškai.

Panašaus pobūdžio žinutės (t.y. spam'as) bus trinamos be išankstinio perspėjimo, o dalyviams skiriami įspėjimai.
Atsakyti
Merginos,
vienose vestuvese maciau kaip isleidziant jaunuosius miegoti pabroliai persirenge i gulbeles ir susoko "gulbes ezera" biggrin.gif . Buvo labai linksma i juos ziureti. Ar ka nors panasaus darote, pasidalinkite mintimis.
Atsakyti

welkom1 Diiiiiiiidelis ačių 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Dar turiu klausimą g.gif kada duoti jaunūjų diplomus ??
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 05 27, 20:13)
O tu netiki manim  lotuliukas.gif Pamatysi, kitos pasakys tą patį  laugh.gif

drinks_cheers.gif tikiu tikiu, bet reikia nuomonių įvairovės, nu žinok, nepiešia man vaizduotė kaip aš ten įsipaišysiu, su savo "formomis". Tai sakai tinkamiausias laikas loterijai yra pirmasis sėdimas, gerai, išdalinu aš tuos dalykėlius, kurių viduje yra laimėjimas užrašytas, o kada iškeisti į daiktą? juk čia ir yra didžiausias prikolas g.gif Niekada mūsų krašte vestuvių metu loterijos nėra buvę ax.gif bent aš nemačiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(berzelis @ 2008 05 28, 10:53)
vienose vestuvese maciau kaip isleidziant jaunuosius miegoti pabroliai persirenge i gulbeles ir susoko "gulbes ezera" biggrin.gif

Papasakok, kaip viskas vyko bigsmile.gif
QUOTE(flesi @ 2008 05 28, 18:58)
Tai sakai ...

Sakau. Kai svečiai biškutį išgėrę, beveik linksmi, ale kiek nedrąsūs vieni su kitais. O iškeisti, manau, reikia tuoj pat, kai visi dalykėliai išdalinti- laimingasis atsistoja, garsiai perskaito, ką laimėjo, o tu rodai visiems, komentuoji (svečiai, be abejo, tau pritaria su griausmingomis ovacijomis tongue.gif ) ir iškilmingai įteiki laimėtojui.
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 05 28, 19:18)
ir iškilmingai įteiki laimėtojui.

pioneer.gif supratau, tamsta vade mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 05 28, 19:18)
Papasakok, kaip viskas vyko  bigsmile.gif

Sakau. Kai svečiai biškutį išgėrę, beveik linksmi, ale kiek nedrąsūs vieni su kitais. O iškeisti, manau, reikia tuoj pat, kai visi dalykėliai išdalinti- laimingasis atsistoja, garsiai perskaito, ką laimėjo, o tu rodai visiems, komentuoji (svečiai, be abejo, tau pritaria su griausmingomis ovacijomis  tongue.gif ) ir iškilmingai įteiki laimėtojui.


O buvo taip: pirsliai pasake jauniesiems, kad atvyko sokiu grupe, kuri susoks "gulbiu ezera". Tada isejo pabroliukai. Pirsliai juos isrenge: vietoj kelniu apmove baltus sijonus, buvo be marskiniu, o ant galvos uzdejo baltas juosteles. Atrode super. Pasibaigus sokiui pabroliukai nuejo pas jaunuju ir apvilko naktiniais, taip islydejo jaunuosius miegoti. thumbup.gif Visi sveciai buvo nustebinti.
Atsakyti
labas visoms 4u.gif as norejau paklaust.Gal galite pasakyti kur rasti cenariju vestuvems,esu jaunoji tai noreciau daug maz padeti viska sugalvoti,o smulkmenas paliksiu...beto kiek skirti pinigu ant dovaneliu ir kas man turetu padeti puosti sale? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vejux @ 2008 05 29, 09:15)
labas visoms 4u.gif as norejau paklaust.Gal galite pasakyti kur rasti cenariju vestuvems,esu jaunoji tai noreciau daug maz padeti viska sugalvoti,o smulkmenas paliksiu...beto kiek skirti pinigu ant dovaneliu ir kas man turetu padeti puosti sale? blink.gif

na as manau sales puosimas jaunuju reikalas. siaip priklauso kur vyks, bet jei restorane, tai restoranas daznai pasirupina sales papuosimu uz tam tikra kaina. jei sodyboje, pasiklausinek seimininku ar daro ka nors, jei ne tai pasitark su pamergemis gal pasiulys kokiu ideju, ir pades papuosti!

o manau kaip vestuves turi buti, turetum pagalvoti pirma pati, ko tau labiausia ta diena noretusi ir kaip..negi neturi tokios mazosizliuzijos??
Atsakyti
Labai patiko ta mintis, kad islydeti jaunuosius su gulbiu ezeru. thumbup.gif Reikes bandyti pritaikyti. Cia radau daug idomiu minciu ir ideju, kurias manau pritaikysiu savo scenariuje. O po to galesiu pasidalinti mintimis ir idejomis biggrin.gif Net neisivaizduoju ka butu reikeje daryti, jei nebutu musu sauniuju supermamu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

rugpjūčio mėnesį ir mes eisim piršliauti, pirmą kartą gyvenime doh.gif man tai man tik duok pašnekėti, o mano vyriškis nu ne iš tų šnekiujų, ar neatrodys juokingai kad viską šnekės svočiutė? Nu ne viską viską, bet daug maž?

scenerijų iš welkom lobyno galimą susidaryti sau vieną išskirtinių, atsimeni welkom, tu man kažkada viską susakiai, tik aš kitu niku pernai buvau mirksiukas.gif abi tais pačiais metais tuokėmies rolleyes.gif jeigu reikės į až galėsiu priminti.

Dar suku galvą ką reiks apsirengti, nes jaunoji bus su šampaninę suknelė, ir ružavom gelytė su aukso detalėm. O pamergės su ryškiai ružavom-raudonom glamžytos medžiagos hameliono suknelėm, tai kokios man ieškoti?
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 05 30, 10:31)
Dar suku galvą ką reiks apsirengti, nes jaunoji bus su šampaninę suknelė, ir ružavom gelytė su aukso detalėm. O pamergės su ryškiai ružavom-raudonom glamžytos medžiagos hameliono suknelėm, tai kokios man ieškoti?

svočios suknelė turėtų būti tamsi. gal bordo?
Atsakyti