Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarija, tęsiam

QUOTE(flesi @ 2008 05 30, 09:33)
svočios suknelė turėtų būti tamsi. gal bordo?


O aš žinai galvoju gal juodą kokią ieškot? mačiau vieną svočią su juoda suknelę ir daug sidabrinių akcentų, atrodė tikrai įspūdingai rolleyes.gif
Bet jeigu derintis prie viso pulko manau labiausiai tiktų bordo ar ne?
Atsakyti
As siunuosiu suknele, tamsia, keiciancia spalva, austa is bordiniai violetiniu ir zaliu siulu, sunku nupasakot, pati kartais bijau tos medziagos biggrin.gif Pradzioje irgi galvojau apie juoda suknele. Scenariju rasau, trinu, vel rasau is naujo doh.gif
Atsakyti
Migele, o kodėl persigalvojai dėl juodos?
Man dėl scenarijau atkrinta tai kad nebus iš namų išlydėjimų, jaunieji susitiks bažnyčioje, jaunąją atvės tėtis. Paskui lekiam į zaksą, o paskui porą valandų gamtoje. Žaidimų prisirankosiu, bet va man baisiausia tai pirmi oficialūs žodžiai piršlių gryžus į šventimo salę doh.gif
Atsakyti
Convict, tiesiog siuveja paisule ta medziaga, ji naujoviska, glamzyta, kadangi sijonas truputi papures, tai ta medziaga labai tinka. Ji irgi tamsi, nejuoda, bet i ta puse biggrin.gif
Pas mus panasiia vyks vestuves, nebus islydejimu, tik baznycia, gamta ir sodyba. Pirmasis musu su MB pasirodymas bus prie stalo, esu sugalvojus viena finta pries oficialia kalba, bet negaliu isduoti, mano jaunoji cia irgi vestuves savo planuoja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 05 30, 10:35)
O aš žinai galvoju gal juodą kokią ieškot? mačiau vieną svočią su juoda suknelę ir daug sidabrinių akcentų, atrodė tikrai įspūdingai rolleyes.gif
Bet jeigu derintis prie viso pulko manau labiausiai tiktų bordo ar ne?

drinks_cheers.gif gražu ir juoda, bet aš rinkčiausi bordo.
Atsakyti
QUOTE(Migele @ 2008 05 30, 11:07)
Convict, tiesiog siuveja paisule ta medziaga, ji naujoviska, glamzyta, kadangi sijonas truputi papures, tai ta medziaga labai tinka. Ji irgi tamsi, nejuoda, bet i ta puse biggrin.gif
Pas mus panasiia vyks vestuves, nebus islydejimu, tik baznycia, gamta ir sodyba. Pirmasis musu su MB pasirodymas bus prie stalo, esu sugalvojus viena finta pries oficialia kalba, bet negaliu isduoti, mano jaunoji cia irgi vestuves savo planuoja rolleyes.gif


Na nerzink verysad.gif išduok nors per až tą fintą blush2.gif

QUOTE(flesi @ 2008 05 30, 11:07)
drinks_cheers.gif gražu ir juoda, bet aš rinkčiausi bordo.


Na gal tikrai g.gif reiks pralėkt kurią dieną nuomos punktus, pasižiūrėt ką siūlo gero. Šiaip aš ne iš tų kudūjų, bet gal bus pasirinkimo, a? Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 05 30, 13:32)
Šiaip aš ne iš tų kudūjų, bet gal bus pasirinkimo, a? Kaip manot?

Tikrai rasi, nuomuose nera vien tik S ar XS, ten juk ir uzsakyneja tokias sukneles, kad kai kur patempti, kai kur praplatinti wink.gif ... o jei ant etiketes pamatysi dydi dar ne viskas, dauguma sukneliu is JAV, o ten drabuziai pradidinti net dviem ismierom kartais buna smile.gif Sekmes paieskose.
savo mieste pralekiau visas nuomas ir tik vienintele krito i aki is pirmo karto ir butent bordo thumbup.gif va kaip pataikiau ziuriu su pirslienes spalva drinks_cheers.gif ... labai norejau zydros kaip dangus giedra diena wub.gif

Kas del scenarijau ir as sutraukiu, vel ismetau ir vel pridedu ... baisiai laiko nera kada su mazu vaiku prisesti padoriai prie sio reikalo doh.gif
Atsakyti
Migele, parašiau į až 4u.gif

Aš šiadnien visą dieną sėdėjau prie scenarijaus, na ir pasidariau jau pradžiai viską, ir mano akim žiūrint gavosi tikrai neblogas blush2.gif aišku DIDELIS AČIŪ Welkom, jei ne jos lobynai, net nebūčiau žinojus ką daryt. O čia tiesiog iš daugelio scenarijų sudėjau į vieną man priimtiną rolleyes.gif
aišku keisis jaučiu dar viskas milijoną kartų, bet jau nors turiu šiaudą už ko užsigriebti.
Atsakyti
Oi Migele, jau kaip suintrigavai...mirstu ir as is smalsumo doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 05 30, 11:31)
Sveikos,

Dar suku galvą ką reiks apsirengti, nes jaunoji bus su šampaninę suknelė, ir ružavom gelytė su aukso detalėm. O pamergės su ryškiai ružavom-raudonom glamžytos medžiagos hameliono suknelėm, tai kokios man ieškoti?



na pas mane panasi situacija blush2.gif su suknelem,as sau issirinkau salotines spalvos doh.gif nors irgi norejau bordo bet visi pradejo aiskinti kad pirsliene turi issiskirti is viso burio o ne susilieti ir dar tai kad bordo mane truputi sendino tai rinkausi kazka sviesesnio lotuliukas.gif ir dar ne visuose nuomos punktuose yra didesniu dydziu verysad.gif del to teko truputi nuliusti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilutė @ 2008 05 30, 17:23)
ir dar ne visuose nuomos punktuose yra didesniu dydziu verysad.gif del to teko truputi nuliusti verysad.gif


nuliūdinai tu mane verysad.gif na teks rinktis iš to kas bus verysad.gif o kokiam tu čia mieste žiūrėjai?
Atsakyti
Gal čia ir ne ta tema kur reikėtų kalbėti apie sukneles, bet ir aš pasisakysiu šiuo klausimu, aš taip pat ne iš lieknųjų blush2.gif , tai aš kiekvienom vestuvėm, taip pat ir šitom siuvuosi suknelę salone, iš jų išsinuomuoju ir turiu naują, nedėvėtą rūbą, kuris pasiūtas pagal mano figūrą ir mano norimą modelį 4u.gif
Atsakyti