Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios (blogiausios) kavinės-restoranai Kaune

esu buvusi Saduteje,kazkada uzklydom ramiai pasedeti. Vieta ir aplinka man labai patiko, gal tik kiek vietos mazoka..personalas irgi normalus - tvarkingas, veidukai neperkreipti. deja, konsultacijos del maisto jokios nereikejo, tai ivertinti, kiek "pasikauste" neteko. Maisto neisbandeme, bet gerimu kainos didesnes nei kavinej, taciau jei Sadute vertintume kaip restorana, tai kainos atitinka.
Atsakyti
Ir as apie Gan bei galiu pasakyt kad maistas skanus, na bet personalas.. bent jau Megoj.. buvom kelis kart, vis kitos padavejos dirbo, gal kaita dazna.. ir aptarnavimas... vaje vaje..
Atsakyti
Man labai patikdavo picas valgyt Pizza Hut akropolyje, bet dabar ar man atrodo, ar ten labai pradejo prastet maistas ten? g.gif o seniau budavo skaniausios, nesijausdavo plastmases skonio (kaip kitose picerijose) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(#buvus_ blondine# @ 2010 07 31, 17:42)
kadangi labai megstu kinieciu virtuve thumbup.gif  tai siandien su vyru nusprendem pasilepinti, nuvaziavom i kinu maistas i namus  kinų virtuvė "ČAINA" Kaune. Raudondvario pl.186 A, (priešais įvažiavimą į "Via Baltica" magistralę, bei Lampėdžių karjerą).nu ir ka gryztam namo atsidarom savo dezutes su maistu ir prasideda,kvapas neviliojantis vaizdas taip pat verysad.gif paragaujam skonis dar baisesnis uz vaizda. buvau uzsisakius traskia kiauliena su saldziarugsciu padazu,kadangi turiu su kuo palyginti tai kiauliena tikrai neturi buti tokio skonio,visa permirkus riebaluose(apie traskesi jau visai pamirskit) valgai ir vien aliejaus skonis. toliau padazas tokio saldumo dar buvau niekada neragavus saldziarugstis padazas turi buti saldziai rugstus, o ten saldesnis uz pati salduma. nu del ryziu negaliu nieko pasakyt ryziai kaip ryziai. nu ir ka vyras nuveza ta maista atgal, o ten visas kolektyvas sako nenusikalbekit viskas cia labai skanu,vyras sako jei jum skanu tai patys ir valgykit. nepasake nei atsiprasau,nei gal jum pakeisti kazkuo kitu,gal grazinti pinigus. pati esu dirbus toki darba ir visada arba pakeisdavom kitu arba grazindavom pinigus jei kazkas maiste nepatiko. tikrai nenuvezem  pustusciu dezuciu grazinti ,buvo suvalgyta tik po gabaliuka, tiesiok paragauta. ziauriai nusivyliau  verysad.gif  paskui pradejom kalbeti su draugais apie si ivyki ir pasirodo jau cia ne pirmas kartas toks,labai daug kas skundziasi ju maistu. tai isvada ta kad tikrai niekam nerekomenduosiu ir visur mano atsiliepimai bus  tik blogi apie čaina. gal kazkas su jais taip pat susiduret ir nusivylet? o gal priesingai buvo labai skanu?  smile.gif


kazkada ir as gunciausi ten apsilankyt, bet tas kioskas pasirode toks kebabines lygio ir neaiskus, tai nesurizikavau ir dziaugiuos, o jei taip ir toliau kaip jus pasakojat, tai ilgai jie neisilaikys tada
Atsakyti
QUOTE(Ruanda @ 2010 10 29, 15:40)
Sveikutes  4u.gif

Gal galetumet pasidalinti ispudziais apie restorana "Sadute"?
O gal kam teke ten "Viduramziu vakariene restorane Sadute", cia per laisvalaikiodovanos.lt?


