Įkraunama...
Įkraunama...

Gėlės, drugeliai iš nailono

Sveikos, gal yra tokiu, kurie daro drugelius is nailono ( kojakelniu) ax.gif , labai noriu ismokti, bet man neiseina, labai noreciau,kad kas paaiskintu, pamokytu, kaip reikia daryti ax.gif , taip pat pasidalinti savo darbeliais. smile.gif
Atsakyti
quote=wilma22,2008 06 05, 17:32]
Sveikos, gal yra tokiu, kurie daro drugelius is nailono ( kojakelniu) ax.gif , labai noriu ismokti, bet man neiseina, labai noreciau,kad kas paaiskintu, pamokytu, kaip reikia daryti ax.gif , taip pat pasidalinti savo darbeliais. smile.gif
[/quote]

user posted image[
Atsakyti
smile.gif na ar niekas nemoka daryti drugeliu? negi neidomu? verysad.gif
Atsakyti
Čia radau kaip daromi gėlės žiedlapiai Kaip pasidaryti gėlę iš pėdkelnių


Taip pat info kaip jas daryti rasi ir Šiame forume mirksiukas.gif


Itališkai instrukcija
user posted image

Dar vienas aprašymas itališkai
user posted image

Pavyzdžiai

Dar pavyzdžių



Atsakyti
Japoniškai instrukcija
user posted image

O šios plastiškos
user posted image

dar

user posted image

user posted image
Šaltinis

user posted image
altinis

Kaip pasigaminti tokią puokštę
user posted image

Viskas viename psl.

Japonų forumas- rožių aprašymas
user posted image


Kaip pasigaminti štai tokį drugelį
user posted image


VIDEO MEDŽIAGA

DAUGIAU FIMUKŲ KAIP PASIGAMINTI GĖLES

DAR KELETAS VIDEO FILMUKŲ

Kaip tokį grožį pasigaminti
user posted image
Papildyta:
Aprašymas
user posted image

Daugiau nuorodų belieka tik paspausti ant kurios nors vien iš dešinėje esančios eilutės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 06 birželio 2008 - 10:08
Puiki tema smile.gif Mes turime feja is Australijos tokiais sparnais. Niekaip nedrisau taisyti. Dabar jau imsiuos. Tik dar karteli idemiai instrukcijas perziuresiu biggrin.gif
Atsakyti
aciu irmilia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif uz tiek daug informacijos 4u.gif .

na ka kipsim i darbus, ziuresim kas gausis. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
na ka niekas neando tokiu graziu geliu pasidaryti? as galvojau kad lengviau bus jyos daryti bet........ doh.gif , vis dar nebaigiu. prisijunkit, kurios daro tokias grozybes ar bent jau bando, kaip as. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Esu dariusi kažką panašaus, gal čia matysis (ant dovanėlės):

user posted image
Atsakyti
Šilko namai, gražiai panaudojai žiedlapius iš nailono dovanai wub.gif gražu wub.gif thumbup.gif
Man patina daryti gėles iš pėdkelnių smile.gif nesunu, tik reik nepersistengti ir nesuplėšyti...
pirmoji mano gėlelė
user posted image
jurginukas
user posted image
puokštėlė narcizų
user posted imageuser posted imageuser posted image
ir pasukutinis, paprasta gėlytė prie dovanos draugei buvo skirta smile.gif
user posted image
Atsakyti
Kai prieš kelis metus pamačiau tas nuotraukas internete ir aprašymus, tai miegot ramiai negalėjau doh.gif lotuliukas.gif buvau rimtai susirgus, griebiausi bet kokių pėdkelnių, dažiau net su guašu doh.gif čiupau vielą kokią tik namie radau lotuliukas.gif Po to savo sesę taip užkrėčiau, kad ji ilgokai sirgo lotuliukas.gif
Kaip tik užvakar tvarkiau lentyną, ir išmečiau savo pirmas žibuokles , va čia likus nuotraukytė 4u.gif tik dar seniau telefonu berods daryta, tai labai neaiški doh.gif
http://public.fotki..../zibuokles.html
O šitą vienintelę puokštę pasilikau sau, kažkaip ji man labai patiko pačiai biggrin.gif
http://public.fotki....i/puokste1.html
O šitą dariau SWAP'ui (tikiuosi, ItaBita nesupyks blush2.gif )
http://public.fotki....biai/swap7.html
Visų kitų, deja, nefotografavau, viską išdovanojau biggrin.gif
Atsakyti
O is kur to nailono gaunat? Cia kojines perkat ir gadinat? Ar jo buna atskirai pirkt?
Atsakyti