maistas skanus, tik jau labai porcijos sumazejo lyginant su vasara buvusiom... tongue.gif
Atsakyti
sveikutės, jau planuoju valentino diena ( doh.gif ) norėjau sužinoti kur Kaune galima rasti gerą prabangų restoraną, kur būtų galima ateiti pasipuošus juoda klasikine suknele, paragauti tikro šampano, užsisakyti kokį prabangų patiekaliuką gal netgi sraigių tongue.gif , juk galima kartą gyvenime sau tai leisti ax.gif atsibodo visos picerijos ir greito maisto restoranai, norėčiau romantiškos ir prabangios vakarienės blush2.gif
Atsakyti
ir kad skanu būtų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2010 11 22, 08:54)
kazkada ir as gunciausi ten apsilankyt, bet tas kioskas pasirode toks kebabines lygio ir neaiskus, tai nesurizikavau ir dziaugiuos, o jei taip ir toliau kaip jus pasakojat, tai ilgai jie neisilaikys tada



pagal klientų kiekį nemanau, kad jiems tai gresia. pastoviai laukiančių yra.
Mes buvom iš jų užsisakę, mielai užsakymą kartosim. Porcijos didelės ir buvo skanu.
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 12 05, 13:10)
sveikutės, jau planuoju valentino diena ( doh.gif ) norėjau sužinoti kur Kaune galima rasti gerą prabangų restoraną, kur būtų galima ateiti pasipuošus juoda klasikine suknele, paragauti tikro šampano, užsisakyti kokį prabangų patiekaliuką gal netgi sraigių  tongue.gif , juk galima kartą gyvenime sau tai leisti  ax.gif  atsibodo visos picerijos ir greito maisto restoranai, norėčiau romantiškos ir prabangios vakarienės  blush2.gif

Drįsčiau teigti, kad "Bokštas", tik nežinau ar ten yra sraigių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2010 12 06, 13:14)
Drįsčiau teigti, kad "Bokštas", tik nežinau ar ten yra sraigių smile.gif

bus gerai ir be sraigių, svarbu kultūringai pavakarot 4u.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2010 12 06, 12:14)
Drįsčiau teigti, kad "Bokštas", tik nežinau ar ten yra sraigių smile.gif


kiek teko girdet paskutiniu metu, tai boksto virtuve suprastejo unsure.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Esu kauniete, ir nebe pirma karta susiduriu su galvos skausmu "O kur nueiti papietauti?", "Kur romantiskai pavakaroti", "Gal kur draugus pasikviesti pasisedeti"... smile.gif

Ilindau i "Restoranai, barai Lietuvoje" ieskodama atsakymu, bet nusibodo skaityneti tik apie Vilniu smile.gif Duok Dieve, neturiu nieko pries ax.gif Tad manau butu puiku atsiskirti ir Kaunui, kaip kad atsiskyre ir Klaipeda smile.gif Kaunieciui bus tikrai greiciau ir patogiau surasti tai, ko galbut senai ieskojo smile.gif

Tad rasykime savo megstamiausias pasisedejimo vieteles, restoranelius, bariukus, reiskime savo nuomone apie aplinka, maista, aptarnavimo kokybe ir visa kita, kas jusu manymu yra svarbu ir aktualu smile.gif Be to, galime ir pareitinguoti, ir galbut isrinkti pacias paciausias ir pacias prasciausias pasisedejimo vietas 4u.gif



Taigi, pradedu iskart, kad kas megsta paskanauti ir pavalgyti japonisko maisto (sushi ir kita), tai Kaune atradau visai nesenai atsidariusi restoraneli DAO SUSHI" (Gedimino gatveje, tik adreso nezinau, bet netoli Akropolio, berods priesais Medicinos universiteta). Nedidukas, bet labai jaukus ir siltas, o maistas superinis thumbup.gif Siulau pasilankyti tikrai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krisstukas: 05 sausio 2011 - 16:27